Home  /  Zprávy

Oficiální články

Češi vybojovali bronz

(ne) 3. srpen 2003, Filip Hobza
Český národní tým ve svém posledním vystoupení na ME skupiny C v Kodani zdolal reprezentaci Dánska 45:20 a zajistil si tak bronzové medaile. celý článek

Zbylé zápasy základní části ME 2003

(čt) 31. červenec 2003, Filip Hobza
Itálie - Nizozemí 28:0,15:12,13:0,7:9 celkem 63:21 Rusko - Dánsko 7:10,15:5,20:0,0:0 celkem 42:15 V sobotu 2.8. od 12:00 se uskuteční zápas o 3.místo Dánsko - Česko, od 16:00 finále Itálie - Rusko. celý článek

ME 2003: Česko - Itálie 14 : 28 - aktualizováno

(st) 30. červenec 2003, Filip Hobza

Další informace v rubrice NÁRODNÍ TÝM
celý článek

ME 2003: Česko - Itálie 14 : 28

V druhém zápase ME 2003 podlehl náš tým favorizovaným Italům 14:28. Skóre v jednotlivých čtvrtinách: 0:6, 7:8, 7:7, 0:7 celý článek

ME 2003: Nizozemí - Rusko 10 : 28

(út) 29. červenec 2003, Filip Hobza
V dalším zápase na ME 2003 podlehlo Nizozemí týmu z východu 10:28 když skóre v jednotlivých čtvrtinách bylo: 0:14, 2:0, 0:14, 8:0 celý článek

ME 2003: Dánsko - Česko 3 : 7

(po) 28. červenec 2003, Filip Hobza

celý článek

(ne) 27. červenec 2003, Filip Hobza
V prvním zápase ME 2003 v Dánské Kodani porazilo naše národní mužstvo tým domácích 3:7. Skóre v jednotlivých čtvrtinách: 3:0, 0:7, 0:0, 0:0M

celý článek

Program ME 2003 v Dánsku

(út) 22. červenec 2003, Filip Hobza
Přehled zápasů a výsledků na mistrovství Evropy 2003 v Dánsku celý článek

Tréninkový kemp II., Dánsko - informace pro hráče

(čt) 17. červenec 2003, Filip Hobza
Tato informace je určena pro všechny, k nimž z jakékoliv důvodu nedorazil informační mail. celý článek

Výsledky MS 2003

(út) 15. červenec 2003, Filip Hobza
Semifinále: Japonsko vs. Francie 23:6 (0:0/0:0/20:0/3:6) Německo vs. Mexiko 17:21 (0:7/3:0/0:7/14:7) celý článek

Mimořádná nabídka letenek

(út) 8. červenec 2003, Filip Hobza
V rámci mimořádné nabídky letenek společnosti GTS international můžete letět do Kodaně a zpět již za 4.490,- Kč. Více informací včetně možnosti on-line objednání na www.gtsint.cz. celý článek

Finále 10. ročníku České ligy amerického fotbalu

(ne) 6. červenec 2003, Filip Hobza
K finálovému utkání proti sobě nastoupily dva nejlepší týmy, jejichž kvalitu prověřila jak základní část ligy, tak i utkání play-off: letos neporažený tým Prague Lions a sedminásobný mistr ČR, tým Prague Panthers A. celý článek

Finále: Prague Panthers A - Prague Lions: 23:14

(so) 5. červenec 2003, Filip Hobza
Tým Prague Panthers se již po osmé stal mistrem ČR celý článek

Fanoušci do Kodaně

(po) 30. červen 2003, Filip Hobza
Věrným fanouškům, kteří nás chtějí jet podpořit i na ME do Dánska, nabízíme v případě zájmu pomoc se zajištěním ubytování v Kodani a vstupenky za zvýhodněné ceny. Pro novináře, držetele novinářských průkazů, doporučujeme akreditaci v předstihu (zajistíme). Kontaktujte nás emailem na nationalteam@caaf.cz. celý článek

Nové rubriky

K dnešnímu dni byly zpřístupněny další dvě rubriky. Jedná se o rubriky OBCHOD a FOTOGALERIE, ve které v tuto chvíli najdete fotky národního týmu ve Francii. Dále byla zpřístupněna rubrika MONITORING, kde naleznete články z tisku ve kterých se píše o americkém fotbalu. celý článek

Teletext ! Změna

Pozor! Vzhledem k tomu, že TV Prima vypověděla smlouvu společnosti N-text, která pro ní zajišťovala teletext, dochází od 1.7. k přesunu teletextových informací ze strany 249 teletextu TV Prima na stranu 296 teletextu TV Nova! celý článek

Semifinále: Prague Lions ? Havířov Devils

(ne) 29. červen 2003, Filip Hobza
28.6.2003, kick-off 14.00, stadion UK, Bruslařská ul. Praha 10, 200 diváků, slunečno (0:0, 12:0, 14:0, 13:0) 39:0 celý článek

Semifinále: Prague Panthers A ? Brno Alligators