Home  /  Kluby  /  Karlovy Vary Warriors

Detail klubu - Karlovy Vary Warriors

logo Karlovy Vary Warriors
Od roku: 2012 Areál: Start http://www.warriorsfootball.cz

Jsme jediný zástupce amerického fotbalu v Karlovarském kraji od roku 2012. Dlouhodobě pracujeme s mládeží a nabízíme sportovní uplatnění pro širokou skupinu sportovců.

Jsme aktivní na sociálních sítích, najdete nás jak na Facebooku, tak Instagramu.

Kontakty:

Jakub Čajan Trenér dospělých, 1. zástupce klubu +420 774 777 734 jakub.cajan (zavináč) gmail.com
Roman Voráček Trenér mládeže, 2. zástupce klubu +420 732 316 864 Worry.RV (zavináč) seznam.cz
Jakub Mařík Trenér mládeže, 3. zástupce klubu +420 720 265 572 jakubmarik7 (zavináč) seznam.cz

 

GO WARRIORS!

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Karlovy Vary Warriors Muži Soutěž mužů 2018
Karlovy Vary Warriors Muži Soutěž mužů 2016 18. (z 27)
Karlovy Vary Warriors Muži ČLAF 2015 20. (z 24)
Karlovy Vary Warriors Muži ČLAF 2014 18. (z 23)
Karlovy Vary Warriors Muži ČLAF 2013 21. (z 23)
Karlovy Vary Warriors Junioři Soutěž juniorů 2016 10. (z 10)
Karlovy Vary Warriors Junioři Soutěž juniorů 2015 8. (z 8)
Karlovy Vary Warriors Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2017 8. (z 10)
Karlovy Vary Warriors Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2016 2. (z 6)
Karlovy Vary Warriors Flag U15 Flagová soutěž žáků 2016 4. (z 11)
Karlovy Vary Warriors Flag U15 Flagová soutěž žáků 2015 3. (z 8)
Karlovy Vary Warriors Jiné soutěže Flagový pohár 2014
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Aziz Asanbekov Miloslav Bachseits Adam Bouška
Tomáš Brabenec Ladislav Brož Vítek Brožek
Kryštof Cikhardt Marek Ciper Josef Ciper
David Čepelák Tereza Došková Michael Drugda
Pavel Farár Vojtěch Fárek Jiří Fiala
Jan Franc Matěj Glanc Martin Gregor
Amir Gunem Petr Haršani Jana Havlová
Lukáš Hnilička Josef Horák Tereza Hošková
Denisa Hrušková Daniel Hüttner Matěj Ilnycký
Denis Janeček Lukáš Kadlót Jan Klíma ml.
Vojtěch Klucho Adam Kodl Tomáš Kovařík
Alexandr Krapf Jaroslav Králič Jan Krejza
Vít Kruliš Milada Kumperová Václav Kůs
Dominik Köhler Jiří Lafek Alex Langer
Jaromír Langmaier Tomáš Lisec Josef Loryk
Andrea Matúšová Kateřina Mikušová Suren Nalbandyan
Jakub Nedbal Matyáš Němeček Jan Novák
Lukáš Nykodým Daniel Panoch Patrik Pažďora
Elisabeth-Renée Pillerová Miloslav Podracký Michal Potopalský
David Potrebuješ Jakub Procházka Kristýna Prokopiusová
Pavel Roth Jakub Seidl Petr Severa
Filip Shrbený Roman Stach Tomáš Studénka
Jaroslav Sůva František Svoboda Martina Šrámková
Jakub Štěpánek Michaela Štěrbová Matěj Šťovíček
Lukáš Šťovíček Jakub Trosman Jan Vartecký
David Váňa
Datum Zápas Čas Část
11.6.2017 Příbram Bobcats Karlovy Vary Warriors 15:40 Základní část, 5. kolo
11.6.2017 Karlovy Vary Warriors Budweis Hellboys 14:10 Základní část, 5. kolo
11.6.2017 Pilsen Patriots Karlovy Vary Warriors 12:40 Základní část, 5. kolo
3.6.2017 Pilsen Patriots Karlovy Vary Warriors 14:40 Základní část, 4. kolo
3.6.2017 Karlovy Vary Warriors Příbram Bobcats 13:20 Základní část, 4. kolo
3.6.2017 Příbram Bobcats Women Karlovy Vary Warriors 12:00 Základní část, 4. kolo
30.4.2017 Karlovy Vary Warriors Pilsen Patriots 14:40 Základní část, 2. kolo
30.4.2017 Karlovy Vary Warriors Budweis Hellboys 13:20 Základní část, 2. kolo
30.4.2017 Karlovy Vary Warriors Příbram Bobcats Women 12:00 Základní část, 2. kolo
15.4.2017 Karlovy Vary Warriors Příbram Bobcats 14:40 Základní část, 1. kolo
15.4.2017 Příbram Bobcats Women Karlovy Vary Warriors 13:20 Základní část, 1. kolo
15.4.2017 Budweis Hellboys Karlovy Vary Warriors 12:00 Základní část, 1. kolo
28.10.2016 Prague Lions Karlovy Vary Warriors 14:00 Zápas o 3. místo
28.10.2016 Příbram Bobcats Karlovy Vary Warriors 12:30 Semifinále
28.10.2016 Znojmo Knights Karlovy Vary Warriors 11:00 Čtvrtfinále
16.10.2016 Karlovy Vary Warriors Příbram Bobcats 15:00 Základní část, 5. kolo
15.10.2016 Karlovy Vary Warriors Prague Wolf Pack 14:15 Základní část, 7. kolo
15.10.2016 Karlovy Vary Warriors Ústí nad Labem Blades 13:30 Základní část, 7. kolo
15.10.2016 Prague Wolf Pack Karlovy Vary Warriors 11:45 Základní část, 7. kolo
15.10.2016 Ústí nad Labem Blades Karlovy Vary Warriors 11:00 Základní část, 7. kolo