Home  /  Kluby  /  ISMM Ostrava Steelers

Detail týmu - ISMM Ostrava Steelers 1

logo ISMM Ostrava Steelers
Soutěž: Flag U15 - Flagová liga U15 Areál: Poruba http://www.ostravasteelers.cz/
Odehrané zápasy
Datum Zápas Výsledek Část Areál
17.4.2022 ISMM Ostrava Steelers 1 Bratislava Monarchs 13 : 20 Základní část, 1. kolo, turnaj 3 Řečkovice
17.4.2022 Brno Alligators ISMM Ostrava Steelers 1 28 : 26 Základní část, 1. kolo, turnaj 3 Řečkovice
17.4.2022 Brno Sígrs ISMM Ostrava Steelers 1 51 : 14 Základní část, 1. kolo, turnaj 3 Řečkovice
24.4.2022 ISMM Ostrava Steelers 1 Brno Sígrs 12 : 32 Základní část, 2. kolo, turnaj 6 Šoupalova
24.4.2022 ISMM Ostrava Steelers 1 Prague Black Panthers 12 : 30 Základní část, 2. kolo, turnaj 6 Šoupalova
24.4.2022 ISMM Ostrava Steelers 1 Prague Mustangs 34 : 0 Základní část, 2. kolo, turnaj 6 Šoupalova
1.5.2022 Brno Sígrs ISMM Ostrava Steelers 1 33 : 0 Základní část, 3. kolo, turnaj 9 Mladá Garda
1.5.2022 ISMM Ostrava Steelers 1 Vysočina Gladiators 1 0 : 56 Základní část, 3. kolo, turnaj 9 Mladá Garda
1.5.2022 Bratislava Monarchs ISMM Ostrava Steelers 1 54 : 18 Základní část, 3. kolo, turnaj 9 Mladá Garda
7.5.2022 Bratislava Monarchs ISMM Ostrava Steelers 1 34 : 29 Základní část, 4. kolo, turnaj 10 Na Stoupách
7.5.2022 ISMM Ostrava Steelers 1 Brno Alligators 20 : 48 Základní část, 4. kolo, turnaj 10 Na Stoupách
7.5.2022 Vysočina Gladiators 1 ISMM Ostrava Steelers 1 50 : 14 Základní část, 4. kolo, turnaj 10 Na Stoupách
14.5.2022 Brno Alligators ISMM Ostrava Steelers 1 38 : 26 Základní část, 5. kolo, turnaj 12 Jedovnice
14.5.2022 ISMM Ostrava Steelers 1 Vysočina Gladiators 2 44 : 6 Základní část, 5. kolo, turnaj 12 Jedovnice
14.5.2022 Brno Sígrs ISMM Ostrava Steelers 1 21 : 15 Základní část, 5. kolo, turnaj 12 Jedovnice
22.5.2022 ISMM Ostrava Steelers 1 Vysočina Gladiators 1 32 : 30 Základní část, 6. kolo, turnaj 16 Poruba
22.5.2022 ISMM Ostrava Steelers 1 Vysočina Gladiators 2 46 : 12 Základní část, 6. kolo, turnaj 16 Poruba
22.5.2022 ISMM Ostrava Steelers 1 Brno Alligators 31 : 20 Základní část, 6. kolo, turnaj 16 Poruba
29.5.2022 ISMM Ostrava Steelers 1 Bratislava Monarchs 53 : 6 Základní část, 7. kolo, turnaj 19 Řečkovice
29.5.2022 Brno Alligators ISMM Ostrava Steelers 1 20 : 32 Základní část, 7. kolo, turnaj 19 Řečkovice
29.5.2022 Vysočina Gladiators 2 ISMM Ostrava Steelers 1 21 : 28 Základní část, 7. kolo, turnaj 19 Řečkovice
11.6.2022 ISMM Ostrava Steelers 1 Brno Alligators 28 : 39 Základní část, 9. kolo, turnaj 25 Poruba
11.6.2022 ISMM Ostrava Steelers 1 Brno Sígrs 20 : 39 Základní část, 9. kolo, turnaj 25 Poruba
11.6.2022 ISMM Ostrava Steelers 1 Bratislava Monarchs 61 : 20 Základní část, 9. kolo, turnaj 25 Poruba
18.6.2022 Vysočina Gladiators 2 ISMM Ostrava Steelers 1 9 : 27 Základní část, 10. kolo, turnaj 27 Kotvrdovice
18.6.2022 ISMM Ostrava Steelers 1 Vysočina Gladiators 1 51 : 38 Základní část, 10. kolo, turnaj 27 Kotvrdovice
18.6.2022 Brno Sígrs ISMM Ostrava Steelers 1 26 : 6 Základní část, 10. kolo, turnaj 27 Kotvrdovice
