Home  /  Zprávy

Oficiální články

Panthers-Highlanders 35:0*, Lions-Alligators 38:7

(ne) 10. květen 2009, Michal Rosíval
Liberec tentokrát do Prahy ani nepojede -- Osmý touchdown Jana Dundáčka v sezóně -- Panthers a Lions mají jistá první dvě místa celý článek

Alligators-Hellboys 75:0, Devils-Panthers 20:54

(st) 29. duben 2009, Michal Rosíval
Panthers po letech dostali dvacet bodů s mimopražským týmem celý článek

Patriots-Lions 8:55, Highlanders-Bobcats 0:46

(po) 27. duben 2009, Michal Rosíval
Plzeň dala podruhé za sebou touchdown v poslední vteřině – David Tomaník je v sezóně 28/30 při extra pointech, k tomu už čtyři field goaly celý článek

Patriots-Alligators 6:41, Hellboys-Devils 0:50

(po) 20. duben 2009, Michal Rosíval
V Budějovicích se honili čerti a v pravdě ďábelském fotbale vyhrál Havířov -- Plzeň zbývá boj o šesté místo celý článek

Bobcats-Panthers 0:54, Lions-Highlanders 59:0

Liberec na Lions odmítl nastoupit k druhému poločasu -- Lions vylepšili rekordní čtvrtinu. Nově tedy 45:0 celý článek

Alligators-Highlanders 62:0, Devils-Lions 9:31

(po) 13. duben 2009, Michal Rosíval
Výborný zápas v Havířově -- DevilsKids ready byli, ale jen do poločasu celý článek

(po) 6. duben 2009, Michal Rosíval
V pěti zápasech roku 2009 se urodilo více field goalů než za celý rok 2008 -- Budějovice si vyzkoušely peklo i podruhé celý článek

Změny pravidel 2009

Kromě změn poprvé sepsané úpravy pravidel pro české podmínky. Dále jedno video spíše k pobavení a jedno k varování... Dodatečně připojen i test ze školení rozhodčích celý článek

Škola rychlosti

(čt) 12. březen 2009, Filip Hobza
Athletes in Action spolu s trenéry z Rutgers University pořádají SPEED SCHOOL. celý článek

(po) 9. únor 2009, Filip Hobza
Výzva k poskytnutí termínů domácích utkání a technické informace o letošním ročníku ČLAF. celý článek

Řádné zasedání parlamentu ČAAF 7.2.2009

(po) 19. leden 2009, Filip Hobza
Vážení příznivci amerického fotbalu, dovoluji si vás pozvat na řádné zasedání parlamentu ČAAF, které se bude konat 7.2.2009 (sobota) od 11:00 v konferenčním salónku C v hotelu IRIS, Vladivostocká 1460, Praha 10. celý článek