Home  /  Kluby  /  Vysočina Gladiators

Detail týmu - Vysočina Gladiators 1

logo Vysočina Gladiators
Soutěž: Flag U15 - Flagová liga U15 Areál: Na Stoupách
Odehrané zápasy
Datum Zápas Výsledek Část Areál
17.4.2022 Vysočina Gladiators 1 Vysočina Gladiators 2 55 : 20 Základní část, 1. kolo, turnaj 2 SK Spartak
17.4.2022 Příbram Bobcats 1 Vysočina Gladiators 1 54 : 18 Základní část, 1. kolo, turnaj 2 SK Spartak
17.4.2022 Příbram Bobcats 2 Vysočina Gladiators 1 32 : 33 Základní část, 1. kolo, turnaj 2 SK Spartak
24.4.2022 Vysočina Gladiators 1 Vysočina Gladiators 2 59 : 32 Základní část, 2. kolo, turnaj 5 Na Stoupách
24.4.2022 Vysočina Gladiators 1 Brno Alligators 19 : 49 Základní část, 2. kolo, turnaj 5 Na Stoupách
24.4.2022 Vysočina Gladiators 1 Bratislava Monarchs 58 : 58 Základní část, 2. kolo, turnaj 5 Na Stoupách
1.5.2022 Bratislava Monarchs Vysočina Gladiators 1 46 : 48 Základní část, 3. kolo, turnaj 9 Mladá Garda
1.5.2022 ISMM Ostrava Steelers 1 Vysočina Gladiators 1 0 : 56 Základní část, 3. kolo, turnaj 9 Mladá Garda
1.5.2022 Vysočina Gladiators 1 Brno Sígrs 22 : 32 Základní část, 3. kolo, turnaj 9 Mladá Garda
7.5.2022 Vysočina Gladiators 1 Brno Alligators 12 : 44 Základní část, 4. kolo, turnaj 10 Na Stoupách
7.5.2022 Vysočina Gladiators 2 Vysočina Gladiators 1 6 : 40 Základní část, 4. kolo, turnaj 10 Na Stoupách
7.5.2022 Vysočina Gladiators 1 ISMM Ostrava Steelers 1 50 : 14 Základní část, 4. kolo, turnaj 10 Na Stoupách
22.5.2022 ISMM Ostrava Steelers 1 Vysočina Gladiators 1 32 : 30 Základní část, 6. kolo, turnaj 16 Poruba
22.5.2022 Brno Alligators Vysočina Gladiators 1 53 : 40 Základní část, 6. kolo, turnaj 16 Poruba
22.5.2022 Vysočina Gladiators 1 Vysočina Gladiators 2 52 : 32 Základní část, 6. kolo, turnaj 16 Poruba
5.6.2022 Vysočina Gladiators 1 Vysočina Gladiators 2 48 : 6 Základní část, 8. kolo, turnaj 22 Na Stoupách
5.6.2022 Vysočina Gladiators 1 Brno Sígrs 20 : 34 Základní část, 8. kolo, turnaj 22 Na Stoupách
5.6.2022 Vysočina Gladiators 1 Bratislava Monarchs 45 : 34 Základní část, 8. kolo, turnaj 22 Na Stoupách
11.6.2022 Vysočina Gladiators 1 Vysočina Gladiators 2 50 : 8 Základní část, 9. kolo, turnaj 23 Trutnov
11.6.2022 Trutnov Rangers Vysočina Gladiators 1 13 : 28 Základní část, 9. kolo, turnaj 23 Trutnov
11.6.2022 Ústí nad Labem Blades Vysočina Gladiators 1 33 : 30 Základní část, 9. kolo, turnaj 23 Trutnov
18.6.2022 Brno Sígrs Vysočina Gladiators 1 40 : 20 Základní část, 10. kolo, turnaj 27 Kotvrdovice
18.6.2022 ISMM Ostrava Steelers 1 Vysočina Gladiators 1 51 : 38 Základní část, 10. kolo, turnaj 27 Kotvrdovice
18.6.2022 Vysočina Gladiators 1 Vysočina Gladiators 2 20 : 14 Základní část, 10. kolo, turnaj 27 Kotvrdovice
26.6.2022 Bratislava Monarchs Vysočina Gladiators 1 58 : 64 Základní část, 11. kolo, turnaj 31 Mladá Garda
26.6.2022 Brno Sígrs Vysočina Gladiators 1 47 : 26 Základní část, 11. kolo, turnaj 31 Mladá Garda
