Home  /  Kluby  /  Brno Sígrs

Detail týmu - Brno Sígrs

logo Brno Sígrs
Soutěž: Flag U15 - Flagová liga U15 2021 Areál: Ragby Bystrc http://www.sigrs.cz
Odehrané zápasy
Datum Zápas Výsledek Část Areál
20.6.2021 Brno Alligators Brno Sígrs 33 : 6 Základní část, 1. kolo, turnaj 2 Řečkovice
20.6.2021 Brno Sígrs Prague Lions 14 : 7 Základní část, 1. kolo, turnaj 2 Řečkovice
20.6.2021 Ostrava Steelers 2 Brno Sígrs 13 : 20 Základní část, 1. kolo, turnaj 2 Řečkovice
20.6.2021 Brno Sígrs Ostrava Steelers 1 6 : 47 Základní část, 1. kolo, turnaj 2 Řečkovice
27.6.2021 Brno Sígrs Brno Alligators 14 : 18 Základní část, 2. kolo, turnaj 4 Poruba
27.6.2021 Ostrava Steelers 2 Brno Sígrs 27 : 0 Základní část, 2. kolo, turnaj 4 Poruba
27.6.2021 Brno Sígrs Prague Black Panthers 0 : 14 Základní část, 2. kolo, turnaj 4 Poruba
27.6.2021 Ostrava Steelers 1 Brno Sígrs 38 : 6 Základní část, 2. kolo, turnaj 4 Poruba
5.9.2021 Brno Sígrs Příbram Bobcats 1 13 : 7 Základní část, 3. kolo, turnaj 6 Jedovnice
5.9.2021 Brno Sígrs Ústí nad Labem Blades 34 : 13 Základní část, 3. kolo, turnaj 6 Jedovnice
5.9.2021 Brno Sígrs Prague Black Panthers 12 : 46 Základní část, 3. kolo, turnaj 6 Jedovnice
11.9.2021 Ostrava Steelers 2 Brno Sígrs 7 : 18 Základní část, 4. kolo, turnaj 8 Bolevec
11.9.2021 Brno Sígrs Ostrava Steelers 1 12 : 26 Základní část, 4. kolo, turnaj 8 Bolevec
11.9.2021 Pilsen Patriots Brno Sígrs 52 : 25 Základní část, 4. kolo, turnaj 8 Bolevec
19.9.2021 Brno Alligators Brno Sígrs 33 : 24 Základní část, 5. kolo, turnaj 13 Řečkovice
19.9.2021 Příbram Bobcats 2 Brno Sígrs 18 : 30 Základní část, 5. kolo, turnaj 13 Řečkovice
19.9.2021 Brno Sígrs Ostrava Steelers 1 6 : 60 Základní část, 5. kolo, turnaj 13 Řečkovice
25.9.2021 Vysočina Gladiators Brno Sígrs 6 : 58 Základní část, 6. kolo, turnaj 14 Na Stoupách
25.9.2021 Příbram Bobcats 2 Brno Sígrs 0 : 34 Základní část, 6. kolo, turnaj 14 Na Stoupách
25.9.2021 Brno Sígrs Ústí nad Labem Blades 22 : 6 Základní část, 6. kolo, turnaj 14 Na Stoupách
2.10.2021 Ostrava Steelers 1 Brno Sígrs 26 : 12 Základní část, 7. kolo, turnaj 17 SK Spartak
2.10.2021 Brno Sígrs Pilsen Patriots 26 : 14 Základní část, 7. kolo, turnaj 17 SK Spartak
2.10.2021 Příbram Bobcats 1 Brno Sígrs 13 : 28 Základní část, 7. kolo, turnaj 17 SK Spartak
9.10.2021 Brno Sígrs Trutnov Rangers 24 : 0 Základní část, 8. kolo, turnaj 20 Na Stoupách
9.10.2021 Vysočina Gladiators Brno Sígrs 6 : 38 Základní část, 8. kolo, turnaj 20 Na Stoupách
9.10.2021 Prague Lions Brno Sígrs 25 : 12 Základní část, 8. kolo, turnaj 20 Na Stoupách
17.10.2021 Brno Sígrs Ostrava Steelers 2 48 : 0 Základní část, 9. kolo, turnaj 24 Jedovnice
17.10.2021 Brno Sígrs Brno Alligators 41 : 13 Základní část, 9. kolo, turnaj 24 Jedovnice
17.10.2021 Brno Sígrs Příbram Bobcats 1 20 : 29 Základní část, 9. kolo, turnaj 24 Jedovnice
24.10.2021 Brno Sígrs Vysočina Gladiators 58 : 0 Základní část, 10. kolo, turnaj 28 Poruba
24.10.2021 Ostrava Steelers 2 Brno Sígrs 0 : 40 Základní část, 10. kolo, turnaj 28 Poruba
24.10.2021 Brno Alligators Brno Sígrs 38 : 36 Základní část, 10. kolo, turnaj 28 Poruba
Jméno a příjmení Pozice Číslo dresu Výška [cm] Váha [kg] Narození
Lukáš Buček Lukáš Buček 8 178 62 2007
Jiří Jahelka Jiří Jahelka 16 178 60 2007
Vojtěch Julínek Vojtěch Julínek 14 162 43 2009
Daniel Macháček Daniel Macháček 9 175 70 2006
Kristýna Nevěčná Kristýna Nevěčná 7 160 45 2009
Adam Nevěčný Adam Nevěčný 15 158 66 2011
Natálie Nimrichterová Natálie Nimrichterová 18 165 65 2005
David Pečinka David Pečinka 17 169 67 2009
Natália Petrášová Natália Petrášová 5 145 40 2013
Lenka Růžičková Lenka Růžičková 160 52 2009
Anna Růžičková Anna Růžičková 151 46 2009
Dominika Skoupá Dominika Skoupá 2 150 40 2013
Ondřej Skoupý Ondřej Skoupý 6 181 64 2007
Maxim Špavor Maxim Špavor 1 145 35 2009
Jan Tomek Jan Tomek 13 147 40 2009
Jan Valíček Jan Valíček 19 175 78 2007

* - hostující hráč
Jméno a příjmení Pozice
Michal Drozd Hlavní trenér
Zdeněk Valíček Trenér
Martin Petráš Trenér
Jméno a příjmení
Kryštof Doležal