seznam klubů
- Bělá Raiders
- Brno Alligators
- Brno Amazons
- Brno Sígrs
- Hradec Králové Dragons
- ISMM Ostrava Steelers
- Jičín Hurricanes
- Karlovy Vary Warriors
- Nymburk Apes
- Pardubice Stallions
- Pilsen Patriots
- Prague Black Panthers
- Prague Harpies
- Prague Lions
- Prague Mustangs
- Přerov Mammoths
- Příbram Bobcats
- Šumperk Dietos
- Tábor Foxes
- Teplice Nordians
- Trutnov Rangers
- Třinec Sharks
- Ústí nad Labem Blades
- Vysočina Gladiators
- Zlín Golems
- Znojmo Knights
- Nitra Knights
- ST. NICOLAUS Bratislava Monarchs
- Warsaw Sirens
Detail klubu - Brno Sígrs
Tým amerického fotbalu Sportovní klub Sígrs oficiálně vznikl v roce 2012. Již řadu let předtím ovšem působil na halových mistrovství ČR kde v roce 2009 vybojoval 2. místo v silné konkurenci těch nejlepších týmů z celé ČR. Od roku 2012 klub působí v oficiálních soutěžích amerického fotbalu v ČR.
Vítěz Silver Bowlu 2016
Vítěz Bronze Bowlu 2015
Vítěz Bronze Bowlu 2014
Vítěz Bronze Bowlu 2012
Kontakt:
email: sigrs.football@gmail.com
tel.: +420 777 072 951
Tým | Soutěž | Sezona | Pořadí |
---|---|---|---|
Brno Sígrs | Muži | Soutěž mužů 2024 | |
Brno Sígrs | Muži | Soutěž mužů 2023 | 14. (z 23) |
Brno Sígrs | Muži | Soutěž mužů 2022 | 8. (z 20) |
Brno Sígrs | Muži | Soutěž mužů 2020 | |
Brno Sígrs 2 | Muži | Soutěž mužů 2020 | |
Brno Sígrs | Muži | Soutěž mužů 2019 | 5. (z 26) |
Brno Sígrs 2 | Muži | Soutěž mužů 2019 | 17. (z 26) |
Brno Sígrs | Muži | Soutěž mužů 2018 | 4. (z 27) |
Brno Sígrs | Muži | Soutěž mužů 2017 | 8. (z 26) |
Brno Sígrs 2 | Muži | Soutěž mužů 2017 | 26. (z 26) |
Brno Sígrs | Muži | Soutěž mužů 2016 | 7. (z 27) |
Bílovice Sígrs | Muži | ČLAF 2015 | 11. (z 24) |
Bílovice Sígrs | Muži | ČLAF 2014 | 11. (z 23) |
Bílovice Sígrs | Muži | ČLAF 2013 | 11. (z 23) |
Bílovice Sígrs | Muži | ČLAF 2012 | 14. (z 18) |
Brno Sígrs | Junioři | Soutěž juniorů 2022 | 6. (z 6) |
Brno Sígrs | Junioři | Soutěž juniorů 2021 | 4. (z 4) |
Brno Sígrs | Junioři | Soutěž juniorů 2019 | 6. (z 12) |
Brno Sígrs | Junioři | Soutěž juniorů 2018 | 4. (z 12) |
Brno Sígrs | Junioři | Soutěž juniorů 2017 | 9. (z 11) |
Brno Bears | Dorost | Soutěž dorostu 2023 | 3. (z 9) |
Brno Sígrs | Dorost | Soutěž dorostu 2022 | 7. (z 9) |
Brno Sígrs | Dorost | Soutěž dorostu 2021 | 2. (z 7) |
Brno Sígrs | Dorost | Soutěž dorostu 2020 | |
Brno Sígrs | Dorost | Soutěž dorostu 2019 | 2. (z 4) |
Brno Sígrs | Dorost | Soutěž dorostu 2018 | 4. (z 4) |
Brno Sígrs | Dorost | Soutěž dorostu 2016 | 3. (z 6) |
Brno Sígrs | Flag dospělí | Flagové mistrovství 2017 | |
Brno Sígrs | Flag U18 | Flagová soutěž dorostu 2023 | 2. (z 5) |
Brno Sígrs | Flag U15 | Flagová soutěž žáků 2023 | 4. (z 17) |
Brno Sígrs Orange | Flag U15 | Flagová soutěž žáků 2023 | 17. (z 17) |
Brno Sígrs | Flag U15 | Flagová soutěž žáků 2022 | 4. (z 15) |
Brno Sígrs | Flag U15 | Flagová soutěž žáků 2021 | 7. (z 12) |
Brno Sígrs | Flag U15 | Flagová soutěž žáků 2020 | |
Brno Sígrs | Flag U15 | Flagová soutěž žáků 2019 | 8. (z 9) |
Jméno a příjmení | Jméno a příjmení | Jméno a příjmení |
Gerardo Aliberti | Ondřej Ambrož | Kamil Babula |
Lukáš Bajgl | Alexej Bajkalov | Miroslav Balkovič |
Šimon Balog | Tomáš Barták | David Bartoník |