26.6.2022 Vysočina Gladiators 1 Brno Alligators 12 : 54 Základní část, 11. kolo, turnaj 31 Mladá Garda
3.9.2022 Brno Alligators Vysočina Gladiators 1 18 : 13 Základní část, 12. Kolo, turnaj 33 Řečkovice
3.9.2022 Brno Sígrs Vysočina Gladiators 1 37 : 21 Základní část, 12. Kolo, turnaj 33 Řečkovice
3.9.2022 Vysočina Gladiators 1 ISMM Ostrava Steelers 1 54 : 35 Základní část, 12. Kolo, turnaj 33 Řečkovice
11.9.2022 Vysočina Gladiators 1 Brno Sígrs 20 : 44 Základní část, 13. Kolo, turnaj 39 Na Stoupách
11.9.2022 Vysočina Gladiators 2 Vysočina Gladiators 1 0 : 49 Základní část, 13. Kolo, turnaj 39 Na Stoupách
18.9.2022 Vysočina Gladiators 2 Vysočina Gladiators 1 13 : 36 Základní část, 14. Kolo, turnaj 43 Luka
18.9.2022 ISMM Ostrava Steelers 2 Vysočina Gladiators 1 7 : 50 Základní část, 14. Kolo, turnaj 43 Luka
18.9.2022 Vysočina Gladiators 1 Brno Alligators 18 : 33 Základní část, 14. Kolo, turnaj 43 Luka
Následující zápasy
Datum Zápas Čas Část Areál
2.10.2022 Vysočina Gladiators 1 ISMM Ostrava Steelers 1 11:00 Základní část, 15. Kolo, turnaj 47 Luka
2.10.2022 Vysočina Gladiators 1 Bratislava Monarchs 12:00 Základní část, 15. Kolo, turnaj 47 Luka
2.10.2022 Vysočina Gladiators 1 Vysočina Gladiators 2 13:00 Základní část, 15. Kolo, turnaj 47 Luka
9.10.2022 Bratislava Monarchs Vysočina Gladiators 1 11:00 Základní část, 16. Kolo, turnaj 51 Mladá Garda
9.10.2022 Vysočina Gladiators 1 Brno Alligators 12:00 Základní část, 16. Kolo, turnaj 51 Mladá Garda
15.10.2022 Brno Sígrs Vysočina Gladiators 1 11:00 Základní část, 17. Kolo, turnaj 53 Jedovnice
15.10.2022 ISMM Ostrava Steelers 2 Vysočina Gladiators 1 12:00 Základní část, 17. Kolo, turnaj 53 Jedovnice
15.10.2022 Vysočina Gladiators 1 Bratislava Monarchs 13:00 Základní část, 17. Kolo, turnaj 53 Jedovnice
23.10.2022 ISMM Ostrava Steelers 1 Vysočina Gladiators 1 11:00 Základní část, 18. Kolo, turnaj 59 Poruba
23.10.2022 Vysočina Gladiators 1 ISMM Ostrava Steelers 2 12:00 Základní část, 18. Kolo, turnaj 59 Poruba
Jméno a příjmení Pozice Číslo dresu Výška [cm] Váha [kg] Narození
Michal Adam Michal Adam 21 170 70 2007
Matěj Bednář Matěj Bednář 10 160 50 2009
Vojtěch Čermák Vojtěch Čermák 1 160 50 2009
Hana Drtinová Hana Drtinová 22 170 50 2008
Veronika Habánová Veronika Habánová 35 170 60 2006
Simona Chylíková Simona Chylíková 99 160 50 2008
Dominik Kopic Dominik Kopic QB 6 160 60 2008
Matyáš Kuľha Matyáš Kuľha 160 50 2010
Jan Matuška Jan Matuška 2 175 65 2007
Jiří Netolický Jiří Netolický 32 170 70 2007
Martin Plašil Martin Plašil 9 170 55 2007
Kristián Prosr Kristián Prosr 75 170 60 2009
Matěj Řezníček Matěj Řezníček 15 170 60 2007
Tomáš Škoda Tomáš Škoda 12 170 55 2008
Adam Trnka Adam Trnka 18 170 60 2007
Beata Zajícová Beata Zajícová 27 170 60 2006

* - hostující hráč
Jméno a příjmení Pozice
Jakub Jiskra Hlavní trenér
Martin Kuľha Hlavní trenér