Home  /  Kluby  /  Ústí nad Labem Blades

Detail týmu - Ústí nad Labem Blades

logo Ústí nad Labem Blades
Soutěž: Flag U15 - Flagová liga U15 Areál: Olšinky http://www.bladesusti.cz
Odehrané zápasy
Datum Zápas Výsledek Část Areál
24.4.2022 Ústí nad Labem Blades Příbram Bobcats 1 12 : 40 Základní část, 2. kolo, turnaj 4 Olšinky
24.4.2022 Ústí nad Labem Blades Příbram Bobcats 2 32 : 6 Základní část, 2. kolo, turnaj 4 Olšinky
24.4.2022 Ústí nad Labem Blades Trutnov Rangers 21 : 0 Základní část, 2. kolo, turnaj 4 Olšinky
30.4.2022 Ústí nad Labem Blades Trutnov Rangers 27 : 12 Základní část, 3. kolo, turnaj 7 Bukovec
30.4.2022 Pilsen Patriots Ústí nad Labem Blades 28 : 18 Základní část, 3. kolo, turnaj 7 Bukovec
30.4.2022 Příbram Bobcats 1 Ústí nad Labem Blades 47 : 13 Základní část, 3. kolo, turnaj 7 Bukovec
14.5.2022 Prague Lions Ústí nad Labem Blades 31 : 13 Základní část, 5. kolo, turnaj 11 Trutnov
14.5.2022 Ústí nad Labem Blades Příbram Bobcats 2 7 : 19 Základní část, 5. kolo, turnaj 11 Trutnov
14.5.2022 Trutnov Rangers Ústí nad Labem Blades 6 : 14 Základní část, 5. kolo, turnaj 11 Trutnov
22.5.2022 Ústí nad Labem Blades Příbram Bobcats 1 32 : 25 Základní část, 6. kolo, turnaj 15 Olšinky
22.5.2022 Ústí nad Labem Blades Prague Lions 0 : 39 Základní část, 6. kolo, turnaj 15 Olšinky
22.5.2022 Ústí nad Labem Blades Prague Mustangs 26 : 27 Základní část, 6. kolo, turnaj 15 Olšinky
29.5.2022 Prague Black Panthers Ústí nad Labem Blades 34 : 13 Základní část, 7. kolo, turnaj 18 Kačerov
29.5.2022 Ústí nad Labem Blades Pilsen Patriots 20 : 20 Základní část, 7. kolo, turnaj 18 Kačerov
29.5.2022 Prague Lions Ústí nad Labem Blades 25 : 12 Základní část, 7. kolo, turnaj 18 Kačerov
4.6.2022 Příbram Bobcats 2 Ústí nad Labem Blades 16 : 41 Základní část, 8. kolo, turnaj 21 Motorlet
4.6.2022 Ústí nad Labem Blades Pilsen Patriots 25 : 27 Základní část, 8. kolo, turnaj 21 Motorlet
4.6.2022 Prague Mustangs Ústí nad Labem Blades 15 : 45 Základní část, 8. kolo, turnaj 21 Motorlet
11.6.2022 Trutnov Rangers Ústí nad Labem Blades 12 : 34 Základní část, 9. kolo, turnaj 23 Trutnov
11.6.2022 Vysočina Gladiators 2 Ústí nad Labem Blades 29 : 50 Základní část, 9. kolo, turnaj 23 Trutnov
11.6.2022 Ústí nad Labem Blades Vysočina Gladiators 1 33 : 30 Základní část, 9. kolo, turnaj 23 Trutnov
18.6.2022 Příbram Bobcats 2 Ústí nad Labem Blades 18 : 25 Základní část, 10. kolo, turnaj 26 Ragby Sparta
18.6.2022 Ústí nad Labem Blades Příbram Bobcats 1 7 : 27 Základní část, 10. kolo, turnaj 26 Ragby Sparta
18.6.2022 Prague Black Panthers Ústí nad Labem Blades 41 : 19 Základní část, 10. kolo, turnaj 26 Ragby Sparta
25.6.2022 Ústí nad Labem Blades Prague Black Panthers 7 : 34 Základní část, 11. kolo, turnaj 29 Olšinky
25.6.2022 Ústí nad Labem Blades Prague Mustangs 35 : 19 Základní část, 11. kolo, turnaj 29 Olšinky
25.6.2022 Ústí nad Labem Blades Trutnov Rangers 53 : 16 Základní část, 11. kolo, turnaj 29 Olšinky
3.9.2022 Prague Lions Ústí nad Labem Blades 31 : 13 Základní část, 12. Kolo, turnaj 32 Ragby Sparta
