Home  /  Zprávy

Oficiální články

Wild card na halový turnaj!!!

(st) 7. prosinec 2005, Filip Hobza
Vzhledem k nečekanému odstoupení týmu Poznan Goats z halového mistrovství ČR v americkém fotbale ze zdravotních důvodů několika klíčových hráčů (např. quarterback je se zápalem plic v nemocnici) a vzhledem k tomu, že ani původně avizovaný druhý maďarský tým, který jevil o účast zájem, hrát odmítá, nabízíme tímto formou udělení dívoké karty účast v turnaji jakémukoliv uskupení, které splní předepsané regule (http://www.caaf.cz/clanky.php?irubrika=3&iclanek=348&Lng=cz), s výjimkou úhrady startovného - částka uhrazená polským týmem propadá a bude použita v plné výši na úhradu startovného nového účastníka. Zájemci o udělení divoké karty mohou okamžitě volat na +420 602 958 449. Právo účasti bude mít tým, který se přihlásí jako první. celý článek

Příprava juniorského národního týmu na MEJ

(st) 30. listopad 2005, Filip Hobza
Ve dnech 12. a 13.11. proběhl v Praze v areálu základní školy Nad Parkem v Praze 5 Zbraslavi první výběrové soustředění juniorského reprezentačního týmu ČR v americkém fotbale, směřovaný k vytvoření užšího výběru, se kterým bude následně intenzivně pracováno v přípravě na kvalifikační utkání o postup na MEJ 2006. celý článek

Otevřené halové mistrovství ČR v americkém fotbale 2005

(út) 29. listopad 2005, Filip Hobza
Základní informace, nasazení do skupin, rozpis utkání základních skupin, schéma play-off, systém soutěže, pravidla... celý článek

Řádné zasedání parlamentu ČAAF 26.11.2005 v TOP Hotelu Praha

(st) 9. listopad 2005, Filip Hobza
Vážení příznivci amerického fotbalu,

dovoluji si Vás pozvat na řádné zasedání parlamentu ČAAF, které se bude konat 26.11.2005 (sobota) od 11.00 hod v konferenčním salónku v TOP HOTELu Praha, Blažimská 1781/4, Praha 4 ? Chodov.
celý článek

Výběrové soustředění juniorského národního týmu

(st) 2. listopad 2005, Filip Hobza
V souladu s osvědčeným postupem přípravy juniorské reprezentace sezónu, ve které se koná MEJ, vyhlašujeme tímto výběrové soustředění juniorského národního týmu, jehož hlavním cílem bude vybrat hráče (podle jejich individuálních schopností, výkonnosti a využitelnosti pro potřeby týmu z hlediska jeho koncepce, strategie a taktiky) širšího kádru (45 hráčů), se kterými bude následně intenzivně pracováno formou víkendových soustředěních v průběhu zimy a jara. celý článek

ČJLAF 2005 - utkání o 3. místo: Prague Lions - Brno Alligators (Zelinka, Stříbrný, Řezáč)

(so) 29. říjen 2005, Filip Hobza
Na stupně vítězů se nepodařilo dosáhnout juniorskému týmu VSK VUT BRNO ALLIGATORS, který prohrál s Prague Lions  34:12 (poločas 16:0) a získal tak 4. příčku v České juniorské lize amerického fotbalu. celý článek

Finále ČJLAF 2005: Bratislava Monarchs - Bobcats

Obrazový průřez vrcholem juniorské soutěže... celý článek

Historický úspěch Bobcats - mistři!!!

(pá) 28. říjen 2005, Filip Hobza
Juniorskými mistry České republiky se pro rok 2005 stal tým Bobcats, když v posledním utkání sezóny v rámci finále play-off ČJLAF vzal svému soupeři, týmu Bratislava Monarchs, jeho letošní neporazitelnost a ve velmi vyrovnaném střetnutí, kterému dominovaly obrany, zvítězil 11:8 (po čtvrtinách 0:0, 7:0, 2:8, 2:0).

V utkání o 3. místo potvrdili roli favoritů Prague Lions vítězstvím nad Brno Alligators 34:12 (po čtvrtinách 0:0, 16:0, 16:12, 2:0), ačkoliv brněnský tým kladl větší odpor než se očekávalo.
celý článek

Výsledky ČJLAF 2005 ? semifinále:

(st) 26. říjen 2005, Filip Hobza
výsledky, skórující hráči... celý článek

Bobcats: "A jdeme do finále..!"

