Home  /  Zprávy

Oficiální články

Termínová listina České juniorské ligy amerického fotbalu

(pá) 22. červenec 2005, Filip Hobza
Po jednáních s všemi účastníky ČJLAF 2005 (Brno Alligators, Bratislava Monarchs, Pardubice Stallions, Prague Lions a Bobcats) byla vytvořena termínová listina této soutěže. celý článek

Finále Superpoháru 2005

Všechny podstatné informace o blížícím se finále Supepoháru o mistra ČR v americkém fotbale pro rok 2005, najdete na webových stránkách www.americkyfotbal.com , které byly speciálně vytvořeny kvůli tomuto vrcholu sezóny pořádající agenturou Nedomysleno. celý článek

Superpohár: Devils-Alligators (David Mynář, Zbyněk Zelinka, Jan Raspopčev) AKTUALIZOVÁNO

(út) 19. červenec 2005, Filip Hobza
Prohra v tomto utkání znamená pro univerzitní tým VSK VUT BRNO ALLIGATORS v následující sezóně sestup do divize B České ligy amerického fotbalu. celý článek

Superpohár: Monarchs-Bobcats (Václav Bubník)

S jednodenním předstihem v pátek 15.7. jsme odcestovali k zápasu prvního kola Superpoháru, který se hrál v sobotu 16.7. v Bratislavě. Řádně odpočatí a nažhavení na zápas jsme ve velice dobré náladě dorazili na domácí stadion bratislavských Monarchů. celý článek

Výsledky Superpoháru 2005 - čtvrtfinále:

(po) 18. červenec 2005, Filip Hobza
výsledky, skórující hráči, pozvánka na semifinále... celý článek

Čtvrtfinále super poháru 2005: Havířov Devils - Brno Alligators 21:0

(ne) 17. červenec 2005, Filip Hobza
I druhé čtvrtfinále mezi týmy Havířov Devils a Brno Alligators skončil podle očekávání vítězstvím severomoravského týmu 21:0 (po čtvrtinách 0:0, 0:0, 6:0, 15:0). celý článek

Čtvrtfinále Superpoháru 2005 ? Monarchs vs. Bobcats 18:8

(so) 16. červenec 2005, Filip Hobza
Tým Bratislava Monarchs nepřipustil žádné překvapení a zvládl svou roli favorita v prvním čtvrtfinále Superpoháru o mistra ČR v americkém fotbale pro rok 2005, když na svém domácím hřišti porazil druhý tým z ČLAF B Bobcats 18:8 (po čtvrtinách 0:0, 6:0, 6:8, 6:0). celý článek

Výsledky ČLAF A + ČLAF B 2005 ? 9. kolo:

(út) 12. červenec 2005, Filip Hobza
výsledky, skórující hráči, konečné tabulky a pořadí ČLAF A a B... celý článek

Pardubice Stallions - Brno Alligators (David Mynář, Jan Raspopčev, Zbyněk Zelinka)

(po) 11. červenec 2005, Filip Hobza
I když si na své konto připsal tým VSK VUT BRNO ALLIGATORS další vítězství v řadě ? tentokrát v Pardubicích proti Stallions 14:0, v konečném hodnocení v rámci  ČLAF A skončil až na posledním místě. Příští týden se utká v rámci Superpoháru v Havířově  s Devils o udržení v ČLAF A pro další rok a rovněž o postup do semifinále této soutěže. celý článek

Oznámení disciplinární komise

Hráč Stanislav Gasparovič (č. 95) týmu Bratislava Monarchs je potrestán zastavením činnosti na dva zápasy s okamžitou platností. celý článek

Superpohár o mistra ČR v americkém fotbale v roce 2005

Do letošního Superpoháru se kvalifikovaly týmy Prague Lions, Prague Panthers, Bratislava Monarchs, Havířov Devils, Bobcats a Brno Alligators, přičemž oba pražské týmy vzhledem k jejich výsledkům v ČLAF A jsou nasazeny přímo do semifinále. celý článek

Liberec Highlanders - Brno Alligators (David Mynář, Jan Raspopčev, Zbyněk Zelinka)

(po) 27. červen 2005, Filip Hobza
Prvního vítězství se dočkal univerzitní tým VSK VUT BRNO ALLIGATORS, když v nedělním zápase porazil Liberec Highlanders 30:0 na jejich půdě a připsal si tak do tabulky divize A první 2 body. celý článek

Výsledky ČLAF A + ČLAF B 2005 ? 8. kolo:

výsledky, skórující hráči... celý článek

Prague Lions vítězem ČLAF A!!!

(ne) 26. červen 2005, Filip Hobza
Tým Prague Lions si hladkým vítězstvím nad Pilsen Tornadoes v poměru 48:0 (po čtvrtinách 14:0, 8:0, 12:0, 14:0) zajistil v předstihu jednoho kola vítězství v elitní domácí soutěži (Česká liga amerického fotbalu A) a prodloužil tak sérii neporazitelnosti v domácí soutěži na 17 utkání. celý článek

Pilsen Tornadoes - Brno Alligators (David Mynář, Jan Raspopčev, Zbyněk Zelinka)

(čt) 23. červen 2005, Filip Hobza
Jen s minimálním počtem hráčů (22) dle pravidel musel díky vysoké marodce a probíhajícímu zkouškovému období nastoupit univerzitní klub VSK VUT BRNO ALLIGATORS k dalšímu svému ligovému utkání. Tentokráte proti Tornádům z Plzně, kde podlehl 30:14 (poločas 16:0). celý článek

Výsledky ČLAF A + ČLAF B 2005 ? 7. kolo:

(po) 20. červen 2005, Filip Hobza
výsledky, skórující hráči, průběžné tabulky... celý článek

Analýza ČLAF A a B (2 kola před koncem soutěží):

Analýza vývoje ČLAF A:
Dvě kola před koncem elitní soutěže je po výhře Lions nad Panthers téměř jisté, že tým Prague Lions bude historicky prvním vítězem této soutěže (po jejím oddělení od ČLAF B a Superpoháru). Lvi tímto vítězstvím prodloužili svou sérii neporazitelnosti v domácí soutěži na 16 utkání (naposledy prohráli finále proti Panterům 5.7.2003).
celý článek

Výsledky ČLAF A + ČLAF B 2005 ? 6. kolo (aktualizováno o dohrávku Alligators vs. Panthers):

(po) 13. červen 2005, Filip Hobza

Brno Alligators - Prague Panthers (David Mynář, Jan Raspopčev, Zbyněk Zelinka)

Ani pátý domácí ligový zápas nepřinesl na tváře hráčů VSK VUT BRNO Alligators úsměv, neboť proti zkušenějšímu týmu a několikanásobným Mistrům ČR, týmu Prague Panthers, prohrál vysoko 82:0. celý článek

European School Final 2005 - den druhý (sobota 10.6.)

(ne) 12. červen 2005, Filip Hobza
Vítězem letošního ESF se stal "domácí" tým Německa, kterému se ve finále proti Itálii podařila dokonalá odplata za porážku ve skupině - Německo vs. Itálie 38:18. celý článek