Home  /  Zprávy

Oficiální články

ČJLAF 2006: Alligators - Monarchs

(so) 30. září 2006, Filip Hobza
Na rozdíl od prvního zápasu na Slovensku, který skončil výhrou Bratislavy Monarchs 20:0, se dnes podařilo týmu juniorů VSK VUT BRNO ALLIGATORS na domácí půdě Pod Palackého vrchem aspoň skórovat, ale na soupeře, který využil nespočet fatálních chyb domácích, ani tento výkon nestačil ? Aligátoři podlehli 14:37 (v poločase 7:14). celý článek

Letem světem

(po) 18. září 2006, Filip Hobza
Přehled zajímavých zápasů hraných ve dnech 16. - 17. září celý článek

OTEVŘENÉ HALOVÉ MISTROVSTVÍ ČR V AMERICKÉM FOTBALE 2006

Vzhledem k nutnosti včasné rezervace prostor pro tradiční Otevřené halové mistrovství ČR v americkém fotbale prosím o výběr jedné z níže nabízených variant místa a termínu. celý článek

ČJLAF 2006: Devils - Alligators

(ne) 17. září 2006, Filip Hobza
První vítězství si připsala na konto juniorka VSK VUT BRNO ALLIGATORS, když porazila v Havířově tamější Devils 19:18 (stav v poločase 18:12 pro Devils). celý článek

(st) 13. září 2006, Filip Hobza
Aktuální výsledky z Německa a Maďarska a pohled do lig, které končí na podzim celý článek

ČJLAF 2006: Monarchs - Alligators

(ne) 10. září 2006, Filip Hobza
Úvodní zápas České juniorské ligy amerického fotbalu vyšel lépe domácím Monarchům z Bratislavy, kteří porazili brněnskou juniorku VSK VUT BRNO ALLIGATORS 20:0 (poločas 14:0). celý článek

(so) 5. srpen 2006, Filip Hobza
Přehled zápasů z minulých víkendů a přehled finálových evropských zápasů celý článek

MEJ 2006 - kompletní výsledkový a statistický servis

(čt) 3. srpen 2006, Filip Hobza
Kompletní statistiky (týmové, individuální, žebříčky jednotlivých činností, statistiky a výsledky ze všech utkání...) uplynulého Mistrovství Evropy juniorů si můžete prohlédnout na http://caaf.cz/documents/ejc2006/. celý článek

All star týmy MEJ 2006

(po) 31. červenec 2006, Filip Hobza
Odborná komise Mistrovství Evropy pečlivě sledovala výkony hráčů a vytvořila následující all star týmy (starting a back up line). celý článek

MEJ 2006 - utkání o 3. místo: Rakousko - Švédsko

(ne) 30. červenec 2006, Filip Hobza
V boji o bronzové medaile domácí tým Švédska nestačil na Rakousko, kterému podlehl 13:42 (po čtvrtinách 0:14, 7:14, 0:14, 6:0). celý článek

Francouzi se stali Mistry Evropy!

Senzační obrat ve druhé polovině finálového duelu se podařil Francouzům, když otočili pro ně nepříznivý vývoj utkání s Německem (v poločase Němci vedli 21:7) na konečných 28:21. Francouzi tak obhájili mistrovský titul z moskevského šampionátu. celý článek

MEJ 2006 - utkání o 7. místo: Finsko - Česká republika

(so) 29. červenec 2006, Filip Hobza
Největšími šancemi na obou stranách byly v první polovině utkání o 7. příčku nezdařené pokusy o fieldgoal v průběhu 2. čtvrtiny - nejprve se o kop za 3 body pokoušeli Finové ze 16 yardů, 22 vteřin před přestávkou pak byl dokonce z pouhých 6 yardů neúspěšný i náš pokus (chyba holdera). celý článek

MEJ 2006 - utkání o 5. místo: Rusko - Dánsko

V utkání o konečné 5. místo porazilo Rusko tým Dánska v poměru 28:0 (po čtvrtinách 0:0, 14:0, 7:0, 7:0). celý článek

MEJ 2006: Dánsko - Česká republika

(pá) 28. červenec 2006, Filip Hobza
Přestože se Jaroslavu Zemanovi podařilo po fantastickém 80 yardovém běhu otevřít skóre utkání (zároveň šlo o vůbec první náš touchdown na šampionátu), v dalším průběhu již bodovali pouze Dáni (celkové skóre 35:7, po čtvrtinách 7:7, 14:0, 7:0, 7:0). Třetí porážka pro nás znamená sobotní utkání o 7. místo s Finskem, Dánové nastoupí proti týmu Ruska v boji o 5. příčku.  celý článek

MEJ 2006: Německo - Rakousko

(čt) 27. červenec 2006, Filip Hobza
Němci si vítězstvím nad Rakouskem v přímém souboji o prvenství ve skupině B v poměru 25:21 zajistili účast ve finále, ve kterém stejně jako v Moskvě v roce 2004 na posledním Mistrovství Evropy juniorů nastoupí proti týmu Francie - tehdy se z titulu radovali Francouzi po vítězství 17:14. celý článek

Fotografie z MEJ

(st) 26. červenec 2006, Filip Hobza
Mnoho dalších fotografií ze všech odehraných utkání (průběžně se doplňuje) naleznete na adrese www.cillen.com/ejc2006. Autorem je Cecilia Håkansson. celý článek

MEJ 2006: Francie - Rusko 62:0

Obhájci titulu z posledního šampionátu, tým Francie, si třetím vítězstvím ve skupině A, tentokrát proti Rusům (v dosud rekordní výši v poměru 62:0), zajistili jistou účast ve finále (neděle 30.7. od 18:00), ve kterém se střetnou s vítězem utkání Německo - Rakousko. celý článek

MEJ 2006: Švédsko - Finsko 46:33

Domácí tým si vítězstvím nad Finskem v poměru 46:33 zajistil konečné 2. místo ve skupině A a tím i nedělní boj o bronzové medaile s poraženým týmem z duelu Německo vs. Rakousko. celý článek

MEJ 2006: Rakousko ? Česká republika 42:0

(út) 25. červenec 2006, Filip Hobza
Rakušané v jen o málo větším počtu útočných her (47:42) získali více než 4x více yardů (318:74) než naši junioři. Přestože nasbírali i mnohem více penalizací (12:3) a trestných yardů (120:44) v porovnání s naším týmem, stačila jim produktivita jejich útoku k hladkému vítězství. celý článek

MEJ 2006: Dánsko-Německo 12:47

Ačkoliv Dánové v polovině utkání vedli 12:10, zlepšeným výkonem v dalším průběhu nakonec Němci potvrdili papírové předpoklady a otočili utkání ve svůj prospěch na konečných 47:12 (po čtvrtinách 3:0, 7:12, 15:0, 22:0). celý článek