(st) 13. září 2006, Filip Hobza
Aktuální výsledky z Německa a Maďarska a pohled do lig, které končí na podzim celý článek

ČJLAF 2006: Monarchs - Alligators

(ne) 10. září 2006, Filip Hobza
Úvodní zápas České juniorské ligy amerického fotbalu vyšel lépe domácím Monarchům z Bratislavy, kteří porazili brněnskou juniorku VSK VUT BRNO ALLIGATORS 20:0 (poločas 14:0). celý článek

(so) 5. srpen 2006, Filip Hobza
Přehled zápasů z minulých víkendů a přehled finálových evropských zápasů celý článek

MEJ 2006 - kompletní výsledkový a statistický servis

(čt) 3. srpen 2006, Filip Hobza
Kompletní statistiky (týmové, individuální, žebříčky jednotlivých činností, statistiky a výsledky ze všech utkání...) uplynulého Mistrovství Evropy juniorů si můžete prohlédnout na http://caaf.cz/documents/ejc2006/. celý článek

All star týmy MEJ 2006

(po) 31. červenec 2006, Filip Hobza
Odborná komise Mistrovství Evropy pečlivě sledovala výkony hráčů a vytvořila následující all star týmy (starting a back up line). celý článek

MEJ 2006 - utkání o 3. místo: Rakousko - Švédsko

(ne) 30. červenec 2006, Filip Hobza
V boji o bronzové medaile domácí tým Švédska nestačil na Rakousko, kterému podlehl 13:42 (po čtvrtinách 0:14, 7:14, 0:14, 6:0). celý článek

Francouzi se stali Mistry Evropy!

Senzační obrat ve druhé polovině finálového duelu se podařil Francouzům, když otočili pro ně nepříznivý vývoj utkání s Německem (v poločase Němci vedli 21:7) na konečných 28:21. Francouzi tak obhájili mistrovský titul z moskevského šampionátu. celý článek

MEJ 2006 - utkání o 7. místo: Finsko - Česká republika

(so) 29. červenec 2006, Filip Hobza
Největšími šancemi na obou stranách byly v první polovině utkání o 7. příčku nezdařené pokusy o fieldgoal v průběhu 2. čtvrtiny - nejprve se o kop za 3 body pokoušeli Finové ze 16 yardů, 22 vteřin před přestávkou pak byl dokonce z pouhých 6 yardů neúspěšný i náš pokus (chyba holdera). celý článek

MEJ 2006 - utkání o 5. místo: Rusko - Dánsko

V utkání o konečné 5. místo porazilo Rusko tým Dánska v poměru 28:0 (po čtvrtinách 0:0, 14:0, 7:0, 7:0). celý článek

MEJ 2006: Dánsko - Česká republika

(pá) 28. červenec 2006, Filip Hobza
Přestože se Jaroslavu Zemanovi podařilo po fantastickém 80 yardovém běhu otevřít skóre utkání (zároveň šlo o vůbec první náš touchdown na šampionátu), v dalším průběhu již bodovali pouze Dáni (celkové skóre 35:7, po čtvrtinách 7:7, 14:0, 7:0, 7:0). Třetí porážka pro nás znamená sobotní utkání o 7. místo s Finskem, Dánové nastoupí proti týmu Ruska v boji o 5. příčku.  celý článek

MEJ 2006: Německo - Rakousko

(čt) 27. červenec 2006, Filip Hobza
Němci si vítězstvím nad Rakouskem v přímém souboji o prvenství ve skupině B v poměru 25:21 zajistili účast ve finále, ve kterém stejně jako v Moskvě v roce 2004 na posledním Mistrovství Evropy juniorů nastoupí proti týmu Francie - tehdy se z titulu radovali Francouzi po vítězství 17:14. celý článek

Fotografie z MEJ

(st) 26. červenec 2006, Filip Hobza
Mnoho dalších fotografií ze všech odehraných utkání (průběžně se doplňuje) naleznete na adrese www.cillen.com/ejc2006. Autorem je Cecilia Håkansson. celý článek

MEJ 2006: Francie - Rusko 62:0

Obhájci titulu z posledního šampionátu, tým Francie, si třetím vítězstvím ve skupině A, tentokrát proti Rusům (v dosud rekordní výši v poměru 62:0), zajistili jistou účast ve finále (neděle 30.7. od 18:00), ve kterém se střetnou s vítězem utkání Německo - Rakousko. celý článek

MEJ 2006: Švédsko - Finsko 46:33

Domácí tým si vítězstvím nad Finskem v poměru 46:33 zajistil konečné 2. místo ve skupině A a tím i nedělní boj o bronzové medaile s poraženým týmem z duelu Německo vs. Rakousko. celý článek

MEJ 2006: Rakousko ? Česká republika 42:0

(út) 25. červenec 2006, Filip Hobza
Rakušané v jen o málo větším počtu útočných her (47:42) získali více než 4x více yardů (318:74) než naši junioři. Přestože nasbírali i mnohem více penalizací (12:3) a trestných yardů (120:44) v porovnání s naším týmem, stačila jim produktivita jejich útoku k hladkému vítězství. celý článek

MEJ 2006: Dánsko-Německo 12:47

Ačkoliv Dánové v polovině utkání vedli 12:10, zlepšeným výkonem v dalším průběhu nakonec Němci potvrdili papírové předpoklady a otočili utkání ve svůj prospěch na konečných 47:12 (po čtvrtinách 3:0, 7:12, 15:0, 22:0). celý článek

MEJ 2006 - 3. den (skupina A): Finsko vs. Rusko / Švédsko vs. Francie

(po) 24. červenec 2006, Filip Hobza
V utkáních třetího dne MEJ 2006 ve skupině A nejprve Rusko až v poslední čtvrtině otočilo utkání s Finskem a odvrátilo jen těsně druhou porážku na šampionátu, naopak Finsko se musí pokusit v posledním utkání v rámci skupiny vylepšit svou pozici před boji o umístění ve skandinávském derby proti domácímu týmu. Ve večerním utkání Švédsko nestačilo na obhájce titulu z Francie, kteří jako jediní v této skupině vyhráli obě utkání. V posledním kole základní části budou hrát proti Rusům. celý článek

MEJ 2006 bylo zahájeno! Výsledky 1. dne (skupina A)

(ne) 23. červenec 2006, Filip Hobza
Mistrovství Evropy juniorů ve Stockholmu bylo úvodní den zahájeno utkáními skupiny A. celý článek

Vicemistři Evropy z Německa porazili vysoko náš tým

Druhý den turnaje se svého premiérového utkání dočkal i náš tým, který spolu s týmy Německa, Rakouska a Dánska patří do skupiny B. celý článek

(po) 17. červenec 2006, Filip Hobza
Přehled zajímavých zápasů hraných ve dnech 14. - 16. července. Hitem víkedu byl Austrian Bowl XXII, týmem víkendu senzace z Innsbrucku celý článek