Home  /  Zápasy  /  Flag U15  /  Flagová soutěž žáků 2022  /  Zápasy a pořadí
Všechny soutěže

Výsledky - Základní část, 1. kolo, turnaj 1

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
16.4. 11:00 Trutnov Rangers - Pilsen Patriots 13 : 44 Trutnov
16.4. 11:00 Prague Lions - Prague Mustangs 56 : 0 Trutnov
16.4. 12:00 Trutnov Rangers - Prague Lions 0 : 46 Trutnov
16.4. 12:00 Prague Mustangs - Pilsen Patriots 0 : 50 Trutnov
16.4. 13:00 Trutnov Rangers - Prague Mustangs 33 : 0 Trutnov
16.4. 13:00 Pilsen Patriots - Prague Lions 14 : 52 Trutnov

Výsledky - Základní část, 1. kolo, turnaj 2

Výsledky - Základní část, 1. kolo, turnaj 3

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
17.4. 11:00 Brno Alligators - Brno Sígrs 13 : 41 Řečkovice
17.4. 11:00 ISMM Ostrava Steelers 1 - Bratislava Monarchs 13 : 20 Řečkovice
17.4. 12:00 Brno Alligators - ISMM Ostrava Steelers 1 28 : 26 Řečkovice
17.4. 12:00 Bratislava Monarchs - Brno Sígrs 18 : 47 Řečkovice
17.4. 13:00 Brno Alligators - Bratislava Monarchs 61 : 7 Řečkovice
17.4. 13:00 Brno Sígrs - ISMM Ostrava Steelers 1 51 : 14 Řečkovice

Výsledky - Základní část, 2. kolo, turnaj 4

Výsledky - Základní část, 2. kolo, turnaj 5

Výsledky - Základní část, 2. kolo, turnaj 6

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
24.4. 11:00 ISMM Ostrava Steelers 1 - Brno Sígrs 12 : 32 Šoupalova
24.4. 11:00 Prague Black Panthers - Prague Mustangs 62 : 0 Šoupalova
24.4. 12:00 ISMM Ostrava Steelers 1 - Prague Black Panthers 12 : 30 Šoupalova
24.4. 12:00 Prague Mustangs - Brno Sígrs 0 : 36 Šoupalova
24.4. 13:00 ISMM Ostrava Steelers 1 - Prague Mustangs 34 : 0 Šoupalova
24.4. 13:00 Brno Sígrs - Prague Black Panthers 25 : 12 Šoupalova

Výsledky - Základní část, 3. kolo, turnaj 7

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
30.4. 11:00 Pilsen Patriots - Příbram Bobcats 1 14 : 48 Bukovec
30.4. 11:00 Ústí nad Labem Blades - Trutnov Rangers 27 : 12 Bukovec
30.4. 12:00 Pilsen Patriots - Ústí nad Labem Blades 28 : 18 Bukovec
30.4. 12:00 Trutnov Rangers - Příbram Bobcats 1 14 : 40 Bukovec
30.4. 13:00 Pilsen Patriots - Trutnov Rangers 33 : 25 Bukovec
30.4. 13:00 Příbram Bobcats 1 - Ústí nad Labem Blades 47 : 13 Bukovec

Výsledky - Základní část, 3. kolo, turnaj 8

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
1.5. 11:00 Prague Mustangs - Příbram Bobcats 2 13 : 12 Motorlet
1.5. 11:00 Prague Lions - Prague Black Panthers 19 : 6 Motorlet
1.5. 12:00 Prague Mustangs - Prague Lions 7 : 41 Motorlet
1.5. 12:00 Prague Black Panthers - Příbram Bobcats 2 42 : 19 Motorlet
1.5. 13:00 Prague Mustangs - Prague Black Panthers 6 : 42 Motorlet
1.5. 13:00 Příbram Bobcats 2 - Prague Lions 0 : 35 Motorlet

Výsledky - Základní část, 3. kolo, turnaj 9

Výsledky - Základní část, 4. kolo, turnaj 10

Výsledky - Základní část, 5. kolo, turnaj 11

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
14.5. 11:00 Trutnov Rangers - Příbram Bobcats 2 32 : 0 Trutnov
14.5. 11:00 Prague Lions - Ústí nad Labem Blades 31 : 13 Trutnov
14.5. 12:00 Trutnov Rangers - Prague Lions 14 : 38 Trutnov
14.5. 12:00 Ústí nad Labem Blades - Příbram Bobcats 2 7 : 19 Trutnov
14.5. 13:00 Trutnov Rangers - Ústí nad Labem Blades 6 : 14 Trutnov
14.5. 13:00 Příbram Bobcats 2 - Prague Lions 0 : 26 Trutnov

