Home  /  Kluby  /  Vysočina Gladiators

Profil člena ČAAF - Sofie Nella Jiskrová

Sofie Nella Jiskrová

Sofie Nella Jiskrová

Klub: Vysočina Gladiators
160 cm | 50 kg | 13 let Česko Česko
číslo #8
Datum Zápas Výsledek V/P Areál
5.9.2021 Ostrava Steelers 2 Vysočina Gladiators 25 : 22 P Trutnov
5.9.2021 Vysočina Gladiators Ostrava Steelers 1 0 : 61 P Trutnov
5.9.2021 Trutnov Rangers Vysočina Gladiators 32 : 6 P Trutnov
12.9.2021 Vysočina Gladiators Trutnov Rangers 6 : 35 P Malešice
12.9.2021 Prague Black Panthers Vysočina Gladiators 57 : 8 P Malešice
12.9.2021 Brno Alligators Vysočina Gladiators 48 : 0 P Malešice
19.9.2021 Ústí nad Labem Blades Vysočina Gladiators 65 : 2 P Bolevec
19.9.2021 Vysočina Gladiators Příbram Bobcats 1 6 : 59 P Bolevec
19.9.2021 Pilsen Patriots Vysočina Gladiators 29 : 21 P Bolevec
25.9.2021 Vysočina Gladiators Brno Sígrs 6 : 58 P Na Stoupách
25.9.2021 Vysočina Gladiators Ústí nad Labem Blades 0 : 35 P Na Stoupách
25.9.2021 Vysočina Gladiators Příbram Bobcats 2 18 : 27 P Na Stoupách
9.10.2021 Vysočina Gladiators Prague Lions 0 : 41 P Na Stoupách
9.10.2021 Vysočina Gladiators Brno Sígrs 6 : 38 P Na Stoupách
9.10.2021 Vysočina Gladiators Trutnov Rangers 14 : 32 P Na Stoupách
16.10.2021 Ostrava Steelers 1 Vysočina Gladiators 75 : 0 P Malešice
16.10.2021 Vysočina Gladiators Prague Lions 0 : 42 P Malešice
16.10.2021 Prague Black Panthers Vysočina Gladiators 62 : 0 P Malešice
24.10.2021 Brno Sígrs Vysočina Gladiators 58 : 0 P Poruba
24.10.2021 Vysočina Gladiators Brno Alligators 13 : 44 P Poruba
24.10.2021 Ostrava Steelers 2 Vysočina Gladiators 9 : 12 V Poruba
17.4.2022 Vysočina Gladiators 1 Vysočina Gladiators 2 55 : 20 P SK Spartak
17.4.2022 Vysočina Gladiators 2 Příbram Bobcats 2 12 : 33 P SK Spartak
17.4.2022 Příbram Bobcats 1 Vysočina Gladiators 2 79 : 0 P SK Spartak
24.4.2022 Vysočina Gladiators 1 Vysočina Gladiators 2 59 : 32 P Na Stoupách
24.4.2022 Bratislava Monarchs Vysočina Gladiators 2 44 : 30 P Na Stoupách
24.4.2022 Vysočina Gladiators 2 Brno Alligators 20 : 48 P Na Stoupách
7.5.2022 Vysočina Gladiators 2 Brno Sígrs 0 : 35 P Na Stoupách
7.5.2022 Vysočina Gladiators 2 Vysočina Gladiators 1 6 : 40 P Na Stoupách
7.5.2022 Vysočina Gladiators 2 Bratislava Monarchs 44 : 60 P Na Stoupách
14.5.2022 Brno Sígrs Vysočina Gladiators 2 46 : 0 P Jedovnice
14.5.2022 ISMM Ostrava Steelers 1 Vysočina Gladiators 2 44 : 6 P Jedovnice
14.5.2022 Vysočina Gladiators 2 Brno Alligators 24 : 38 P Jedovnice
22.5.2022 Vysočina Gladiators 2 Brno Alligators 6 : 59 P Poruba
22.5.2022 ISMM Ostrava Steelers 1 Vysočina Gladiators 2 46 : 12 P Poruba
22.5.2022 Vysočina Gladiators 1 Vysočina Gladiators 2 52 : 32 P Poruba
29.5.2022 Brno Alligators Vysočina Gladiators 2 33 : 0 P Řečkovice
29.5.2022 Bratislava Monarchs Vysočina Gladiators 2 20 : 41 V Řečkovice
29.5.2022 Vysočina Gladiators 2 ISMM Ostrava Steelers 1 21 : 28 P Řečkovice
5.6.2022 Vysočina Gladiators 1 Vysočina Gladiators 2 48 : 6 P Na Stoupách
