Home  /  Kluby  /  ISMM Ostrava Steelers

Detail týmu - ISMM Ostrava Steelers 2

logo ISMM Ostrava Steelers
Soutěž: Flag U15 - Flagová liga U15 2022 Areál: Poruba http://www.ostravasteelers.cz/
Odehrané zápasy
Datum Zápas Výsledek Část Areál
4.9.2022 Vysočina Gladiators 2 ISMM Ostrava Steelers 2 12 : 26 Základní část, 12. Kolo, turnaj 35 Mladá Garda
4.9.2022 ISMM Ostrava Steelers 2 Bratislava Monarchs 6 : 45 Základní část, 12. Kolo, turnaj 35 Mladá Garda
11.9.2022 Bratislava Monarchs ISMM Ostrava Steelers 2 67 : 7 Základní část, 13. Kolo, turnaj 38 Poruba
11.9.2022 ISMM Ostrava Steelers 2 Brno Alligators 6 : 40 Základní část, 13. Kolo, turnaj 38 Poruba
11.9.2022 ISMM Ostrava Steelers 1 ISMM Ostrava Steelers 2 51 : 13 Základní část, 13. Kolo, turnaj 38 Poruba
18.9.2022 Brno Alligators ISMM Ostrava Steelers 2 40 : 6 Základní část, 14. Kolo, turnaj 43 Luka
18.9.2022 ISMM Ostrava Steelers 2 Vysočina Gladiators 1 7 : 50 Základní část, 14. Kolo, turnaj 43 Luka
18.9.2022 Vysočina Gladiators 2 ISMM Ostrava Steelers 2 40 : 0 Základní část, 14. Kolo, turnaj 43 Luka
24.9.2022 ISMM Ostrava Steelers 2 Brno Alligators 13 : 48 Základní část, 15. Kolo, turnaj 44 Poruba
24.9.2022 Brno Sígrs ISMM Ostrava Steelers 2 45 : 20 Základní část, 15. Kolo, turnaj 44 Poruba
8.10.2022 ISMM Ostrava Steelers 2 ISMM Ostrava Steelers 1 0 : 74 Základní část, 16. Kolo, turnaj 49 Poruba
8.10.2022 ISMM Ostrava Steelers 2 Brno Sígrs 6 : 50 Základní část, 16. Kolo, turnaj 49 Poruba
8.10.2022 ISMM Ostrava Steelers 2 Vysočina Gladiators 2 7 : 45 Základní část, 16. Kolo, turnaj 49 Poruba
15.10.2022 Bratislava Monarchs ISMM Ostrava Steelers 2 60 : 0 Základní část, 17. Kolo, turnaj 53 Jedovnice
15.10.2022 ISMM Ostrava Steelers 2 Vysočina Gladiators 1 12 : 49 Základní část, 17. Kolo, turnaj 53 Jedovnice
15.10.2022 Brno Sígrs ISMM Ostrava Steelers 2 56 : 0 Základní část, 17. Kolo, turnaj 53 Jedovnice
23.10.2022 Vysočina Gladiators 1 ISMM Ostrava Steelers 2 48 : 13 Základní část, 18. Kolo, turnaj 59 Poruba
23.10.2022 ISMM Ostrava Steelers 2 ISMM Ostrava Steelers 1 38 : 34 Základní část, 18. Kolo, turnaj 59 Poruba
Jméno a příjmení Pozice Číslo dresu Narození
Justýna Bilanová Justýna Bilanová 2007
Josef Bogocz ml. Josef Bogocz ml. 62 2012
Maxmilián Čechák Maxmilián Čechák 2010
Martin Čechák Martin Čechák 2014
Matěj Dluhoš Matěj Dluhoš 25 2008
Jan Dluhoš Jan Dluhoš 28 2008
Mikuláš Fojtík Mikuláš Fojtík 88 2012
Matěj Fojtík Matěj Fojtík 8 2010
Anežka Gacková Anežka Gacková 2013
Martin Grym Martin Grym 2010
Richard Hess Richard Hess 15 2008
Jana Humeniuková Jana Humeniuková 21 2008
Darina Klimešová Darina Klimešová 2 2012
Eliška Klimešová Eliška Klimešová 60 2009
Vojtěch Majtán Vojtěch Majtán 2010
Jan Pištěk Jan Pištěk 2011
Jan Polášek Jan Polášek 2007
Alex Řeha Alex Řeha 11 2011
Viktor Řehoř Viktor Řehoř 2008
Tomáš Sadílek Tomáš Sadílek 2011
Martin Sládeček Martin Sládeček 2007
Ondřej Šimkovič Ondřej Šimkovič 7 2007
Oliver Valentovič Oliver Valentovič 23 2011
Teodor Vaňo Teodor Vaňo 6 2011
Adéla Vnenková Adéla Vnenková 25 2010
Marek Výskala Marek Výskala 2009

* - hostující hráč
Jméno a příjmení Pozice
Michal Fojtík Hlavní trenér
Jiří Dluhoš Trenér