Home  /  Kluby  /  Brno Sígrs

Detail klubu - Brno Sígrs

logo Brno Sígrs
Od roku: 2012 Areál: Ragby Bystrc http://www.sigrs.cz

Tým amerického fotbalu Sportovní klub Sígrs oficiálně vznikl v roce 2012. Již řadu let předtím ovšem působil na halových mistrovství ČR kde v roce 2009 vybojoval 2. místo v silné konkurenci těch nejlepších týmů z celé ČR. Od roku 2012 klub působí v oficiálních soutěžích amerického fotbalu v ČR.

 

Vítěz Silver Bowlu 2016

Vítěz Bronze Bowlu 2015

Vítěz Bronze Bowlu 2014

Vítěz Bronze Bowlu 2012

 

 

Kontakt:

email: sigrs.football@gmail.com

tel.: +420 777 072 951

 

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Brno Sígrs Muži Soutěž mužů 2017 8. (z 26)
Brno Sígrs 2 Muži Soutěž mužů 2017 26. (z 26)
Brno Sígrs Muži Soutěž mužů 2016 7. (z 27)
Bílovice Sígrs Muži ČLAF 2015 11. (z 24)
Bílovice Sígrs Muži ČLAF 2014 11. (z 23)
Bílovice Sígrs Muži ČLAF 2013 11. (z 23)
Bílovice Sígrs Muži ČLAF 2012 14. (z 18)
Brno Sígrs Junioři Soutěž juniorů 2017 9. (z 11)
Brno Sígrs Dorost Soutěž dorostu 2016 3. (z 6)
Brno Sígrs Flag dospělí Flagové mistrovství 2017
Bílovice Sígrs Jiné soutěže Halové mistrovství 2013
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Gerardo Aliberti Ondřej Ambrož Kamil Babula
Ivan Baykalov Milan Boháček Jan Brabec
Rudolf Buffi Christian Bullock Philipp Burgstaller
Jakub Čudovský Michal Diviš Martin Dlouhý
Lukáš Dočkal Jakub Doležal Adam Dostálek
Michal Drozd Lukáš Dvořák Richard Ficek
Andrea Florio Denis Franta Jiří Funty
Terry Gaitor Thomas Kenneth Gerken Miroslav Guoth
Jan Hampl Martin Heger Jaromír Heneš
Martin Herman Radek Hloušek Erik Hloušek
Michal Hohn Petr Horák Miroslav Chyba
Karel Jadrníček Jan Jelínek Martin Kadlec
Jiří Khul Albert Kindl Adam Klíčník
Patrik Kolařík David Kolba Tomáš Kolísek
Filip Kollár Jiří Koukal Filip Krajíček
František Krečmer Ján Kubík Jan Kuchařík
Jan Kulhánek Tomáš Kuparowitz Petr Kupčík
Zdeněk Lapeš Tomáš Láska Jiří Láznička
Ondřej Lepa Lukáš Loprais Michal Lorenz
Pavel Markvart Jan Mička Radek Mitáš
Daniel Molnár Štefan Németh Martin Němec
Huy Long Nguyen Jan Nimrichter Nicolas Nimrichter
Richard Novák Marek Novák Filip Ondrášek
Jan Pělucha Viktor Pfeffer Štěpán Pokorník
Jiří Pokorný Ivan Popovych Tomáš Přikryl
Milan Remeš Michal Rosa Filip Rygr
Jakub Semotam Daniel Schmied Jakub Schneider
Luděk Skoupý Daniel Smička Ondřej Snášil
Matěj Správka Petr Staněk Patrik Starý
Jiří Stejskal Martin Svárovský David Svítil
Josef Svoboda Alen Svoboda Štěpán Šafránek
Petr Šebela Stanislav Šlesinger Petr Švanda
Dominik Tefert Filip Umlášek Jakub Vacenovský
Matěj Vařeka Jiří Vávra Jan Verner
Adam Vorel Karel Vykidal Šimon Zouvala
Lukáš Žalčík
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Pavel Bobák Martin Brablc David Calta
David Dáňa Vojtěch Fiala Lukáš Haluza
Leoš Hloušek Lukáš Homola Petr Chalupa
Jiří Chvalina Tomáš Ječmínek Jiří Kolečář
Michal Kollmann Adam Konečný Jan Kratochvil
Tomáš Lamač Lukáš Matějíček Zdravko Načev
Sergio Oliveira Patrik Procházka Michal Reng
Janis Sachinidis Luis Sanchez Ondřej Steklý
Milan Svoboda Robert Šamšula Jakub Šebela
Martin Šindler David Škaroupka Jakub Tuček
Roman Uher Vladislav Urbánek Martin Vejmola
Jaroslav Vyhnalík Aleš Weinfurter Robert Wirth
Jan Zahořanský Jakub Zábojník Petr Zmeškal
Datum Zápas Čas Část
15.10.2017 Brno Sígrs Ostrava Steelers 14:00 Základní část, 6. kolo
8.10.2017 Prague Mustangs Brno Sígrs 15:00 Základní část, 5. kolo
1.10.2017 Brno Sígrs Vysočina Gladiators 14:00 Základní část, 4. kolo
16.9.2017 Vysočina Gladiators Brno Sígrs 17:00 Základní část, 3. kolo
10.9.2017 Ostrava Steelers Brno Sígrs 15:00 Základní část, 2. kolo
2.9.2017 Brno Sígrs Prague Mustangs 14:00 Základní část, 1. kolo
19.8.2017 Pilsen Patriots Brno Sígrs 15:20 Základní část
19.8.2017 Brno Sígrs Ostrava Steelers B 14:40 Základní část
19.8.2017 Ostrava Steelers A Brno Sígrs 14:00 Základní část
19.8.2017 Panthers 30+ Brno Sígrs 13:00 Základní část
19.8.2017 Brno Sígrs Prague Mustangs 12:20 Základní část
19.8.2017 Brno Sígrs Zlín Golems 11:40 Základní část
19.8.2017 Příbram Bobcats Brno Sígrs 11:00 Základní část
9.7.2017 Brno Alligators Brno Sígrs 18:00 Silver Bowl XII
24.6.2017 Brno Sígrs Prague Hippos 16:00 Základní část, 10. kolo
24.6.2017 Brno Sígrs 2 Zlín Golems 12:00 Základní část, 6. kolo
18.6.2017 Třinec Sharks Brno Sígrs 2 16:00 Základní část, 5. kolo
10.6.2017 Brno Alligators Brno Sígrs 18:00 Základní část, 8. kolo
3.6.2017 Brno Sígrs Ústí nad Labem Blades 14:00 Základní část, 7. kolo
27.5.2017 Brno Sígrs 2 Šumperk Dietos 17:00 Základní část, 4. kolo