Home  /  Kluby  /  ISMM Ostrava Steelers

Profil člena ČAAF - Ondřej Tomáš

Ondřej Tomáš

Ondřej Tomáš

Klub: ISMM Ostrava Steelers
168 cm | 70 kg | 24 let Česko Česko
číslo #44
Datum Zápas Výsledek V/P Areál
22.5.2016 Budweis Hellboys Ostrava Steelers 20 : 32 V Drahovice
22.5.2016 Karlovy Vary Warriors Ostrava Steelers 12 : 35 V Drahovice
22.5.2016 Ostrava Steelers Prague Mustangs 25 : 25 R Drahovice
22.5.2016 Ostrava Steelers Budweis Hellboys 14 : 19 P Drahovice
22.5.2016 Ostrava Steelers Karlovy Vary Warriors 25 : 0 V Drahovice
29.5.2016 Trutnov Rangers Ostrava Steelers 14 : 21 V Trutnov
29.5.2016 Budweis Hellboys Ostrava Steelers 26 : 25 P Trutnov
29.5.2016 Ostrava Steelers Karlovy Vary Warriors 39 : 6 V Trutnov
29.5.2016 Ostrava Steelers Trutnov Rangers 27 : 18 V Trutnov
29.5.2016 Ostrava Steelers Budweis Hellboys 40 : 43 P Trutnov
12.6.2016 Brno Alligators Ostrava Steelers 30 : 32 V Ragby Bystrc
12.6.2016 Ostrava Steelers Prague Mustangs 30 : 12 V Ragby Bystrc
12.6.2016 Karlovy Vary Warriors Ostrava Steelers 26 : 25 P Ragby Bystrc
12.6.2016 Ostrava Steelers Brno Alligators 25 : 13 V Ragby Bystrc
12.6.2016 Prague Mustangs Ostrava Steelers 19 : 12 P Ragby Bystrc
26.6.2016 Ostrava Steelers Prague Mustangs 39 : 24 V Sokolský ostrov
26.6.2016 Ostrava Steelers Karlovy Vary Warriors 51 : 25 V Sokolský ostrov
18.9.2016 Ostrava Steelers East Bohemia Bucks 35 : 0 kontumace K Poruba
18.9.2016 Brno Sígrs Ostrava Steelers 20 : 34 V Poruba
24.9.2016 Brno Sígrs Ostrava Steelers 24 : 20 P Ragby Bystrc
24.9.2016 Ostrava Steelers East Bohemia Bucks 18 : 38 P Ragby Bystrc
8.10.2016 Brno Sígrs Ostrava Steelers 34 : 13 P Slovany
8.10.2016 Ostrava Steelers East Bohemia Bucks 6 : 33 P Slovany
10.9.2017 Ostrava Steelers Brno Sígrs 20 : 6 V Poruba
17.9.2017 Ostrava Steelers Prague Mustangs 26 : 0 V Poruba
30.9.2017 Prague Mustangs Ostrava Steelers 26 : 52 V Motorlet
8.10.2017 Ostrava Steelers Vysočina Gladiators 0 : 34 P Poruba
15.10.2017 Brno Sígrs Ostrava Steelers 20 : 21 V Ragby Bystrc
16.9.2018 Pardubice Stallions Ostrava Steelers 13 : 14 OT V Letní stadion
23.9.2018 Ostrava Steelers Trutnov Rangers 63 : 6 V Poruba
7.10.2018 Ostrava Steelers Vysočina Gladiators 25 : 22 V Poruba
14.10.2018 Ostrava Steelers Prague Black Panthers 7 : 45 P Poruba
21.10.2018 Brno Sígrs Ostrava Steelers 32 : 31 P Ragby Bystrc
31.3.2019 Prague Lions Aquaponik Ostrava Steelers 7 : 0 P Žižkov
14.4.2019 Aquaponik Ostrava Steelers Ústí nad Labem Blades 20 : 6 V Poruba
21.4.2019 Vysočina Gladiators Aquaponik Ostrava Steelers 53 : 48 P Na Stoupách
12.5.2019 Aquaponik Ostrava Steelers Brno Sígrs 16 : 0 V Poruba
19.5.2019 Brno Alligators Aquaponik Ostrava Steelers 0 : 49 V Ragby Bystrc
26.5.2019 Pardubice Stallions Aquaponik Ostrava Steelers 19 : 42 V Letní stadion
2.6.2019 Aquaponik Ostrava Steelers Vysočina Gladiators 49 : 0 V Poruba
9.6.2019 Aquaponik Ostrava Steelers Brno Alligators 56 : 14 V Poruba
15.6.2019 Brno Sígrs Aquaponik Ostrava Steelers 20 : 49 V Ragby Bystrc