(ne) 23. říjen 2005, Filip Hobza
V očekávaně vyrovnanějším z obou semifinálových duelů zdolali Bobcats domácí tým Prague Lions 13:2, když vše podstatné z hlediska bodových zisků se odehrálo během druhé čtvrtiny (výsledky po čtvrtinách 0:0, 2:13, 0:0, 0:0). Hráči Bobcats svým vítězstvím Lvům vrátili i s úroky porážku ze základní části ČJLAF (16:9 pro Lions), ukončili pětileté kralování pražského týmu v juniorských soutěžích (s výjimkou roku 2001, kdy se Lions ČJLAF nezúčastnili), ale hlavně si poprvé v klubové historii zahrají velké finále - 28.10. v pátek nastoupí od 14.00 hodin na stadionu Univerzity Karlovy v Praze 10 Hostivaři proti letošním suverénům, týmu Bratislava Monarchs. Jejich vzájemný souboj ze základní části, který skončil vítězstvím Monarchs až ve 2. prodloužení, slibuje velkolepou a dramatickou bitvu od úvodního do závěrečného hvizdu! V "předzápase" se od 11.00 hodin na stejném místě střetnou v boji o 3. místo týmy Prague Lions a Brno Alligators. celý článek

Monarchs podle očekávání prvními finalisty ČJLAF 2005

(so) 22. říjen 2005, Filip Hobza
Po hladké výhře vítěze základní části letošního ročníku České juniorské ligy amerického fotbalu, týmu Bratislava Monarchs nad Brno Alligators vysoko 82:0 (po čtvrtinách 20:0, 22:0, 24:0, 16:0) slovenský tým jednak prodloužil svou sérii neporazitelnosti na 5 utkání (letos zatím všechna soutěžní utkání), ale hlavně si zajistil účast ve finále, ve kterém příští pátek 28.10. od 14.00 na stadiónu Univerzity Karlovy v Bruslařské ulici v Praze 10 Hostivaři vyzve k boji o juniorský titul mistra České republiky v americkém fotbale vítěze druhého semifinále (Prague Lions vs. Bobcats). Brněnský tým se musí spokojit s utkáním o 3. místo, které se uskuteční ve stejný den a na stejném místě jako finále - kick-off od 11.00. celý článek

Výsledky ČJLAF 2005 ? 5. kolo:

(st) 12. říjen 2005, Filip Hobza
výsledky, tabulka, skórující hráči... celý článek

Brno Alligators - Pardubice Stallions (Zelinka, Stříbrný, Řezáč)

(po) 10. říjen 2005, Filip Hobza
Dnešním důležitým vítězstvím v poměru 14:7 nad Pardubicemi si zajistil juniorský tým VSK VUT BRNO ALLIGATORS postup do semifinále ČJLAF, ve kterém se střetne proti Monarchs (v Bratislavě  22. 10. 2005). celý článek

Alligators vítězstvím nad Stallions vybojovali play-off

(ne) 9. říjen 2005, Filip Hobza
V přímém souboji o 4. místo zvítězilo v posledním utkání základní části letošní juniorské ligy Brno nad Pardubicemi 14:7 (po čtvrtinách 0:0, 0:0, 7:0, 7:7) a vybojovalo si tak semifinále play-off, ve kterém nastoupí 23.10. v Bratislavě proti tamním Monarchs. celý článek

Monarchs - Bobcats: drama až do druhého prodloužení!

(so) 8. říjen 2005, Filip Hobza
V předposledním utkání základní části letošního ročníku České juniorské ligy amerického fotbalu, ve kterém dnes v Bratislavě proti domácím Monarchs nastoupil tým Bobcats, šlo o konečné pořadí na prvních třech místech tabulky a tím i nasazení do play-off celý článek

(st) 5. říjen 2005, Filip Hobza
ČAAF tímto vyhlašuje propozice k Otevřenému halovému mistrovství ČR v americkém fotbale pro rok 2005. celý článek

Analýza vývoje ČJLAF 2005

(út) 4. říjen 2005, Filip Hobza
Před posledním kolem základní části letošního ročníku České juniorské ligy amerického fotbalu je jisté, že do play-off postoupí týmy Monarchs, Bobcats a Lions. celý článek

Výsledky ČJLAF 2005 ? 4. kolo:

(po) 3. říjen 2005, Filip Hobza

Bobcats - Brno Alligators (Zbyněk Zelinka, Rostislav Stříbrný)

Bez velkých ambicí na úspěšný zápas odjížděl juniorský tým VSK VUT BRNO ALLIGATORS na svůj předposlední zápas základního kola do Příbrami. Místní Bobcats ukázali, že to letos s ligou myslí vážně a že by rádi promluvili do bojů o finále (dobrá forma, hodně hráčů). celý článek

Bratislava Monarchs - Pardubice Stallions (Pavel Řežábek)

(čt) 29. září 2005, Filip Hobza
Třetí zápas této sezóny znamenal pro juniory z Pardubic cestu až za české hranice a to k našim východním sousedům. Tým Bratislava Monarchs se jako jediný slovenský tým účastní jak České ligy amerického fotbalu, tak i její juniorské formy. celý článek