3.9.2022 Ústí nad Labem Blades Pilsen Patriots 33 : 25 Základní část, 12. Kolo, turnaj 32 Ragby Sparta
3.9.2022 Prague Black Panthers Ústí nad Labem Blades 45 : 13 Základní část, 12. Kolo, turnaj 32 Ragby Sparta
10.9.2022 Prague Mustangs Ústí nad Labem Blades 20 : 37 Základní část, 13. Kolo, turnaj 36 SK Spartak
10.9.2022 Ústí nad Labem Blades Prague Lions 20 : 27 Základní část, 13. Kolo, turnaj 36 SK Spartak
10.9.2022 Příbram Bobcats 1 Ústí nad Labem Blades 47 : 13 Základní část, 13. Kolo, turnaj 36 SK Spartak
18.9.2022 Ústí nad Labem Blades Prague Black Panthers 18 : 27 Základní část, 14. Kolo, turnaj 42 FK Ústí (UT)
18.9.2022 Ústí nad Labem Blades Prague Mustangs 34 : 20 Základní část, 14. Kolo, turnaj 42 FK Ústí (UT)
18.9.2022 Ústí nad Labem Blades Trutnov Rangers 45 : 14 Základní část, 14. Kolo, turnaj 42 FK Ústí (UT)
25.9.2022 Příbram Bobcats 2 Ústí nad Labem Blades 13 : 34 Základní část, 15. Kolo, turnaj 45 Čelákovice
25.9.2022 Ústí nad Labem Blades Pilsen Patriots 35 : 19 Základní část, 15. Kolo, turnaj 45 Čelákovice
25.9.2022 Prague Mustangs Ústí nad Labem Blades 2 : 55 Základní část, 15. Kolo, turnaj 45 Čelákovice
Následující zápasy
Datum Zápas Čas Část Areál
9.10.2022 Příbram Bobcats 1 Ústí nad Labem Blades 11:00 Základní část, 16. Kolo, turnaj 50 Trutnov
9.10.2022 Ústí nad Labem Blades Pilsen Patriots 12:00 Základní část, 16. Kolo, turnaj 50 Trutnov
9.10.2022 Trutnov Rangers Ústí nad Labem Blades 13:00 Základní část, 16. Kolo, turnaj 50 Trutnov
15.10.2022 Příbram Bobcats 2 Ústí nad Labem Blades 11:00 Základní část, 17. Kolo, turnaj 52 Ragby Sparta
15.10.2022 Ústí nad Labem Blades Příbram Bobcats 1 12:00 Základní část, 17. Kolo, turnaj 52 Ragby Sparta
15.10.2022 Prague Black Panthers Ústí nad Labem Blades 13:00 Základní část, 17. Kolo, turnaj 52 Ragby Sparta
23.10.2022 Ústí nad Labem Blades Trutnov Rangers 11:00 Základní část, 18. Kolo, turnaj 58 Kačerov
23.10.2022 Prague Lions Ústí nad Labem Blades 12:00 Základní část, 18. Kolo, turnaj 58 Kačerov
23.10.2022 Příbram Bobcats 2 Ústí nad Labem Blades 13:00 Základní část, 18. Kolo, turnaj 58 Kačerov
Jméno a příjmení Pozice Číslo dresu Výška [cm] Váha [kg] Narození
Petr Blažek Petr Blažek LB 14 155 36 2008
Miroslav Habrnál Miroslav Habrnál SS 16 163 70 2007
Eva Hetzerová Eva Hetzerová LB 7 174 75 2007
Ondřej Hlava Ondřej Hlava WR 9 172 78 2007
Jakub Ipser Jakub Ipser C 19 147 45 2010
Anna Ipserová Anna Ipserová LB 20 130 34 2013
Kryštof Jedlička Kryštof Jedlička RB 18 140 30 2012
Ondřej Klein Ondřej Klein QB 13 171 63 2008
Filip Pačes Filip Pačes FS 21 146 40 2009
Daniela Pirklová Daniela Pirklová CB 22 165 51 2007
Vojtěch Prošek Vojtěch Prošek 3 186 65 2008
Matěj Savula Matěj Savula FS 17 162 45 2008
Matěj Slunečko Matěj Slunečko LB 12 145 37 2010
Štěpán Sochor Štěpán Sochor WR 15 170 60 2008
Vojtěch Svoboda Vojtěch Svoboda WR 5 171 60 2008
Matyáš Vacek Matyáš Vacek CB 8 165 60 2008
Michal Zajpt Michal Zajpt WR 4 162 52 2009

* - hostující hráč
Jméno a příjmení Pozice
Jana Burešová Hlavní trenér
Pavel Herynek Trenér
David Nový Trenér
Petr Herynek Trenér
Josef Adam Němeček Trenér
Jakub Klein Trenér