Home  /  Kluby  /  ISMM Ostrava Steelers

Detail týmu - Ostrava Steelers 2

logo ISMM Ostrava Steelers
Soutěž: Flag U15 - Flagová liga U15 2021 Areál: Poruba http://www.ostravasteelers.cz/
Odehrané zápasy
Datum Zápas Výsledek Část Areál
20.6.2021 Prague Lions Ostrava Steelers 2 33 : 8 Základní část, 1. kolo, turnaj 2 Řečkovice
20.6.2021 Ostrava Steelers 2 Brno Sígrs 13 : 20 Základní část, 1. kolo, turnaj 2 Řečkovice
20.6.2021 Ostrava Steelers 1 Ostrava Steelers 2 44 : 8 Základní část, 1. kolo, turnaj 2 Řečkovice
20.6.2021 Ostrava Steelers 2 Brno Alligators 12 : 47 Základní část, 1. kolo, turnaj 2 Řečkovice
27.6.2021 Ostrava Steelers 1 Ostrava Steelers 2 61 : 0 Základní část, 2. kolo, turnaj 4 Poruba
27.6.2021 Ostrava Steelers 2 Brno Sígrs 27 : 0 Základní část, 2. kolo, turnaj 4 Poruba
27.6.2021 Brno Alligators Ostrava Steelers 2 40 : 6 Základní část, 2. kolo, turnaj 4 Poruba
27.6.2021 Ostrava Steelers 2 Prague Black Panthers 0 : 58 Základní část, 2. kolo, turnaj 4 Poruba
5.9.2021 Ostrava Steelers 2 Vysočina Gladiators 25 : 22 Základní část, 3. kolo, turnaj 7 Trutnov
5.9.2021 Trutnov Rangers Ostrava Steelers 2 26 : 16 Základní část, 3. kolo, turnaj 7 Trutnov
5.9.2021 Ostrava Steelers 1 Ostrava Steelers 2 21 : 6 Základní část, 3. kolo, turnaj 7 Trutnov
11.9.2021 Ostrava Steelers 2 Brno Sígrs 7 : 18 Základní část, 4. kolo, turnaj 8 Bolevec
11.9.2021 Pilsen Patriots Ostrava Steelers 2 21 : 13 Základní část, 4. kolo, turnaj 8 Bolevec
11.9.2021 Ostrava Steelers 1 Ostrava Steelers 2 42 : 0 Základní část, 4. kolo, turnaj 8 Bolevec
18.9.2021 Ostrava Steelers 2 Trutnov Rangers 26 : 27 Základní část, 5. kolo, turnaj 11 Malešice
18.9.2021 Prague Black Panthers Ostrava Steelers 2 54 : 6 Základní část, 5. kolo, turnaj 11 Malešice
18.9.2021 Prague Lions Ostrava Steelers 2 40 : 0 Základní část, 5. kolo, turnaj 11 Malešice
26.9.2021 Ostrava Steelers 2 Prague Lions 0 : 68 Základní část, 6. kolo, turnaj 16 Poruba
26.9.2021 Ostrava Steelers 2 Pilsen Patriots 0 : 46 Základní část, 6. kolo, turnaj 16 Poruba
26.9.2021 Ostrava Steelers 2 Prague Black Panthers 0 : 102 Základní část, 6. kolo, turnaj 16 Poruba
2.10.2021 Příbram Bobcats 2 Ostrava Steelers 2 30 : 19 Základní část, 7. kolo, turnaj 18 SK Spartak
2.10.2021 Vysočina Gladiators Ostrava Steelers 2 0 : 28 Základní část, 7. kolo, turnaj 18 SK Spartak
2.10.2021 Ostrava Steelers 2 Prague Black Panthers 0 : 58 Základní část, 7. kolo, turnaj 18 SK Spartak
10.10.2021 Brno Alligators Ostrava Steelers 2 39 : 12 Základní část, 8. kolo, turnaj 22 Poruba
10.10.2021 Ostrava Steelers 2 Ústí nad Labem Blades 2 : 61 Základní část, 8. kolo, turnaj 22 Poruba
10.10.2021 Ostrava Steelers 1 Ostrava Steelers 2 47 : 12 Základní část, 8. kolo, turnaj 22 Poruba
17.10.2021 Brno Sígrs Ostrava Steelers 2 48 : 0 Základní část, 9. kolo, turnaj 24 Jedovnice
17.10.2021 Příbram Bobcats 1 Ostrava Steelers 2 69 : 0 Základní část, 9. kolo, turnaj 24 Jedovnice
17.10.2021 Ostrava Steelers 2 Brno Alligators 13 : 59 Základní část, 9. kolo, turnaj 24 Jedovnice
24.10.2021 Ostrava Steelers 2 Brno Alligators 19 : 53 Základní část, 10. kolo, turnaj 28 Poruba
24.10.2021 Ostrava Steelers 2 Brno Sígrs 0 : 40 Základní část, 10. kolo, turnaj 28 Poruba
24.10.2021 Ostrava Steelers 2 Vysočina Gladiators 9 : 12 Základní část, 10. kolo, turnaj 28 Poruba
Jméno a příjmení Pozice Číslo dresu Narození
Josef Bogocz ml. Josef Bogocz ml. 62 2012
Jan Dluhoš Jan Dluhoš 28 2008
Matěj Dluhoš Matěj Dluhoš 25 2008
Alan Florek Alan Florek 16 2006
Mikuláš Fojtík Mikuláš Fojtík 88 2012
Matěj Fojtík Matěj Fojtík 8 2010
Miroslav Gabriel Miroslav Gabriel 17 2006
Jana Humeniuková Jana Humeniuková 21 2008
Filip Janda Filip Janda 44 2007
Darina Klimešová Darina Klimešová 4 2012
Eliška Klimešová Eliška Klimešová 60 2009
Daniel Kováč Daniel Kováč 3 2006
Ondřej Kramný Ondřej Kramný 27 2007
Tobiáš Lasota 9 2009
Andrej Lasota 12 2007
Tobiáš Pajdla 2 2006
Ondřej Šimkovič Ondřej Šimkovič 2007
Adéla Vnenková Adéla Vnenková 23 2010
Marek Výskala Marek Výskala 7 2009

* - hostující hráč
Jméno a příjmení Pozice
Josef Bogocz st. Trenér
Michal Fojtík Hlavní trenér
Evelína Adámková Trenér
Markéta Fojtíková Vybíhalová Trenér
Jana Ermisová Trenér