3.9.2022 ISMM Ostrava Steelers 1 Brno Sígrs 0 : 19 Základní část, 12. Kolo, turnaj 33 Řečkovice
3.9.2022 Brno Alligators ISMM Ostrava Steelers 1 20 : 0 Základní část, 12. Kolo, turnaj 33 Řečkovice
3.9.2022 Vysočina Gladiators 1 ISMM Ostrava Steelers 1 54 : 35 Základní část, 12. Kolo, turnaj 33 Řečkovice
11.9.2022 ISMM Ostrava Steelers 1 Brno Alligators 6 : 18 Základní část, 13. Kolo, turnaj 38 Poruba
11.9.2022 ISMM Ostrava Steelers 1 Bratislava Monarchs 12 : 33 Základní část, 13. Kolo, turnaj 38 Poruba
11.9.2022 ISMM Ostrava Steelers 1 ISMM Ostrava Steelers 2 51 : 13 Základní část, 13. Kolo, turnaj 38 Poruba
17.9.2022 Brno Sígrs ISMM Ostrava Steelers 1 40 : 0 Základní část, 14. Kolo, turnaj 41 Jedovnice
17.9.2022 ISMM Ostrava Steelers 1 Bratislava Monarchs 6 : 33 Základní část, 14. Kolo, turnaj 41 Jedovnice
Následující zápasy
Datum Zápas Čas Část Areál
2.10.2022 Vysočina Gladiators 1 ISMM Ostrava Steelers 1 11:00 Základní část, 15. Kolo, turnaj 47 Luka
2.10.2022 Vysočina Gladiators 2 ISMM Ostrava Steelers 1 12:00 Základní část, 15. Kolo, turnaj 47 Luka
2.10.2022 ISMM Ostrava Steelers 1 Bratislava Monarchs 13:00 Základní část, 15. Kolo, turnaj 47 Luka
8.10.2022 ISMM Ostrava Steelers 2 ISMM Ostrava Steelers 1 10:00 Základní část, 16. Kolo, turnaj 49 Poruba
8.10.2022 Vysočina Gladiators 2 ISMM Ostrava Steelers 1 11:00 Základní část, 16. Kolo, turnaj 49 Poruba
8.10.2022 ISMM Ostrava Steelers 1 Brno Sígrs 12:00 Základní část, 16. Kolo, turnaj 49 Poruba
16.10.2022 Vysočina Gladiators 2 ISMM Ostrava Steelers 1 11:00 Základní část, 17. Kolo, turnaj 55 Na Stoupách
16.10.2022 ISMM Ostrava Steelers 1 Brno Alligators 12:00 Základní část, 17. Kolo, turnaj 55 Na Stoupách
23.10.2022 ISMM Ostrava Steelers 1 Vysočina Gladiators 1 11:00 Základní část, 18. Kolo, turnaj 59 Poruba
23.10.2022 ISMM Ostrava Steelers 2 ISMM Ostrava Steelers 1 13:00 Základní část, 18. Kolo, turnaj 59 Poruba
Jméno a příjmení Pozice Číslo dresu Výška [cm] Váha [kg] Narození
Josef Bogocz ml. Josef Bogocz ml. 62 145 45 2012
Matěj Dluhoš Matěj Dluhoš 25 132 38 2008
Jan Dluhoš Jan Dluhoš 28 130 33 2008
Mikuláš Fojtík Mikuláš Fojtík 88 130 30 2012
Matěj Fojtík Matěj Fojtík 8 140 40 2010
Richard Hess Richard Hess 15 175 66 2008
Darina Klimešová Darina Klimešová 4 150 50 2012
Eliška Klimešová Eliška Klimešová 60 131 38 2009
Ondřej Kramný Ondřej Kramný 27 180 60 2007
Vojtěch Majtán Vojtěch Majtán 17 168 71 2010
Jan Polášek Jan Polášek 180 74 2007
Alex Řeha Alex Řeha 11 152 57 2011
Martin Sládeček Martin Sládeček 18 185 70 2007
Ondřej Šimkovič Ondřej Šimkovič 6 168 64 2007
Marco Daniel Troncalli Marco Daniel Troncalli 21 150 45 2009
Oliver Valentovič Oliver Valentovič 14 156 68 2011
Teodor Vaňo Teodor Vaňo 9 142 31 2011
Adéla Vnenková Adéla Vnenková 23 150 55 2010
Marek Výskala Marek Výskala 7 149 45 2009

* - hostující hráč
Jméno a příjmení Pozice
Michal Fojtík Trenér
Jiří Dluhoš Trenér
Markéta Fojtíková Vybíhalová Trenér
Petr Malý Hlavní trenér
Karolína Jurčová Trenér