Home  /  Kluby  /  ISMM Ostrava Steelers

Detail týmu - Aquaponik Ostrava Steelers

logo ISMM Ostrava Steelers
Soutěž: Muži - Bitters liga 2018 Areál: Poruba http://www.ostravasteelers.cz/
Odehrané zápasy
Datum Zápas Výsledek Část Areál
8.4.2018 Pardubice Stallions Aquaponik Ostrava Steelers 20 : 21 Základní část Letní stadion
15.4.2018 Aquaponik Ostrava Steelers Prague Lions 6 : 23 Základní část Poruba
22.4.2018 Brno Sígrs Aquaponik Ostrava Steelers 20 : 28 Základní část Ragby Bystrc
1.5.2018 Prague Black Panthers Aquaponik Ostrava Steelers 42 : 3 Základní část Uhelné sklady
13.5.2018 Aquaponik Ostrava Steelers Pardubice Stallions 34 : 23 Základní část Poruba
20.5.2018 Aquaponik Ostrava Steelers Brno Sígrs 35 : 0 Základní část Poruba
26.5.2018 Aquaponik Ostrava Steelers Prague Black Panthers 16 : 20 Základní část Poruba
3.6.2018 Brno Alligators Aquaponik Ostrava Steelers 15 : 48 Základní část Ragby Bystrc
10.6.2018 Prague Lions Aquaponik Ostrava Steelers 6 : 9 Základní část Žižkov
17.6.2018 Aquaponik Ostrava Steelers Pilsen Patriots 49 : 7 Základní část Poruba
7.7.2018 Aquaponik Ostrava Steelers Prague Lions 31 : 24 Semifinále Mariánské Hory
14.7.2018 Prague Black Panthers Aquaponik Ostrava Steelers 30 : 7 Czech Bowl XXV Vítkovice
Jméno a příjmení Pozice Číslo dresu Narození
Oleksii Orel 1980
Garrett Griffeth DB 1 1991
Jan Pospíšil Jan Pospíšil DB 16 1987
Lukáš Dlouhý DB 21 1997
Vojtěch Žerava Vojtěch Žerava DB 44 1987
Gabriel Fröhlich Gabriel Fröhlich DB 20 1994
Martin Peťovský DB 84 1992
Robert Świtała DB 8 1991
Vojtěch Hlaušek Vojtěch Hlaušek DB 3 1997
Lukáš Česlík Lukáš Česlík DB 10 1985
Jakub Tröster Jakub Tröster DB 32 1998
Tomáš Knap Tomáš Knap DB 39 2000
Martin Mušálek Martin Mušálek DL 15 1999
David Janus DL 77 1985
Łukasz Nielaba Łukasz Nielaba DL 99 1985
Christopher Žáček DL 89 1994
Paweł Matwiński Paweł Matwiński DL 90 1975
Josef Bogocz st. Josef Bogocz st. DL 62 1985
Michal Fojtík Michal Fojtík DL 88 1984
Sylwester Rosik Sylwester Rosik DL 28 1991
Adam Kavický Adam Kavický DL 18 1991
Martin Wasserbauer Martin Wasserbauer DL 98 1968
Tomáš Pavlík LB 50 1982
Martin Hloušek Martin Hloušek LB 81 1988
Petr Foldyna Petr Foldyna LB 17 1983
Vojtěch Korytář Vojtěch Korytář LB 28 1999
Adam Janečka LB 54 1987
Pavel Horváth LB 33 1985
Piotr Wałoszek LB 69 1986
Adam Synáček Adam Synáček LB 24 1985
Tadeáš Urbánek OL 66 1998
Adrian Gabryś OL 71 1993
Alexandr Síkora OL 75 1999
Jan Chovaniok OL 55 1987
Jiří Kamenický Jiří Kamenický OL 56 1997
Petr Konopka Petr Konopka OL 64 1987
Jiří Dluhoš Jiří Dluhoš OL 58 1982
Ladislav Klimek Ladislav Klimek OL 51 1992
Teodor Reinhold Teodor Reinhold OL 70 1990
Jan Klimeš Jan Klimeš OL 60 1982
Alan Kosniovský Alan Kosniovský QB 2 1979
Steven Wilken QB 5 1993
Michal Kielor Michal Kielor RB 29 1987
Dominik Dvorský Dominik Dvorský RB 27 1997
Jan Musil RB 19 1991
Jiří Lička Jiří Lička WR 13 1989
Karol Franciszkiewicz WR 44 1992
Michal Gajdaczek Michal Gajdaczek WR 7 1988
Václav Kantor WR 34 1995
Florián Kotúľ Florián Kotúľ WR 84 1996
Jakub Březina Jakub Březina WR 23 1999
Lukáš Sokol WR 43 1984
Matěj Harušťák Matěj Harušťák WR 12 1997
Ondřej Chmela Ondřej Chmela WR 82 1994
Zdeněk Lembart WR 14 1988
Jan Vysloužil Jan Vysloužil WR 25 1998
Michal Dudek WR 9 1996

* - hostující hráč
Jméno a příjmení Pozice
Jiří Šimkovič st. Trenér
Jana Kačorová Trenér