Výsledky - Základní část, 5. kolo, turnaj 12

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
14.5. 11:00 Brno Sígrs - Vysočina Gladiators 2 46 : 0 Jedovnice
14.5. 11:00 Brno Alligators - ISMM Ostrava Steelers 1 38 : 26 Jedovnice
14.5. 12:00 Brno Sígrs - Brno Alligators 12 : 32 Jedovnice
14.5. 12:00 ISMM Ostrava Steelers 1 - Vysočina Gladiators 2 44 : 6 Jedovnice
14.5. 13:00 Brno Sígrs - ISMM Ostrava Steelers 1 21 : 15 Jedovnice
14.5. 13:00 Vysočina Gladiators 2 - Brno Alligators 24 : 38 Jedovnice

Výsledky - Základní část, 5. kolo, turnaj 13

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
15.5. 10:00 Příbram Bobcats 1 - Pilsen Patriots 34 : 12 SK Spartak
15.5. 10:00 Prague Black Panthers - Prague Mustangs 59 : 0 SK Spartak
15.5. 11:00 Příbram Bobcats 1 - Prague Black Panthers 20 : 12 SK Spartak
15.5. 11:00 Prague Mustangs - Pilsen Patriots 6 : 20 SK Spartak
15.5. 12:00 Příbram Bobcats 1 - Prague Mustangs 47 : 0 SK Spartak
15.5. 12:00 Pilsen Patriots - Prague Black Panthers 18 : 25 SK Spartak

Výsledky - Základní část, 6. kolo, turnaj 14

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
21.5. 11:00 Pilsen Patriots - Příbram Bobcats 2 24 : 17 Bukovec
21.5. 11:00 Prague Black Panthers - Trutnov Rangers 28 : 6 Bukovec
21.5. 12:00 Pilsen Patriots - Prague Black Panthers 37 : 35 Bukovec
21.5. 12:00 Trutnov Rangers - Příbram Bobcats 2 39 : 21 Bukovec
21.5. 13:00 Pilsen Patriots - Trutnov Rangers 42 : 24 Bukovec
21.5. 13:00 Příbram Bobcats 2 - Prague Black Panthers 40 : 41 Bukovec

Výsledky - Základní část, 6. kolo, turnaj 15

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
22.5. 11:00 Ústí nad Labem Blades - Příbram Bobcats 1 32 : 25 Olšinky
22.5. 11:00 Prague Lions - Prague Mustangs 49 : 6 Olšinky
22.5. 12:00 Ústí nad Labem Blades - Prague Lions 0 : 39 Olšinky
22.5. 12:00 Prague Mustangs - Příbram Bobcats 1 0 : 59 Olšinky
22.5. 13:00 Ústí nad Labem Blades - Prague Mustangs 26 : 27 Olšinky
22.5. 13:00 Příbram Bobcats 1 - Prague Lions 31 : 31 Olšinky

Výsledky - Základní část, 6. kolo, turnaj 16

Výsledky - Základní část, 7. kolo, turnaj 17

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
29.5. 11:00 Příbram Bobcats 2 - Příbram Bobcats 1 0 : 42 SK Spartak
29.5. 11:00 Prague Mustangs - Trutnov Rangers 0 : 20 SK Spartak
29.5. 12:00 Příbram Bobcats 2 - Prague Mustangs 35 : 12 SK Spartak
29.5. 12:00 Trutnov Rangers - Příbram Bobcats 1 6 : 65 SK Spartak
29.5. 13:00 Příbram Bobcats 2 - Trutnov Rangers 6 : 30 SK Spartak
29.5. 13:00 Příbram Bobcats 1 - Prague Mustangs 51 : 6 SK Spartak

Výsledky - Základní část, 7. kolo, turnaj 18

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
29.5. 11:00 Prague Lions - Pilsen Patriots 20 : 21 Kačerov
29.5. 11:00 Prague Black Panthers - Ústí nad Labem Blades 34 : 13 Kačerov
29.5. 12:00 Prague Lions - Prague Black Panthers 31 : 32 Kačerov
29.5. 12:00 Ústí nad Labem Blades - Pilsen Patriots 20 : 20 Kačerov
29.5. 13:00 Prague Lions - Ústí nad Labem Blades 25 : 12 Kačerov
29.5. 13:00 Pilsen Patriots - Prague Black Panthers 0 : 22 Kačerov

