Letem fotbalovým světem 23/2007

(po) 29. říjen 2007, Michal Rosíval
Těžko uvěřitelný zvrat ve finále SELAF celý článek

Bratislava Monarchs - Prague Panthers 22-0

Druhe semifinále. V podmínkách jako z fotbalového filmu s Bruce Willisem si Bratislava zabookovala jízdenky na příští sobotu do Prahy, kde se Monarchs střetnou ve finále 6. ročníku ČJLAF s Lions celý článek

NFL - Week 8

(po) 29. říjen 2007, Radek Janhuba
T.Brady a P.Manning už vyhrali nad všetkými klubmi ? Prvý NFL zápas v Európe celý článek

Safety nebo chyba rozhodčích?

První semifinále letošní ČJLAF skončilo vskutku raritním výsledkem 2-0, když o výsledku rozhodl faul Devils ve vlastní endzóně. Trenéři Havířova si přitom byli zcela jisti, že o faul nešlo a výhru jim rozhodčí ukradli. Jak to tedy bylo? celý článek

Prague Lions - Havířov Devils 2-0

(so) 27. říjen 2007, Michal Rosíval
První semifinále ČJLAF. Lions podruhé v řadě nedokázali skórovat, ale přesto to stačilo na vítězství a postup do finále celý článek

Devils-Bobcats 7-2; Panthers-Monarchs 14-20

(po) 22. říjen 2007, Michal Rosíval
Poslední zápasy základní části. V semifinále se střetnou Lions s Devils a Monarchs s Panthers celý článek

(út) 16. říjen 2007, Radek Janhuba
Patriots porazili Cowboys ? T.Gonzales rekordérom ? skvelé výkony L.Tomlinsona a A.Petersona celý článek

Letem fotbalovým světem 21/2007

(ne) 14. říjen 2007, Michal Rosíval
The Crew Wrocław mistrem Polska celý článek

Monarchs-Lions 6-0; Bobcats-Alligators 18-0

Výhra Monarchs znamená, že Bratislava je potřetí v řadě nejlepším týmem základní části ČJLAF. Brno skončí poslední celý článek

NFL - Week 5

(út) 9. říjen 2007, Radek Janhuba
Trápenie Rams, Saints a Dolphins pokračuje ? Chargers deklasovali Broncos celý článek

(so) 6. říjen 2007, Michal Rosíval
Další jasná prohra Brna. Havířov si výhru zasloužil výrazně zlepšeným výkonem v druhém poločase. V textu i dvě pravidlová vysvětlení celý článek

NFL - Week 4

(út) 2. říjen 2007, Radek Janhuba
Brett Favre rekordérom v počte hodených TD ? Tretie prehry Chargers a Bears - Giants vyrovnávali rekordy v sackoch celý článek

Letem fotbalovým světem 19/2007

(po) 1. říjen 2007, Michal Rosíval
V polském finále se střetnou Silesia Miners a Crew Wrocław celý článek

Prague Lions - Brno Alligators 38-0

Očekávaná hra kočky s nebohým plazem celý článek

Havířov Devils - Prague Panthers 12-6

Podle očekávání velmi vyrovnaný zápas. Devils zápas zlomili až v prodloužení celý článek