23.6.2019 Aquaponik Ostrava Steelers Pilsen Patriots 42 : 12 V Poruba
8.9.2019 Ostrava Steelers Bratislava Outlaws 9 : 14 P Poruba
21.9.2019 Přerov Mammoths Ostrava Steelers 25 : 35 V TJ Spartak
29.9.2019 Ostrava Steelers Brno Sígrs 26 : 24 V Poruba
6.10.2019 Ostrava Steelers Brno Alligators 59 : 12 V Poruba
20.10.2019 Bratislava Outlaws Ostrava Steelers 13 : 35 V Mladá Garda
26.10.2019 Vysočina Gladiators Ostrava Steelers 36 : 25 P Na Stoupách
16.8.2020 Přerov Mammoths Ostrava Steelers 25 : 22 P TJ Spartak
23.8.2020 Ostrava Steelers Brno Alligators 45 : 6 V Poruba
29.8.2020 Brno Alligators Ostrava Steelers 17 : 60 V Ragby Bystrc
5.9.2020 Budweis Hellboys Ostrava Steelers 39 : 19 P Sokolský ostrov
20.9.2020 Ostrava Steelers Prague Black Panthers 14 : 29 P Poruba
20.9.2020 Ostrava Steelers Přerov Mammoths 55 : 13 V Poruba
27.9.2020 Ostrava Steelers Brno Sígrs 0 : 7 P Poruba
4.10.2020 Ostrava Steelers Vysočina Gladiators 6 : 35 P Poruba
10.10.2020 Brno Sígrs Ostrava Steelers 40 : 16 P Brněnské Ivanovice
11.10.2020 Prague Black Panthers Ostrava Steelers 27 : 6 P Čelákovice
11.7.2021 Ostrava Steelers Prague Lions 14 : 45 P Poruba
18.7.2021 Vysočina Gladiators Ostrava Steelers 33 : 18 P FC Vysočina
24.7.2021 Brno Alligators Ostrava Steelers 25 : 55 V Ragby Bystrc
8.8.2021 Ostrava Steelers Přerov Mammoths 56 : 26 V Poruba
22.8.2021 Ostrava Steelers Vysočina Gladiators 0 : 28 P Bazaly
29.8.2021 Přerov Mammoths Ostrava Steelers 31 : 20 P TJ Spartak
5.9.2021 Ostrava Steelers Brno Sígrs 28 : 14 V Poruba
19.9.2021 Ostrava Steelers Prague Lions 31 : 21 V Poruba
25.9.2021 Brno Sígrs Ostrava Steelers 28 : 14 P Brněnské Ivanovice
10.10.2021 Prague Black Panthers Ostrava Steelers 41 : 12 P Ragby Sparta
17.10.2021 Ostrava Steelers Prague Black Panthers 6 : 41 P Poruba
24.10.2021 Prague Lions Ostrava Steelers 0 : 21 V Ragby Sparta
6.11.2021 Prague Black Panthers Ostrava Steelers 28 : 0 P Ragby Sparta
9.4.2022 Prague Lions ISMM Ostrava Steelers 49 : 40 P Vítkov
17.4.2022 ISMM Ostrava Steelers Ústí nad Labem Blades 34 : 26 V TJ Spartak
14.5.2022 Vysočina Gladiators ISMM Ostrava Steelers 24 : 23 P FC Vysočina
22.5.2022 Brno Alligators ISMM Ostrava Steelers 20 : 44 V Bazaly
29.5.2022 ISMM Ostrava Steelers Nitra Knights 14 : 21 P Poruba
5.6.2022 ISMM Ostrava Steelers Brno Sígrs 46 : 0 V Poruba
12.6.2022 Bratislava Monarchs ISMM Ostrava Steelers 14 : 17 V Mladá Garda
19.6.2022 ISMM Ostrava Steelers Přerov Mammoths 38 : 34 V Poruba
3.7.2022 Vysočina Gladiators ISMM Ostrava Steelers 49 : 6 P Bedřichov
1.4.2023 ISMM Ostrava Steelers Nitra Knights 14 : 0 V Poruba
8.4.2023 ST. NICOLAUS Bratislava Monarchs ISMM Ostrava Steelers 0 : 36 V Mladá Garda
23.4.2023 Ústí nad Labem Blades ISMM Ostrava Steelers 0 : 13 V FK Ústí
29.4.2023 ISMM Ostrava Steelers Brno Alligators 47 : 0 V Bazaly
7.5.2023 Přerov Mammoths ISMM Ostrava Steelers 6 : 47 V TJ Spartak
13.5.2023 ISMM Ostrava Steelers ST. NICOLAUS Bratislava Monarchs 35 : 0 V Poruba
