Home  /  Kluby  /  Vysočina Gladiators

Detail týmu - Vysočina Gladiators

logo Vysočina Gladiators
Soutěž: Flag U15 - Flagová liga U15 2021 Areál: Na Stoupách
Odehrané zápasy
Datum Zápas Výsledek Část Areál
5.9.2021 Ostrava Steelers 2 Vysočina Gladiators 25 : 22 Základní část, 3. kolo, turnaj 7 Trutnov
5.9.2021 Vysočina Gladiators Ostrava Steelers 1 0 : 61 Základní část, 3. kolo, turnaj 7 Trutnov
5.9.2021 Trutnov Rangers Vysočina Gladiators 32 : 6 Základní část, 3. kolo, turnaj 7 Trutnov
12.9.2021 Vysočina Gladiators Trutnov Rangers 6 : 35 Základní část, 4. kolo, turnaj 10 Malešice
12.9.2021 Prague Black Panthers Vysočina Gladiators 57 : 8 Základní část, 4. kolo, turnaj 10 Malešice
12.9.2021 Brno Alligators Vysočina Gladiators 48 : 0 Základní část, 4. kolo, turnaj 10 Malešice
19.9.2021 Ústí nad Labem Blades Vysočina Gladiators 65 : 2 Základní část, 5. kolo, turnaj 12 Bolevec
19.9.2021 Vysočina Gladiators Příbram Bobcats 1 6 : 59 Základní část, 5. kolo, turnaj 12 Bolevec
19.9.2021 Pilsen Patriots Vysočina Gladiators 29 : 21 Základní část, 5. kolo, turnaj 12 Bolevec
25.9.2021 Vysočina Gladiators Brno Sígrs 6 : 58 Základní část, 6. kolo, turnaj 14 Na Stoupách
25.9.2021 Vysočina Gladiators Ústí nad Labem Blades 0 : 35 Základní část, 6. kolo, turnaj 14 Na Stoupách
25.9.2021 Vysočina Gladiators Příbram Bobcats 2 18 : 27 Základní část, 6. kolo, turnaj 14 Na Stoupách
2.10.2021 Prague Black Panthers Vysočina Gladiators 50 : 8 Základní část, 7. kolo, turnaj 18 SK Spartak
2.10.2021 Vysočina Gladiators Ostrava Steelers 2 0 : 28 Základní část, 7. kolo, turnaj 18 SK Spartak
2.10.2021 Příbram Bobcats 2 Vysočina Gladiators 14 : 15 Základní část, 7. kolo, turnaj 18 SK Spartak
9.10.2021 Vysočina Gladiators Prague Lions 0 : 41 Základní část, 8. kolo, turnaj 20 Na Stoupách
9.10.2021 Vysočina Gladiators Brno Sígrs 6 : 38 Základní část, 8. kolo, turnaj 20 Na Stoupách
9.10.2021 Vysočina Gladiators Trutnov Rangers 14 : 32 Základní část, 8. kolo, turnaj 20 Na Stoupách
16.10.2021 Ostrava Steelers 1 Vysočina Gladiators 75 : 0 Základní část, 9. kolo, turnaj 23 Malešice
16.10.2021 Vysočina Gladiators Prague Lions 0 : 42 Základní část, 9. kolo, turnaj 23 Malešice
16.10.2021 Prague Black Panthers Vysočina Gladiators 62 : 0 Základní část, 9. kolo, turnaj 23 Malešice
24.10.2021 Brno Sígrs Vysočina Gladiators 58 : 0 Základní část, 10. kolo, turnaj 28 Poruba
24.10.2021 Vysočina Gladiators Brno Alligators 13 : 44 Základní část, 10. kolo, turnaj 28 Poruba
24.10.2021 Ostrava Steelers 2 Vysočina Gladiators 9 : 12 Základní část, 10. kolo, turnaj 28 Poruba
Jméno a příjmení Pozice Číslo dresu Výška [cm] Váha [kg] Narození
Lukáš Aliger Lukáš Aliger 17 160 50 2009
Matěj Bednář Matěj Bednář 10 160 50 2009
Vojtěch Čermák Vojtěch Čermák 1 160 50 2009
Simona Chylíková Simona Chylíková 7 160 50 2008
Sofie Nella Jiskrová Sofie Nella Jiskrová 8 160 50 2010
Dominik Kopic Dominik Kopic 6 160 60 2008
Matyáš Kopic Matyáš Kopic 3 160 50 2011
Matyáš Kuľha Matyáš Kuľha 5 160 50 2010
Sára Lorencová Sára Lorencová 4 160 50 2010
Jiří Netolický Jiří Netolický 14 170 70 2007
Vojtěch Opletal Vojtěch Opletal 13 169 86 2008
Matouš Pittner Matouš Pittner 9 160 50 2009
Adam Šedo Adam Šedo 11 160 60 2009
Adam Trnka Adam Trnka 15 170 60 2007
Filip Turický Filip Turický 2 160 50 2010

* - hostující hráč
Jméno a příjmení Pozice
Jakub Čermák Hlavní trenér
Květoslav Opletal Trenér