Home  /  Kluby  /  ISMM Ostrava Steelers

Detail týmu - Aquaponik Ostrava Steelers

logo ISMM Ostrava Steelers
Soutěž: Muži - Paddock liga 2019 Areál: Poruba http://www.ostravasteelers.cz/
Odehrané zápasy
Datum Zápas Výsledek Část Areál
2.6.2019 Aquaponik Ostrava Steelers Vysočina Gladiators 49 : 0 Základní část, 1. kolo Poruba
14.4.2019 Aquaponik Ostrava Steelers Ústí nad Labem Blades 20 : 6 Základní část, 2. kolo Poruba
21.4.2019 Vysočina Gladiators Aquaponik Ostrava Steelers 53 : 48 Základní část, 3. kolo Na Stoupách
31.3.2019 Prague Lions Aquaponik Ostrava Steelers 7 : 0 Základní část, 4. kolo Žižkov
12.5.2019 Aquaponik Ostrava Steelers Brno Sígrs 16 : 0 Základní část, 5. kolo Poruba
19.5.2019 Brno Alligators Aquaponik Ostrava Steelers 0 : 49 Základní část, 6. kolo Ragby Bystrc
26.5.2019 Pardubice Stallions Aquaponik Ostrava Steelers 19 : 42 Základní část, 7. kolo Letní stadion
9.6.2019 Aquaponik Ostrava Steelers Brno Alligators 56 : 14 Základní část, 8. kolo Poruba
15.6.2019 Brno Sígrs Aquaponik Ostrava Steelers 20 : 49 Základní část, 9. kolo Ragby Bystrc
23.6.2019 Aquaponik Ostrava Steelers Pilsen Patriots 42 : 12 Základní část, 10. kolo Poruba
6.7.2019 Aquaponik Ostrava Steelers Pardubice Stallions 35 : 15 Semifinále Mariánské Hory
20.7.2019 Aquaponik Ostrava Steelers Prague Lions 23 : 29 Czech Bowl XXVI Vítkovice
Jméno a příjmení Pozice Číslo dresu Narození
Antonín Bártek Antonín Bártek DL 30 1998
Josef Bogocz st. Josef Bogocz st. DL 62 1985
Daniel Bria Daniel Bria OL 64 1996
Jakub Březina Jakub Březina RB 33 1999
Lukáš Česlík Lukáš Česlík DB 10 1985
Jiří Dluhoš Jiří Dluhoš OL 58 1982
Petr Dudek Petr Dudek WR 87 1988
Dominik Dvorský Dominik Dvorský RB 27 1997
Petr Foldyna Petr Foldyna LB 17 1983
Gabriel Fröhlich Gabriel Fröhlich DB 20 1994
Garrett Griffeth DB 1 1991
Vojtěch Hlaušek Vojtěch Hlaušek WR 21 1997
Martin Hloušek Martin Hloušek LB 81 1988
Ondřej Chmela Ondřej Chmela WR 82 1994
Jan Chovaniok OL 55 1987
Jiří Kamenický Jiří Kamenický OL 56 1997
Adam Kavický Adam Kavický DL 18 1991
Ladislav Klimek Ladislav Klimek OL 51 1992
Jan Klimeš Jan Klimeš OL 60 1982
Vojtěch Korytář Vojtěch Korytář LB 52 1999
Alan Kosniovský Alan Kosniovský QB 29 1979
Jiří Košař Jiří Košař RB 7 1999
Florián Kotúľ Florián Kotúľ WR 84 1996
Lukáš Kupka Lukáš Kupka WR 12 1999
Zdeněk Lembart WR 14 1988
Dominik Lupták Dominik Lupták DB 23 1995
Paweł Matwiński Paweł Matwiński DL 90 1975
Mateusz Mucha Mateusz Mucha OL 66 1995
Jan Musil RB 19 1991
Martin Mušálek Martin Mušálek DL 15 1999
Łukasz Nielaba Łukasz Nielaba DL 99 1985
Paweł Onak Paweł Onak DL 8 1985
Mauricio Pavlík Mauricio Pavlík LB 2 1988
Tomáš Pavlík LB 50 1982
Ondřej Peňáz Ondřej Peňáz DL 77 2000
Ján Planieta Ján Planieta DL 69 1986
Jiří Planý Jiří Planý WR 88 1988
Jan Pospíšil Jan Pospíšil DB 3 1987
Teodor Reinhold Teodor Reinhold OL 70 1990
Sylwester Rosik Sylwester Rosik DL 28 1991
Miroslav Sivek Miroslav Sivek DL 71 1979
Lukáš Sokol WR 43 1984
Adam Synáček Adam Synáček LB 24 1985
Michał Sysak Michał Sysak OL 68 1989
Igor Szymczyk Igor Szymczyk DB 34 1996
Jiří Šimečka Jiří Šimečka WR 5 1994
Michael Škurla Michael Škurla DB 11 1995
Jakub Tröster Jakub Tröster DB 32 1998
Ondřej Trőster Ondřej Trőster DB 39 2000
Martin Veselský Martin Veselský WR 89 1994
Jan Vysloužil Jan Vysloužil WR 25 1998
Radek Warchol Radek Warchol WR 9 1991
Martin Wasserbauer Martin Wasserbauer DL 98 1968
Douglas Webster Douglas Webster QB 16 1989

* - hostující hráč
Jméno a příjmení Pozice
Jiří Lička Trenér
Jiří Šimkovič st. Trenér
Jana Kačorová Trenér
Garrett Griffeth Trenér