5.6.2022 Bratislava Monarchs Vysočina Gladiators 2 55 : 7 P Na Stoupách
5.6.2022 Vysočina Gladiators 2 Brno Sígrs 6 : 27 P Na Stoupách
11.6.2022 Vysočina Gladiators 1 Vysočina Gladiators 2 50 : 8 P Trutnov
11.6.2022 Vysočina Gladiators 2 Ústí nad Labem Blades 29 : 50 P Trutnov
11.6.2022 Trutnov Rangers Vysočina Gladiators 2 29 : 12 P Trutnov
18.6.2022 Vysočina Gladiators 2 ISMM Ostrava Steelers 1 9 : 27 P Kotvrdovice
18.6.2022 Brno Sígrs Vysočina Gladiators 2 29 : 12 P Kotvrdovice
18.6.2022 Vysočina Gladiators 1 Vysočina Gladiators 2 20 : 14 P Kotvrdovice
4.9.2022 Bratislava Monarchs Vysočina Gladiators 2 40 : 12 P Mladá Garda
4.9.2022 Vysočina Gladiators 2 ISMM Ostrava Steelers 2 12 : 26 P Mladá Garda
11.9.2022 Brno Sígrs Vysočina Gladiators 2 28 : 6 P Na Stoupách
11.9.2022 Vysočina Gladiators 2 Vysočina Gladiators 1 0 : 49 P Na Stoupách
18.9.2022 Vysočina Gladiators 2 Vysočina Gladiators 1 13 : 36 P Luka
18.9.2022 Vysočina Gladiators 2 Brno Alligators 6 : 55 P Luka
18.9.2022 Vysočina Gladiators 2 ISMM Ostrava Steelers 2 40 : 0 V Luka
2.10.2022 Bratislava Monarchs Vysočina Gladiators 2 53 : 6 P Luka
2.10.2022 Vysočina Gladiators 2 ISMM Ostrava Steelers 1 6 : 46 P Luka
2.10.2022 Vysočina Gladiators 1 Vysočina Gladiators 2 33 : 30 P Luka
8.10.2022 Brno Sígrs Vysočina Gladiators 2 55 : 7 P Poruba
8.10.2022 Vysočina Gladiators 2 ISMM Ostrava Steelers 1 0 : 58 P Poruba
8.10.2022 ISMM Ostrava Steelers 2 Vysočina Gladiators 2 7 : 45 V Poruba
16.10.2022 Vysočina Gladiators 2 ISMM Ostrava Steelers 1 0 : 50 P Na Stoupách
16.10.2022 Brno Alligators Vysočina Gladiators 2 13 : 25 V Na Stoupách
22.10.2022 Bratislava Monarchs Vysočina Gladiators 2 52 : 0 P Řečkovice
22.10.2022 Vysočina Gladiators 2 Brno Sígrs 6 : 26 P Řečkovice
22.10.2022 Brno Alligators Vysočina Gladiators 2 51 : 6 P Řečkovice
16.4.2023 Vysočina Gladiators Znojmo Knights 18 : 7 V Na Stoupách
16.4.2023 Vysočina Gladiators Prague Lions 1 20 : 20 R Na Stoupách
16.4.2023 Vysočina Gladiators Brno Sígrs 14 : 7 V Na Stoupách
23.4.2023 Brno Sígrs Vysočina Gladiators 18 : 33 V Za Lužánkami
23.4.2023 ISMM Ostrava Steelers 1 Vysočina Gladiators 33 : 29 P Za Lužánkami
23.4.2023 Vysočina Gladiators Přerov Mammoths 47 : 12 V Za Lužánkami
6.5.2023 ISMM Ostrava Steelers 1 Vysočina Gladiators 27 : 34 V Poruba
6.5.2023 Přerov Mammoths Vysočina Gladiators 0 : 39 V Poruba
6.5.2023 Vysočina Gladiators Znojmo Knights 21 : 26 P Poruba
13.5.2023 Vysočina Gladiators Prague Mustangs 33 : 20 V Na Stoupách
13.5.2023 Vysočina Gladiators Prague Black Panthers 27 : 7 V Na Stoupách
13.5.2023 Vysočina Gladiators Pilsen Patriots 20 : 37 P Na Stoupách
20.5.2023 Brno Sígrs Vysočina Gladiators 26 : 13 P Za Lužánkami
20.5.2023 Prague Black Panthers Vysočina Gladiators 42 : 26 P Za Lužánkami
20.5.2023 Vysočina Gladiators Prague Lions 1 6 : 39 P Za Lužánkami
11.6.2023 Brno Alligators Vysočina Gladiators 32 : 25 P Řečkovice
