Home  /  Kluby  /  Vysočina Gladiators

Detail týmu - Vysočina Gladiators 2

logo Vysočina Gladiators
Soutěž: Flag U15 - Flagová liga U15 2022 Areál: Na Stoupách
Odehrané zápasy
Datum Zápas Výsledek Část Areál
17.4.2022 Vysočina Gladiators 1 Vysočina Gladiators 2 55 : 20 Základní část, 1. kolo, turnaj 2 SK Spartak
17.4.2022 Vysočina Gladiators 2 Příbram Bobcats 2 12 : 33 Základní část, 1. kolo, turnaj 2 SK Spartak
17.4.2022 Příbram Bobcats 1 Vysočina Gladiators 2 79 : 0 Základní část, 1. kolo, turnaj 2 SK Spartak
24.4.2022 Vysočina Gladiators 1 Vysočina Gladiators 2 59 : 32 Základní část, 2. kolo, turnaj 5 Na Stoupách
24.4.2022 Bratislava Monarchs Vysočina Gladiators 2 44 : 30 Základní část, 2. kolo, turnaj 5 Na Stoupách
24.4.2022 Vysočina Gladiators 2 Brno Alligators 20 : 48 Základní část, 2. kolo, turnaj 5 Na Stoupách
7.5.2022 Vysočina Gladiators 2 Brno Sígrs 0 : 35 Základní část, 4. kolo, turnaj 10 Na Stoupách
7.5.2022 Vysočina Gladiators 2 Vysočina Gladiators 1 6 : 40 Základní část, 4. kolo, turnaj 10 Na Stoupách
7.5.2022 Vysočina Gladiators 2 Bratislava Monarchs 44 : 60 Základní část, 4. kolo, turnaj 10 Na Stoupách
14.5.2022 Brno Sígrs Vysočina Gladiators 2 46 : 0 Základní část, 5. kolo, turnaj 12 Jedovnice
14.5.2022 ISMM Ostrava Steelers 1 Vysočina Gladiators 2 44 : 6 Základní část, 5. kolo, turnaj 12 Jedovnice
14.5.2022 Vysočina Gladiators 2 Brno Alligators 24 : 38 Základní část, 5. kolo, turnaj 12 Jedovnice
22.5.2022 Vysočina Gladiators 2 Brno Alligators 6 : 59 Základní část, 6. kolo, turnaj 16 Poruba (UT)
22.5.2022 ISMM Ostrava Steelers 1 Vysočina Gladiators 2 46 : 12 Základní část, 6. kolo, turnaj 16 Poruba (UT)
22.5.2022 Vysočina Gladiators 1 Vysočina Gladiators 2 52 : 32 Základní část, 6. kolo, turnaj 16 Poruba (UT)
29.5.2022 Brno Alligators Vysočina Gladiators 2 33 : 0 Základní část, 7. kolo, turnaj 19 Řečkovice
29.5.2022 Bratislava Monarchs Vysočina Gladiators 2 20 : 41 Základní část, 7. kolo, turnaj 19 Řečkovice
29.5.2022 Vysočina Gladiators 2 ISMM Ostrava Steelers 1 21 : 28 Základní část, 7. kolo, turnaj 19 Řečkovice
5.6.2022 Vysočina Gladiators 1 Vysočina Gladiators 2 48 : 6 Základní část, 8. kolo, turnaj 22 Na Stoupách
5.6.2022 Bratislava Monarchs Vysočina Gladiators 2 55 : 7 Základní část, 8. kolo, turnaj 22 Na Stoupách
5.6.2022 Vysočina Gladiators 2 Brno Sígrs 6 : 27 Základní část, 8. kolo, turnaj 22 Na Stoupách
11.6.2022 Vysočina Gladiators 1 Vysočina Gladiators 2 50 : 8 Základní část, 9. kolo, turnaj 23 Trutnov
11.6.2022 Vysočina Gladiators 2 Ústí nad Labem Blades 29 : 50 Základní část, 9. kolo, turnaj 23 Trutnov
11.6.2022 Trutnov Rangers Vysočina Gladiators 2 29 : 12 Základní část, 9. kolo, turnaj 23 Trutnov
18.6.2022 Vysočina Gladiators 2 ISMM Ostrava Steelers 1 9 : 27 Základní část, 10. kolo, turnaj 27 Kotvrdovice
18.6.2022 Brno Sígrs Vysočina Gladiators 2 29 : 12 Základní část, 10. kolo, turnaj 27 Kotvrdovice
