Home  /  Zápasy  /  Flag U15  /  Flagová soutěž žáků 2021  /  Zápasy a pořadí
Všechny soutěže

Výsledky - Základní část, 1. kolo, turnaj 1

Výsledky - Základní část, 1. kolo, turnaj 2

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
20.6. 11:00 Brno Alligators - Brno Sígrs 33 : 6 Řečkovice
20.6. 11:00 Prague Lions - Ostrava Steelers 2 33 : 8 Řečkovice
20.6. 12:00 Brno Sígrs - Prague Lions 14 : 7 Řečkovice
20.6. 12:00 Ostrava Steelers 1 - Brno Alligators 35 : 12 Řečkovice
20.6. 13:00 Prague Lions - Ostrava Steelers 1 7 : 39 Řečkovice
20.6. 13:00 Ostrava Steelers 2 - Brno Sígrs 13 : 20 Řečkovice
20.6. 14:00 Ostrava Steelers 1 - Ostrava Steelers 2 44 : 8 Řečkovice
20.6. 14:00 Brno Alligators - Prague Lions 7 : 21 Řečkovice
20.6. 15:00 Ostrava Steelers 2 - Brno Alligators 12 : 47 Řečkovice
20.6. 15:00 Brno Sígrs - Ostrava Steelers 1 6 : 47 Řečkovice

Výsledky - Základní část, 2. kolo, turnaj 3

Výsledky - Základní část, 2. kolo, turnaj 4

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
27.6. 11:00 Ostrava Steelers 1 - Ostrava Steelers 2 61 : 0 Poruba
27.6. 11:00 Brno Sígrs - Brno Alligators 14 : 18 Poruba
27.6. 12:00 Ostrava Steelers 2 - Brno Sígrs 27 : 0 Poruba
27.6. 12:00 Prague Black Panthers - Ostrava Steelers 1 13 : 33 Poruba
27.6. 13:00 Brno Sígrs - Prague Black Panthers 0 : 14 Poruba
27.6. 13:00 Brno Alligators - Ostrava Steelers 2 40 : 6 Poruba
27.6. 14:00 Prague Black Panthers - Brno Alligators 20 : 19 Poruba
27.6. 14:00 Ostrava Steelers 1 - Brno Sígrs 38 : 6 Poruba
27.6. 15:00 Brno Alligators - Ostrava Steelers 1 32 : 33 Poruba
27.6. 15:00 Ostrava Steelers 2 - Prague Black Panthers 0 : 58 Poruba
Tabulka Flagová liga U15 2021
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Ostrava Steelers 1 Ostrava Steelers 1 8 0 0 297:84 1.000
Příbram Bobcats 1 Příbram Bobcats 1 7 0 1 187:73 .875
Pilsen Patriots Pilsen Patriots 7 0 1 172:62 .875
Prague Black Panthers Prague Black Panthers 4 0 4 146:116 .500
Prague Lions Prague Lions 4 0 4 128:112 .500
Brno Alligators Brno Alligators 4 0 4 208:147 .500
Ústí nad Labem Blades Ústí nad Labem Blades 3 0 5 107:100 .375
Brno Sígrs Brno Sígrs 2 0 6 66:191 .250
Ostrava Steelers 2 Ostrava Steelers 2 1 0 7 74:253 .125
Příbram Bobcats 2 Příbram Bobcats 2 0 0 8 6:253 .000
Během probíhající základní části se tabulky počítají automaticky a nemusí zohledňovat veškerá pomocná kritéria pro určení pořadí týmů.

Program zápasů - Semifinále

Datum Soupeři
TBA #1 - #4  
TBA #2 - #3