21.5.2023 Znojmo Knights ISMM Ostrava Steelers 14 : 28 V Husovy Sady
28.5.2023 ISMM Ostrava Steelers Vysočina Gladiators 34 : 26 V Bazaly
11.6.2023 Nitra Knights ISMM Ostrava Steelers 25 : 28 V Štadión pod Zoborom
17.6.2023 ISMM Ostrava Steelers Přerov Mammoths 21 : 7 V Poruba
1.7.2023 ISMM Ostrava Steelers Znojmo Knights 35 : 0 V Bazaly
16.7.2023 Vysočina Gladiators ISMM Ostrava Steelers 42 : 28 P FC Vysočina
23.9.2023 ISMM Ostrava Steelers Příbram Bobcats 2 30 : 12 V Turnov
23.9.2023 Bělá Raiders ISMM Ostrava Steelers 13 : 25 V Turnov
23.9.2023 Prague Mustangs ISMM Ostrava Steelers 6 : 28 V Turnov
8.10.2023 Prague Mustangs ISMM Ostrava Steelers 14 : 21 V Čelákovice
8.10.2023 Příbram Bobcats 1 ISMM Ostrava Steelers 32 : 32 R Čelákovice
8.10.2023 ISMM Ostrava Steelers Bělá Raiders 12 : 0 V Čelákovice
21.10.2023 ISMM Ostrava Steelers Prague Mustangs 22 : 7 V Poruba
21.10.2023 ISMM Ostrava Steelers Příbram Bobcats 1 7 : 55 P Poruba
23.3.2024 ISMM Ostrava Steelers Ústí nad Labem Blades 20 : 0 V Poruba
31.3.2024 Pardubice Stallions ISMM Ostrava Steelers 6 : 35 V Slovany
14.4.2024 ISMM Ostrava Steelers Vysočina Gladiators 27 : 21 V Poruba
21.4.2024 Přerov Mammoths ISMM Ostrava Steelers 15 : 28 V TJ Spartak
28.4.2024 Nitra Knights ISMM Ostrava Steelers 35 : 3 P Štadión pod Zoborom
5.5.2024 ISMM Ostrava Steelers ST. NICOLAUS Bratislava Monarchs 45 : 28 V Poruba
19.5.2024 ISMM Ostrava Steelers Znojmo Knights 38 : 41 P Poruba
2.6.2024 ISMM Ostrava Steelers Pardubice Stallions 49 : 14 V Poruba
9.6.2024 Vysočina Gladiators ISMM Ostrava Steelers 45 : 10 P Na Stoupách
16.6.2024 Ústí nad Labem Blades ISMM Ostrava Steelers 35 : 24 P FK Ústí
30.6.2024 Nitra Knights ISMM Ostrava Steelers 21 : 19 P Štadión pod Zoborom
Soutěž Sezona Divize Tým Pozice
Tackle Muži Soutěž mužů 2024 Snapbacks liga ISMM Ostrava Steelers
Flag Muži Flagová soutěž mužů 2023 Flagová liga mužů 2023 ISMM Ostrava Steelers
Tackle Muži Soutěž mužů 2023 Snapbacks liga 2023 ISMM Ostrava Steelers DB
Tackle Muži Soutěž mužů 2022 Snapbacks liga 2022 ISMM Ostrava Steelers DB
Tackle U21 Soutěž juniorů 2021 Juniorská liga 2021 Ostrava Steelers
Tackle Muži Soutěž mužů 2021 Kittfort liga 2021 Ostrava Steelers
Tackle U21 Soutěž juniorů 2020 Juniorská liga 2020 Ostrava Steelers
Tackle Muži Soutěž mužů 2020 Paddock liga 2020 Ostrava Steelers DB
Tackle U21 Soutěž juniorů 2019 Juniorská liga 2019 Ostrava Steelers
Tackle Muži Soutěž mužů 2019 Paddock liga 2019 Aquaponik Ostrava Steelers DB
Tackle U21 Soutěž juniorů 2018 Bitters juniorská liga 2018 Ostrava Steelers
Flag U18 Flagová soutěž juniorů 2018 Flagová liga U19 2018 Ostrava Steelers
Tackle U21 Soutěž juniorů 2017 2. juniorská liga 2017 Ostrava Steelers DB
Flag U18 Flagová soutěž juniorů 2017 Flagová liga U19 2017 Ostrava Steelers
Tackle U21 Soutěž juniorů 2016 1. juniorská liga 2016 Ostrava Steelers
Tackle U18 Soutěž dorostu 2016 Dorostenecká liga 2016 Ostrava Steelers
Flag U18 Flagová soutěž juniorů 2016 Flagová liga U19 2016 Ostrava Steelers