Home  /  Kluby  /  Vysočina Gladiators

Detail týmu - Vysočina Gladiators

logo Vysočina Gladiators
Soutěž: Flag U15 - Flagová liga U15 2021 Areál: Na Stoupách
Odehrané zápasy
Datum Zápas Výsledek Část Areál
5.9.2021 Ostrava Steelers 2 Vysočina Gladiators 25 : 22 Základní část, 3. kolo, turnaj 7 Trutnov
5.9.2021 Vysočina Gladiators Ostrava Steelers 1 0 : 61 Základní část, 3. kolo, turnaj 7 Trutnov
5.9.2021 Trutnov Rangers Vysočina Gladiators 32 : 6 Základní část, 3. kolo, turnaj 7 Trutnov
12.9.2021 Vysočina Gladiators Trutnov Rangers 6 : 35 Základní část, 4. kolo, turnaj 10 Malešice
12.9.2021 Prague Black Panthers Vysočina Gladiators 57 : 8 Základní část, 4. kolo, turnaj 10 Malešice
12.9.2021 Brno Alligators Vysočina Gladiators 48 : 0 Základní část, 4. kolo, turnaj 10 Malešice
Následující zápasy
Datum Zápas Čas Část Areál
19.9.2021 Ústí nad Labem Blades Vysočina Gladiators 11:00 Základní část, 5. kolo, turnaj 12 Bolevec
19.9.2021 Vysočina Gladiators Příbram Bobcats 1 12:20 Základní část, 5. kolo, turnaj 12 Bolevec
19.9.2021 Pilsen Patriots Vysočina Gladiators 13:40 Základní část, 5. kolo, turnaj 12 Bolevec
25.9.2021 Vysočina Gladiators Brno Sígrs 11:00 Základní část, 6. kolo, turnaj 14 Na Stoupách
25.9.2021 Vysočina Gladiators Ústí nad Labem Blades 12:20 Základní část, 6. kolo, turnaj 14 Na Stoupách
25.9.2021 Vysočina Gladiators Příbram Bobcats 2 13:40 Základní část, 6. kolo, turnaj 14 Na Stoupách
2.10.2021 Prague Black Panthers Vysočina Gladiators 13:00 Základní část, 7. kolo, turnaj 18 SK Spartak
2.10.2021 Vysočina Gladiators Ostrava Steelers 2 14:20 Základní část, 7. kolo, turnaj 18 SK Spartak
2.10.2021 Příbram Bobcats 2 Vysočina Gladiators 15:40 Základní část, 7. kolo, turnaj 18 SK Spartak
9.10.2021 Vysočina Gladiators Prague Lions 11:00 Základní část, 8. kolo, turnaj 20 Na Stoupách
9.10.2021 Vysočina Gladiators Brno Sígrs 12:20 Základní část, 8. kolo, turnaj 20 Na Stoupách
9.10.2021 Vysočina Gladiators Trutnov Rangers 13:40 Základní část, 8. kolo, turnaj 20 Na Stoupách
16.10.2021 Ostrava Steelers 1 Vysočina Gladiators 11:00 Základní část, 9. kolo, turnaj 23 Malešice
16.10.2021 Vysočina Gladiators Prague Lions 12:20 Základní část, 9. kolo, turnaj 23 Malešice
16.10.2021 Prague Black Panthers Vysočina Gladiators 13:40 Základní část, 9. kolo, turnaj 23 Malešice
24.10.2021 Brno Sígrs Vysočina Gladiators 11:00 Základní část, 10. kolo, turnaj 28 Poruba
24.10.2021 Vysočina Gladiators Brno Alligators 12:20 Základní část, 10. kolo, turnaj 28 Poruba
24.10.2021 Ostrava Steelers 2 Vysočina Gladiators 13:40 Základní část, 10. kolo, turnaj 28 Poruba
Jméno a příjmení Pozice Číslo dresu Výška [cm] Váha [kg] Narození
Matěj Bednář Matěj Bednář 10 160 50 2009
Vojtěch Čermák Vojtěch Čermák 1 160 50 2009
Simona Chylíková Simona Chylíková 160 50 2008
Sofie Nella Jiskrová Sofie Nella Jiskrová 8 160 50 2010
Dominik Kopic Dominik Kopic 6 160 60 2008
Matyáš Kopic Matyáš Kopic 160 50 2011
Matyáš Kuľha Matyáš Kuľha 5 160 50 2010
Jiří Netolický Jiří Netolický 14 170 70 2007
Vojtěch Opletal Vojtěch Opletal 13 169 86 2008
Matouš Pittner Matouš Pittner 9 160 50 2009
Adam Šedo Adam Šedo 11 160 60 2009
Adam Trnka Adam Trnka 15 170 60 2007
Filip Turický Filip Turický 2 160 50 2010

* - hostující hráč
Jméno a příjmení Pozice
Jakub Čermák Hlavní trenér
Květoslav Opletal Trenér