Lukáš Bastl | Šahen Bdojan | Shon Belton |
Mia Benáková | Filip Blaha | Marek Blahák |
Jiří Blahuta | Adam Blatný | Pavel Bobák |
Vladimír Bobula | Milan Boháček | Jan Brabec |
Martin Brablc | Raymond Bradley | Tomáš Brož |
Jakub Brožek | Pavel Brzobohatý | Václav Buček |
Antonín Buček | Rudolf Buffi | Christian Bullock |
Philipp Burgstaller | Teodor Burian | David Calta |
Jakub Ceniga | Anthony Cesar | Tyrone Clark |
Craig Coffman | Jakub Čudovský | Aleš Daňhel |
Lucas Da Silva | David Dáňa | Michal Diviš |
Martin Dlouhý | Peter Dobrovodský | Lukáš Dočkal |
Jaroslav Doležal | Jakub Doležal | Adam Dostálek |
Srdan Dragaš Krajačić | Karol Dunka | Michal Dušek |
Lukáš Dvořák | Jiří Eliáš | Jonáš Fadrný |
Vojtěch Fiala | Richard Ficek | Martin Filásek |
Petr Florian | Andrea Florio | Jiří Funty |
Terry Gaitor | Phillip Garcia | Wesley Geisler |
Miroslav Guoth | Denis Habrdle | Vojtěch Halamíček |
Lukáš Haluza | Jan Hampl | Jiří Handlar |
Michal Hanuska | Samuel Haromšitz | Jan Havel |
Vojtěch Havlíček | Daniel Hádek | Martin Heger |
Tomáš Hemmer | Martin Herman | Erik Hloušek |
Leoš Hloušek | Radek Hloušek | Lukáš Hoda |
Michal Hohn | Lukáš Homola | Petr Horák |
Ondřej Horák | Michal Horký | Pavol Horník |
Josef Houška | Martin Houzar | Vojtěch Hrazdíra |
Filip Hrdý | Jakub Hruška | Jiří Hrůza |
Andrii Husak | Filip Huťa | Patrik Hužvár |
Filip Chadim | Dávid Chalány | Petr Chalupa |
Jiří Chvalina | Karel Jadrníček | Tomáš Ječmínek |
Jan Jelínek | Andrea Jílková | Marek Jucha |
Tomáš Kadlec | Martin Kadlec | Martin Kalina |
Jiří Khul | Tobiáš Klimunda | Adam Klíčník |
Jan Kmeť | Daniel Kočí | Patrik Kolařík |
Jakub Kolařík | David Kolba | Jiří Kolečář |
Tomáš Kolísek | Filip Kollár | Michal Kollmann |
Adam Konečný | Jan Kopečný | Lukáš Korim |
Marek Kořístek | Bořek Kostlán | Gabriel Košičan |
Matouš Kotek | Jiří Koukal | Matej Koyš |
Filip Krajíček | Jan Kratochvil | Jakub Králík |
Filip Krásný | František Krečmer | Jakub Krupanský |
Jiří Křepelka | Jaroslav Kříž | Roman Kubín |
Jan Kuchařík | Jan Kulhánek | Tomáš Kuparowitz |
Petr Kupčík | Tomáš Lamač | Zdeněk Lapeš |
Jakub Latta | Jiří Láznička | James Lee Sutton |
Tomáš Lichtenberg | Michael Lindsey | Lukáš Loprais |
Michal Lorenz | Pavel Markvart | Igor Mašlanka |
Lukáš Matějíček | Jakub Melichár | Peter Meluš |
Martin Michalec | Ivan Michalík | Radek Mitáš |
Miloň Mlčák | Pavel Motúz | Zdravko Načev |
Jimmi Nannberg | Kryštof Nechvátal | Pavel Nejezchleb |
Adam Nevěčný | Štefan Németh | Martin Němec |
Filip Němeček | Vít Němeček | Huy Long Nguyen |
Nicolas Nimrichter | Karel Novák | Vít Novák |
Richard Novák | Marek Novák | Jan Novotný |
Sergio Oliveira | Filip Ondrášek | Milan Ondrík |
Sebastian Partyka | Daniel Pečinka | Tomáš Peterka |
Martin Petráš | Natália Petrášová | Matěj Petrik |
Radek Pěchota | Jan Pělucha | Viktor Pfeffer |
Šimon Pipka | Alena Plivová | Vojtěch Pokorný |
Jan Pokorný | Matěj Povolný | Daniel Povolný |
Václav Prášek | Patrik Procházka | Tomáš Přikryl |
Michal Reng | Martin Richter | Vincent Richter |
Tomáš Rohovský | Michal Rosa | Anna Růžičková |
Lenka Růžičková | Filip Rygr | Janis Sachinidis |
Adam Salfický | Luis Sanchez | Erik Sedláček |