18.6.2022 Vysočina Gladiators 1 Vysočina Gladiators 2 20 : 14 Základní část, 10. kolo, turnaj 27 Kotvrdovice
4.9.2022 Bratislava Monarchs Vysočina Gladiators 2 40 : 12 Základní část, 12. Kolo, turnaj 35 Mladá Garda
4.9.2022 Vysočina Gladiators 2 ISMM Ostrava Steelers 2 12 : 26 Základní část, 12. Kolo, turnaj 35 Mladá Garda
11.9.2022 Brno Sígrs Vysočina Gladiators 2 28 : 6 Základní část, 13. Kolo, turnaj 39 Na Stoupách
11.9.2022 Vysočina Gladiators 2 Vysočina Gladiators 1 0 : 49 Základní část, 13. Kolo, turnaj 39 Na Stoupách
18.9.2022 Vysočina Gladiators 2 Vysočina Gladiators 1 13 : 36 Základní část, 14. Kolo, turnaj 43 Luka
18.9.2022 Vysočina Gladiators 2 Brno Alligators 6 : 55 Základní část, 14. Kolo, turnaj 43 Luka
18.9.2022 Vysočina Gladiators 2 ISMM Ostrava Steelers 2 40 : 0 Základní část, 14. Kolo, turnaj 43 Luka
2.10.2022 Bratislava Monarchs Vysočina Gladiators 2 53 : 6 Základní část, 15. Kolo, turnaj 47 Luka
2.10.2022 Vysočina Gladiators 2 ISMM Ostrava Steelers 1 6 : 46 Základní část, 15. Kolo, turnaj 47 Luka
2.10.2022 Vysočina Gladiators 1 Vysočina Gladiators 2 33 : 30 Základní část, 15. Kolo, turnaj 47 Luka
8.10.2022 Brno Sígrs Vysočina Gladiators 2 55 : 7 Základní část, 16. Kolo, turnaj 49 Poruba (UT)
8.10.2022 Vysočina Gladiators 2 ISMM Ostrava Steelers 1 0 : 58 Základní část, 16. Kolo, turnaj 49 Poruba (UT)
8.10.2022 ISMM Ostrava Steelers 2 Vysočina Gladiators 2 7 : 45 Základní část, 16. Kolo, turnaj 49 Poruba (UT)
16.10.2022 Vysočina Gladiators 2 ISMM Ostrava Steelers 1 0 : 50 Základní část, 17. Kolo, turnaj 55 Na Stoupách
16.10.2022 Brno Alligators Vysočina Gladiators 2 13 : 25 Základní část, 17. Kolo, turnaj 55 Na Stoupách
22.10.2022 Bratislava Monarchs Vysočina Gladiators 2 52 : 0 Základní část, 18. Kolo, turnaj 57 Řečkovice
22.10.2022 Vysočina Gladiators 2 Brno Sígrs 6 : 26 Základní část, 18. Kolo, turnaj 57 Řečkovice
22.10.2022 Brno Alligators Vysočina Gladiators 2 51 : 6 Základní část, 18. Kolo, turnaj 57 Řečkovice
Jméno a příjmení Pozice Číslo dresu Narození
Dominik Duba Dominik Duba 16 2013
Simona Chylíková Simona Chylíková 2008
Karel Vašourek Karel Vašourek 10 2010
Matyáš Kuľha Matyáš Kuľha 5 2010
Matyáš Kopic Matyáš Kopic 13 2011
Lukáš Aliger Lukáš Aliger 9 2009
Tobias Jašek Tobias Jašek 1 2013
Hana Drtinová Hana Drtinová 2008
Sára Lorencová Sára Lorencová 4 2010
Vojtěch Čermák Vojtěch Čermák 2009
Sofie Nella Jiskrová Sofie Nella Jiskrová 8 2010
Filip Turický Filip Turický 2 2010
Dominik Adam Dominik Adam 3 2009
Václav Kazda Václav Kazda 7 2010
Petr Nevrkla Petr Nevrkla 6 2010
Václav Kopeček Václav Kopeček 11 2013
Beata Zajícová Beata Zajícová 17 2006
Veronika Habánová Veronika Habánová 14 2006
Kristián Prosr Kristián Prosr 2009
Dominik Kopic Dominik Kopic 14 2008
Jan Matuška Jan Matuška 17 2007
Vojtěch Opletal Vojtěch Opletal 15 2008

* - hostující hráč
Jméno a příjmení Pozice
Jakub Jiskra Hlavní trenér