Home  /  Kluby  /  Brno Sígrs

Detail týmu - Brno Sígrs

logo Brno Sígrs
Soutěž: Flag U15 - Flagová liga U15 Areál: Ragby Bystrc http://www.sigrs.cz
Odehrané zápasy
Datum Zápas Výsledek Část Areál
17.4.2022 Brno Alligators Brno Sígrs 13 : 41 Základní část, 1. kolo, turnaj 3 Řečkovice
17.4.2022 Bratislava Monarchs Brno Sígrs 18 : 47 Základní část, 1. kolo, turnaj 3 Řečkovice
17.4.2022 Brno Sígrs ISMM Ostrava Steelers 1 51 : 14 Základní část, 1. kolo, turnaj 3 Řečkovice
24.4.2022 ISMM Ostrava Steelers 1 Brno Sígrs 12 : 32 Základní část, 2. kolo, turnaj 6 Šoupalova
24.4.2022 Prague Mustangs Brno Sígrs 0 : 36 Základní část, 2. kolo, turnaj 6 Šoupalova
24.4.2022 Brno Sígrs Prague Black Panthers 25 : 12 Základní část, 2. kolo, turnaj 6 Šoupalova
1.5.2022 Brno Sígrs ISMM Ostrava Steelers 1 33 : 0 Základní část, 3. kolo, turnaj 9 Mladá Garda
1.5.2022 Bratislava Monarchs Brno Sígrs 0 : 46 Základní část, 3. kolo, turnaj 9 Mladá Garda
1.5.2022 Vysočina Gladiators 1 Brno Sígrs 22 : 32 Základní část, 3. kolo, turnaj 9 Mladá Garda
7.5.2022 Vysočina Gladiators 2 Brno Sígrs 0 : 35 Základní část, 4. kolo, turnaj 10 Na Stoupách
7.5.2022 Brno Sígrs Bratislava Monarchs 50 : 16 Základní část, 4. kolo, turnaj 10 Na Stoupách
7.5.2022 Brno Alligators Brno Sígrs 38 : 12 Základní část, 4. kolo, turnaj 10 Na Stoupách
14.5.2022 Brno Sígrs Vysočina Gladiators 2 46 : 0 Základní část, 5. kolo, turnaj 12 Jedovnice
14.5.2022 Brno Sígrs Brno Alligators 12 : 32 Základní část, 5. kolo, turnaj 12 Jedovnice
14.5.2022 Brno Sígrs ISMM Ostrava Steelers 1 21 : 15 Základní část, 5. kolo, turnaj 12 Jedovnice
5.6.2022 Brno Sígrs Bratislava Monarchs 53 : 28 Základní část, 8. kolo, turnaj 22 Na Stoupách
5.6.2022 Vysočina Gladiators 1 Brno Sígrs 20 : 34 Základní část, 8. kolo, turnaj 22 Na Stoupách
5.6.2022 Vysočina Gladiators 2 Brno Sígrs 6 : 27 Základní část, 8. kolo, turnaj 22 Na Stoupách
11.6.2022 Brno Sígrs Bratislava Monarchs 49 : 18 Základní část, 9. kolo, turnaj 25 Poruba
11.6.2022 ISMM Ostrava Steelers 1 Brno Sígrs 20 : 39 Základní část, 9. kolo, turnaj 25 Poruba
11.6.2022 Brno Alligators Brno Sígrs 8 : 35 Základní část, 9. kolo, turnaj 25 Poruba
18.6.2022 Brno Sígrs Vysočina Gladiators 1 40 : 20 Základní část, 10. kolo, turnaj 27 Kotvrdovice
18.6.2022 Brno Sígrs Vysočina Gladiators 2 29 : 12 Základní část, 10. kolo, turnaj 27 Kotvrdovice
18.6.2022 Brno Sígrs ISMM Ostrava Steelers 1 26 : 6 Základní část, 10. kolo, turnaj 27 Kotvrdovice
26.6.2022 Brno Alligators Brno Sígrs 18 : 26 Základní část, 11. kolo, turnaj 31 Mladá Garda
26.6.2022 Brno Sígrs Vysočina Gladiators 1 47 : 26 Základní část, 11. kolo, turnaj 31 Mladá Garda
26.6.2022 Bratislava Monarchs Brno Sígrs 6 : 48 Základní část, 11. kolo, turnaj 31 Mladá Garda