11.6.2023 ISMM Ostrava Steelers 1 Vysočina Gladiators 19 : 21 V Řečkovice
11.6.2023 Vysočina Gladiators Brno Sígrs 28 : 46 P Řečkovice
17.6.2023 ISMM Ostrava Steelers 1 Vysočina Gladiators 28 : 20 P Poruba
17.6.2023 Brno Sígrs Vysočina Gladiators 14 : 27 V Poruba
17.6.2023 Vysočina Gladiators Znojmo Knights 49 : 12 V Poruba
24.6.2023 Vysočina Gladiators Prague Mustangs 40 : 14 V Bukovec
24.6.2023 Pilsen Patriots Vysočina Gladiators 18 : 46 V Bukovec
24.6.2023 Ústí nad Labem Blades Vysočina Gladiators 40 : 32 P Bukovec
17.9.2023 Vysočina Gladiators Brno Alligators 34 : 19 V Na Stoupách
17.9.2023 Vysočina Gladiators Brno Sígrs Orange 40 : 0 V Na Stoupách
17.9.2023 Vysočina Gladiators ISMM Ostrava Steelers 1 13 : 0 V Na Stoupách
24.9.2023 Vysočina Gladiators Znojmo Knights 34 : 33 V SK Spartak
24.9.2023 Příbram Bobcats 1 Vysočina Gladiators 37 : 20 P SK Spartak
24.9.2023 Prague Black Panthers Vysočina Gladiators 33 : 35 V SK Spartak
7.10.2023 ISMM Ostrava Steelers 1 Vysočina Gladiators 30 : 0 P Poruba
7.10.2023 Brno Sígrs Vysočina Gladiators 19 : 6 P Poruba
7.10.2023 Vysočina Gladiators Znojmo Knights 28 : 14 V Poruba
14.10.2023 Znojmo Knights Vysočina Gladiators 33 : 21 P Husovy Sady
14.10.2023 ISMM Ostrava Steelers 1 Vysočina Gladiators 19 : 19 R Husovy Sady
14.10.2023 Vysočina Gladiators Brno Sígrs 20 : 25 P Husovy Sady
21.10.2023 Znojmo Knights Vysočina Gladiators 40 : 27 P Husovy Sady
21.10.2023 Brno Sígrs Orange Vysočina Gladiators 0 : 53 V Husovy Sady
21.10.2023 Vysočina Gladiators Brno Sígrs 12 : 26 P Husovy Sady
28.10.2023 Brno Sígrs Orange Vysočina Gladiators 0 : 41 V Za Lužánkami
28.10.2023 ISMM Ostrava Steelers 2 Vysočina Gladiators 0 : 35 V Za Lužánkami
28.10.2023 Vysočina Gladiators Přerov Mammoths 45 : 19 V Za Lužánkami
5.11.2023 Ústí nad Labem Blades Vysočina Gladiators 34 : 12 P Poruba
5.11.2023 Prague Lions 1 Vysočina Gladiators 16 : 7 P Poruba
5.11.2023 Příbram Bobcats 2 Vysočina Gladiators 23 : 31 V Poruba
13.4.2024 Brno Sígrs Vysočina Gladiators 6 : 20 V Za Lužánkami
13.4.2024 ISMM Ostrava Steelers Vysočina Gladiators 20 : 37 V Za Lužánkami
13.4.2024 Vysočina Gladiators Brno Alligators 30 : 0 V Za Lužánkami
28.4.2024 Přerov Mammoths Vysočina Gladiators 19 : 28 V TJ Spartak
28.4.2024 Brno Sígrs Vysočina Gladiators 37 : 6 P TJ Spartak
28.4.2024 Vysočina Gladiators Znojmo Knights 34 : 19 V TJ Spartak
5.5.2024 Znojmo Knights Vysočina Gladiators 31 : 7 P Husovy Sady
5.5.2024 ISMM Ostrava Steelers Vysočina Gladiators 20 : 27 V Husovy Sady
5.5.2024 Vysočina Gladiators Brno Alligators 20 : 6 V Husovy Sady
Soutěž Sezona Divize Tým Pozice
Flag U15 Flagová soutěž žáků 2024 Flagová liga U15 Vysočina Gladiators
Flag U15 Flagová soutěž žáků 2023 Flagová liga U15 2023 Vysočina Gladiators
Flag U15 Flagová soutěž žáků 2022 Flagová liga U15 2022 Vysočina Gladiators 2
Flag U15 Flagová soutěž žáků 2022 Flagová liga U15 2022 Vysočina Gladiators 1
Flag U15 Flagová soutěž žáků 2021 Flagová liga U15 2021 Vysočina Gladiators