Home  /  Informace  /  Areály
Vybrat areál:

Detail areálu

Za Lužánkami

Adresa: Brno, Sportovní
Google Maps
Povrch: umělá tráva
Certifikace: Ano
Zpráva
Datum Zápas Čas Divize Část
4.5.2024 Brno Sígrs Příbram Bobcats 15:00 2.Liga Základní část, 4. kolo
18.5.2024 Přerov Mammoths ISMM Ostrava Steelers 11:00 Flagová liga U15 Základní část, 6. kolo, turnaj 1
18.5.2024 Brno Sígrs Vysočina Gladiators 11:00 Flagová liga U15 Základní část, 6. kolo, turnaj 1
18.5.2024 ISMM Ostrava Steelers Vysočina Gladiators 12:00 Flagová liga U15 Základní část, 6. kolo, turnaj 1
18.5.2024 Brno Sígrs Přerov Mammoths 12:00 Flagová liga U15 Základní část, 6. kolo, turnaj 1
18.5.2024 Vysočina Gladiators Přerov Mammoths 13:00 Flagová liga U15 Základní část, 6. kolo, turnaj 1
18.5.2024 Brno Sígrs ISMM Ostrava Steelers 13:00 Flagová liga U15 Základní část, 6. kolo, turnaj 1
25.5.2024 Brno Sígrs Prague Mustangs 15:00 2.Liga Základní část, 7. kolo
8.6.2024 Jičín Hurricanes ISMM Ostrava Steelers 12:00 Flagová liga žen Základní část, 6. kolo
8.6.2024 Brno Sígrs Příbram Bobcats 12:00 Flagová liga žen Základní část, 6. kolo
8.6.2024 ISMM Ostrava Steelers Příbram Bobcats 13:00 Flagová liga žen Základní část, 6. kolo
8.6.2024 Brno Sígrs Jičín Hurricanes 13:00 Flagová liga žen Základní část, 6. kolo
8.6.2024 Brno Sígrs ISMM Ostrava Steelers 14:00 Flagová liga žen Základní část, 6. kolo
8.6.2024 Příbram Bobcats Jičín Hurricanes 14:00 Flagová liga žen Základní část, 6. kolo
15.6.2024 Brno Sígrs Příbram Bobcats 11:00 Flagová liga U18 Základní část, 7. kolo
15.6.2024 Ústí nad Labem Blades ISMM Ostrava Steelers 11:00 Flagová liga U18 Základní část, 7. kolo
15.6.2024 Brno Sígrs Ústí nad Labem Blades 12:00 Flagová liga U18 Základní část, 7. kolo
15.6.2024 ISMM Ostrava Steelers Příbram Bobcats 12:00 Flagová liga U18 Základní část, 7. kolo
15.6.2024 Brno Sígrs ISMM Ostrava Steelers 13:00 Flagová liga U18 Základní část, 7. kolo
15.6.2024 Příbram Bobcats Ústí nad Labem Blades 13:00 Flagová liga U18 Základní část, 7. kolo
Datum Zápas Výsledek Divize Část
13.4.2024 Vysočina Gladiators Brno Alligators 30 : 0 Flagová liga U15 Základní část, 1. kolo, turnaj 1
13.4.2024 Brno Sígrs ISMM Ostrava Steelers 7 : 15 Flagová liga U15 Základní část, 1. kolo, turnaj 1
13.4.2024 ISMM Ostrava Steelers Vysočina Gladiators 20 : 37 Flagová liga U15 Základní část, 1. kolo, turnaj 1
13.4.2024 Brno Sígrs Brno Alligators 6 : 0 Flagová liga U15 Základní část, 1. kolo, turnaj 1
13.4.2024 Brno Sígrs Vysočina Gladiators 6 : 20 Flagová liga U15 Základní část, 1. kolo, turnaj 1
13.4.2024 Brno Alligators ISMM Ostrava Steelers 6 : 33 Flagová liga U15 Základní část, 1. kolo, turnaj 1
13.4.2024 Brno Alligators ISMM Ostrava Steelers 19 : 18 Flagová liga U18 Základní část, 1. kolo
13.4.2024 Brno Sígrs Ústí nad Labem Blades 44 : 19 Flagová liga U18 Základní část, 1. kolo
13.4.2024 Ústí nad Labem Blades Brno Alligators 13 : 35 Flagová liga U18 Základní část, 1. kolo
13.4.2024 Brno Sígrs ISMM Ostrava Steelers 30 : 7 Flagová liga U18 Základní část, 1. kolo