3.9.2022 ISMM Ostrava Steelers 1 Brno Sígrs 0 : 19 Základní část, 12. Kolo, turnaj 33 Řečkovice
3.9.2022 Brno Sígrs Vysočina Gladiators 1 37 : 21 Základní část, 12. Kolo, turnaj 33 Řečkovice
3.9.2022 Brno Alligators Brno Sígrs 12 : 20 Základní část, 12. Kolo, turnaj 33 Řečkovice
11.9.2022 Vysočina Gladiators 1 Brno Sígrs 20 : 44 Základní část, 13. Kolo, turnaj 39 Na Stoupách
11.9.2022 Brno Sígrs Vysočina Gladiators 2 28 : 6 Základní část, 13. Kolo, turnaj 39 Na Stoupách
17.9.2022 Brno Sígrs ISMM Ostrava Steelers 1 40 : 0 Základní část, 14. Kolo, turnaj 41 Jedovnice
17.9.2022 Bratislava Monarchs Brno Sígrs 20 : 14 Základní část, 14. Kolo, turnaj 41 Jedovnice
24.9.2022 Brno Alligators Brno Sígrs 25 : 8 Základní část, 15. Kolo, turnaj 44 Poruba
24.9.2022 Brno Sígrs ISMM Ostrava Steelers 2 45 : 20 Základní část, 15. Kolo, turnaj 44 Poruba
Následující zápasy
Datum Zápas Čas Část Areál
8.10.2022 Brno Sígrs Vysočina Gladiators 2 10:00 Základní část, 16. Kolo, turnaj 49 Poruba
8.10.2022 ISMM Ostrava Steelers 2 Brno Sígrs 11:00 Základní část, 16. Kolo, turnaj 49 Poruba
8.10.2022 ISMM Ostrava Steelers 1 Brno Sígrs 12:00 Základní část, 16. Kolo, turnaj 49 Poruba
15.10.2022 Brno Sígrs Vysočina Gladiators 1 11:00 Základní část, 17. Kolo, turnaj 53 Jedovnice
15.10.2022 Brno Sígrs Bratislava Monarchs 12:00 Základní část, 17. Kolo, turnaj 53 Jedovnice
15.10.2022 Brno Sígrs ISMM Ostrava Steelers 2 13:00 Základní část, 17. Kolo, turnaj 53 Jedovnice
22.10.2022 Brno Alligators Brno Sígrs 14:00 Základní část, 18. Kolo, turnaj 57 Řečkovice
22.10.2022 Vysočina Gladiators 2 Brno Sígrs 15:00 Základní část, 18. Kolo, turnaj 57 Řečkovice
22.10.2022 Brno Sígrs Bratislava Monarchs 16:00 Základní část, 18. Kolo, turnaj 57 Řečkovice
Jméno a příjmení Pozice Číslo dresu Výška [cm] Váha [kg] Narození
Lukáš Buček Lukáš Buček 17 178 62 2007
Edward Dvořáček Edward Dvořáček 3 144 33 2012
Beata Dvořáčková Beata Dvořáčková 18 158 60 2009
Jiří Jahelka Jiří Jahelka 10 175 60 2007
Vojtěch Julínek Vojtěch Julínek 14 162 43 2009
Kateřina Julínková Kateřina Julínková 8 165 55 2007
Kristýna Nevěčná Kristýna Nevěčná 7 158 45 2009
Adam Nevěčný Adam Nevěčný 11 158 66 2011
Filip Němeček Filip Němeček 138 33 2011
David Pečinka David Pečinka 15 169 67 2009
Natália Petrášová Natália Petrášová 5 145 40 2013
Alena Plivová Alena Plivová 9 143 50 2011
Ondřej Skoupý Ondřej Skoupý 6 181 64 2007
Jakub Šibor Jakub Šibor 152 59 2009
Maxim Špavor Maxim Špavor 16 145 35 2009
Jakub Švanda Jakub Švanda 148 45 2010
Jan Tomek Jan Tomek 13 147 40 2009
Jan Valíček Jan Valíček 175 78 2007

* - hostující hráč
Jméno a příjmení Pozice
Michal Drozd Hlavní trenér
Zdeněk Valíček Trenér
Martin Petráš Trenér
Jméno a příjmení
Shon Belton