Home  /  Kluby  /  Brno Sígrs

Detail týmu - Brno Sígrs

logo Brno Sígrs
Soutěž: Flag U15 - Flagová liga U15 2021 Areál: Ragby Bystrc http://www.sigrs.cz
Odehrané zápasy
Datum Zápas Výsledek Část Areál
20.6.2021 Brno Alligators Brno Sígrs 33 : 6 Základní část, 1. kolo, turnaj 2 Řečkovice
20.6.2021 Brno Sígrs Prague Lions 14 : 7 Základní část, 1. kolo, turnaj 2 Řečkovice
20.6.2021 Ostrava Steelers 2 Brno Sígrs 13 : 20 Základní část, 1. kolo, turnaj 2 Řečkovice
20.6.2021 Brno Sígrs Ostrava Steelers 1 6 : 47 Základní část, 1. kolo, turnaj 2 Řečkovice
27.6.2021 Brno Sígrs Brno Alligators 14 : 18 Základní část, 2. kolo, turnaj 4 Poruba
27.6.2021 Ostrava Steelers 2 Brno Sígrs 27 : 0 Základní část, 2. kolo, turnaj 4 Poruba
27.6.2021 Brno Sígrs Prague Black Panthers 0 : 14 Základní část, 2. kolo, turnaj 4 Poruba
27.6.2021 Ostrava Steelers 1 Brno Sígrs 38 : 6 Základní část, 2. kolo, turnaj 4 Poruba
5.9.2021 Brno Sígrs Příbram Bobcats 1 13 : 7 Základní část, 3. kolo, turnaj 6 Jedovnice
5.9.2021 Brno Sígrs Ústí nad Labem Blades 34 : 13 Základní část, 3. kolo, turnaj 6 Jedovnice
5.9.2021 Brno Sígrs Prague Black Panthers 12 : 46 Základní část, 3. kolo, turnaj 6 Jedovnice
11.9.2021 Ostrava Steelers 2 Brno Sígrs 7 : 18 Základní část, 4. kolo, turnaj 8 Bolevec
11.9.2021 Brno Sígrs Ostrava Steelers 1 12 : 26 Základní část, 4. kolo, turnaj 8 Bolevec
11.9.2021 Pilsen Patriots Brno Sígrs 52 : 25 Základní část, 4. kolo, turnaj 8 Bolevec
Následující zápasy
Datum Zápas Čas Část Areál
19.9.2021 Brno Alligators Brno Sígrs 11:00 Základní část, 5. kolo, turnaj 13 Řečkovice
19.9.2021 Příbram Bobcats 2 Brno Sígrs 12:20 Základní část, 5. kolo, turnaj 13 Řečkovice
19.9.2021 Brno Sígrs Ostrava Steelers 1 13:40 Základní část, 5. kolo, turnaj 13 Řečkovice
25.9.2021 Vysočina Gladiators Brno Sígrs 11:00 Základní část, 6. kolo, turnaj 14 Na Stoupách
25.9.2021 Příbram Bobcats 2 Brno Sígrs 12:20 Základní část, 6. kolo, turnaj 14 Na Stoupách
25.9.2021 Brno Sígrs Ústí nad Labem Blades 13:40 Základní část, 6. kolo, turnaj 14 Na Stoupách
2.10.2021 Ostrava Steelers 1 Brno Sígrs 13:00 Základní část, 7. kolo, turnaj 17 SK Spartak
2.10.2021 Brno Sígrs Pilsen Patriots 14:20 Základní část, 7. kolo, turnaj 17 SK Spartak
2.10.2021 Příbram Bobcats 1 Brno Sígrs 15:40 Základní část, 7. kolo, turnaj 17 SK Spartak
9.10.2021 Brno Sígrs Trutnov Rangers 11:00 Základní část, 8. kolo, turnaj 20 Na Stoupách
9.10.2021 Vysočina Gladiators Brno Sígrs 12:20 Základní část, 8. kolo, turnaj 20 Na Stoupách
9.10.2021 Prague Lions Brno Sígrs 13:40 Základní část, 8. kolo, turnaj 20 Na Stoupách
17.10.2021 Brno Sígrs Ostrava Steelers 2 11:00 Základní část, 9. kolo, turnaj 24 Jedovnice
17.10.2021 Brno Sígrs Brno Alligators 12:20 Základní část, 9. kolo, turnaj 24 Jedovnice
17.10.2021 Brno Sígrs Příbram Bobcats 1 13:40 Základní část, 9. kolo, turnaj 24 Jedovnice
24.10.2021 Brno Sígrs Vysočina Gladiators 11:00 Základní část, 10. kolo, turnaj 28 Poruba
24.10.2021 Ostrava Steelers 2 Brno Sígrs 12:20 Základní část, 10. kolo, turnaj 28 Poruba
24.10.2021 Brno Alligators Brno Sígrs 13:40 Základní část, 10. kolo, turnaj 28 Poruba
Jméno a příjmení Pozice
Michal Drozd Hlavní trenér
Zdeněk Valíček Trenér
Martin Petráš Trenér
Jméno a příjmení
Erik Hloušek