Jakub Semotam | Jakub Schneider | Dominika Skoupá |
Jakub Slupský | Daniel Smička | Ondřej Smolka |
Ondřej Snášil | Matěj Správka | Petr Staněk |
Patrik Starý | Jiří Stejskal | Ondřej Steklý |
Thomas Stuart | David Suchánek | Martin Svárovský |
David Svítil | Alen Svoboda | Milan Svoboda |
David Svoboda | Tobiáš Svoboda | Josef Svoboda |
Jakub Sysel | Robert Šamšula | Petr Šebela |
Jakub Šebela | Pavel Ševeček | Martin Šindler |
David Škaroupka | Stanislav Šlesinger | Martin Šmondrk |
Maxim Špavor | David Štěpán | Daniel Šťastný |
Štěpán Tatar | Dominik Tefert | Graham Thorpe |
Jan Tinka | Jiří Topinka | Jakub Tuček |
Pavel Tumpach | Mikuláš Tureček | Adam Tvaróg |
Roman Uher | Filip Umlášek | Vladislav Urbánek |
Jakub Vacenovský | Antonín Valíček | Matěj Vařeka |
Lukáš Vágovszký | Ondřej Vágovszký | Jiří Vávra |
Martin Vejmola | Jan Verner | Radek Vinklárek |
Martin Vobejda | Michal Vobejda | Vojtěch Vojtěch |
Kateřina Vorbová | Adam Vorel | Filip Vrána |
David Vrba | Jaroslav Vyhnalík | Karel Vykidal |
Henri Väänänen | Douglas Webster | Kris Wedderburn |
Aleš Weinfurter | Quentin Williams | Robert Wirth |
Petr Wolinger | Robin Wolinger | Jan Zahořanský |
Jakub Zajíček | Jakub Zábojník | Tomáš Zábranský |
Tomáš Záriš | Filip-Daniel Zhang | Petr Zmeškal |
Lukáš Žalčík |
Datum | Zápas | Čas | Část | |||
---|---|---|---|---|---|---|
5.11.2023 | Příbram Bobcats 1 | Brno Sígrs | 14:00 | Zápas o celkové 3. místo | ||
5.11.2023 | Ústí nad Labem Blades | Brno Sígrs | 13:00 | Semifinále | ||
5.11.2023 | Brno Sígrs | Prague Lions 1 | 12:00 | Čtvrtfinále | ||
28.10.2023 | Brno Sígrs Orange | ISMM Ostrava Steelers 2 | 16:30 | Základní část, 19. kolo, turnaj 2 | ||
28.10.2023 | Brno Sígrs Orange | Přerov Mammoths | 15:30 | Základní část, 19. kolo, turnaj 2 | ||
28.10.2023 | Brno Sígrs Orange | Vysočina Gladiators | 14:30 | Základní část, 19. kolo, turnaj 2 | ||
28.10.2023 | Brno Sígrs | ISMM Ostrava Steelers 1 | 12:30 | Základní část, 19. kolo, turnaj 1 | ||
28.10.2023 | Brno Sígrs | Znojmo Knights | 11:30 | Základní část, 19. kolo, turnaj 1 | ||
28.10.2023 | Brno Sígrs | Brno Alligators | 10:30 | Základní část, 19. kolo, turnaj 1 | ||
21.10.2023 | Znojmo Knights | Brno Sígrs Orange | 13:00 | Základní část, 18. kolo, turnaj 2 | ||
21.10.2023 | Vysočina Gladiators | Brno Sígrs | 13:00 | Základní část, 18. kolo, turnaj 2 | ||
21.10.2023 | Brno Sígrs Orange | Vysočina Gladiators | 12:00 | Základní část, 18. kolo, turnaj 2 | ||
21.10.2023 | Znojmo Knights | Brno Sígrs | 12:00 | Základní část, 18. kolo, turnaj 2 | ||
21.10.2023 | Brno Sígrs | Brno Sígrs Orange | 11:00 | Základní část, 18. kolo, turnaj 2 | ||
14.10.2023 | Vysočina Gladiators | Brno Sígrs | 13:00 | Základní část, 17. kolo, turnaj 2 | ||
14.10.2023 | Znojmo Knights | Brno Sígrs | 12:00 | Základní část, 17. kolo, turnaj 2 | ||
14.10.2023 | Brno Bears | Prague Black Panthers | 11:00 | Základní část, 7. kolo | ||
14.10.2023 | Brno Sígrs | ISMM Ostrava Steelers 1 | 11:00 | Základní část, 17. kolo, turnaj 2 | ||
7.10.2023 | Prague Lions | Brno Bears | 14:00 | Základní část, 6. kolo | ||
7.10.2023 | ISMM Ostrava Steelers 1 | Brno Sígrs | 13:00 | Základní část, 16. kolo, turnaj 2 |