Výsledky - Základní část, 7. kolo, turnaj 19

Výsledky - Základní část, 8. kolo, turnaj 20

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
4.6. 11:00 Prague Black Panthers - Příbram Bobcats 1 21 : 30 Malešice
4.6. 11:00 Prague Lions - Trutnov Rangers 41 : 13 Malešice
4.6. 12:00 Prague Black Panthers - Prague Lions 18 : 40 Malešice
4.6. 12:00 Trutnov Rangers - Příbram Bobcats 1 0 : 52 Malešice
4.6. 13:00 Prague Black Panthers - Trutnov Rangers 39 : 20 Malešice
4.6. 13:00 Příbram Bobcats 1 - Prague Lions 20 : 13 Malešice

Výsledky - Základní část, 8. kolo, turnaj 21

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
4.6. 11:00 Prague Mustangs - Pilsen Patriots 13 : 28 Motorlet
4.6. 11:00 Příbram Bobcats 2 - Ústí nad Labem Blades 16 : 41 Motorlet
4.6. 12:00 Prague Mustangs - Příbram Bobcats 2 18 : 39 Motorlet
4.6. 12:00 Ústí nad Labem Blades - Pilsen Patriots 25 : 27 Motorlet
4.6. 13:00 Prague Mustangs - Ústí nad Labem Blades 15 : 45 Motorlet
4.6. 13:00 Pilsen Patriots - Příbram Bobcats 2 33 : 6 Motorlet

Výsledky - Základní část, 8. kolo, turnaj 22

Výsledky - Základní část, 9. kolo, turnaj 23

Výsledky - Základní část, 9. kolo, turnaj 24

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
12.6. 10:30 Prague Lions - Pilsen Patriots 31 : 19 Hostivař
12.6. 10:30 Prague Black Panthers - Prague Mustangs 62 : 0 Hostivař
12.6. 11:30 Prague Lions - Prague Black Panthers 12 : 21 Hostivař
12.6. 11:30 Prague Mustangs - Pilsen Patriots 12 : 30 Hostivař
12.6. 12:30 Prague Lions - Prague Mustangs 35 : 0 kontumace Hostivař
12.6. 12:30 Pilsen Patriots - Prague Black Panthers 14 : 30 Hostivař

Výsledky - Základní část, 9. kolo, turnaj 25

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
11.6. 11:00 ISMM Ostrava Steelers 1 - Brno Alligators 28 : 39 Poruba
11.6. 11:00 Brno Sígrs - Bratislava Monarchs 49 : 18 Poruba
11.6. 12:00 ISMM Ostrava Steelers 1 - Brno Sígrs 20 : 39 Poruba
11.6. 12:00 Bratislava Monarchs - Brno Alligators 30 : 59 Poruba
11.6. 13:00 ISMM Ostrava Steelers 1 - Bratislava Monarchs 61 : 20 Poruba
11.6. 13:00 Brno Alligators - Brno Sígrs 8 : 35 Poruba

Výsledky - Základní část, 10. kolo, turnaj 26

Výsledky - Základní část, 10. kolo, turnaj 27

Výsledky - Základní část, 10. kolo, turnaj 28

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
19.6. 11:00 Brno Alligators - Pilsen Patriots 41 : 8 Řečkovice
19.6. 11:00 Prague Lions - Bratislava Monarchs 60 : 6 Řečkovice
19.6. 12:00 Brno Alligators - Prague Lions 6 : 25 Řečkovice
19.6. 12:00 Bratislava Monarchs - Pilsen Patriots 33 : 27 Řečkovice
19.6. 13:00 Brno Alligators - Bratislava Monarchs 46 : 28 Řečkovice
19.6. 13:00 Pilsen Patriots - Prague Lions 13 : 32 Řečkovice

Výsledky - Základní část, 11. kolo, turnaj 29

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
25.6. 11:00 Ústí nad Labem Blades - Prague Black Panthers 7 : 34 Olšinky
25.6. 11:00 Prague Mustangs - Trutnov Rangers 26 : 14 Olšinky
25.6. 12:00 Ústí nad Labem Blades - Prague Mustangs 35 : 19 Olšinky
25.6. 12:00 Trutnov Rangers - Prague Black Panthers 13 : 49 Olšinky
25.6. 13:00 Ústí nad Labem Blades - Trutnov Rangers 53 : 16 Olšinky
25.6. 13:00 Prague Black Panthers - Prague Mustangs 52 : 0 Olšinky

Výsledky - Základní část, 11. kolo, turnaj 30

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
26.6. 11:00 Příbram Bobcats 2 - Příbram Bobcats 1 0 : 48 SK Spartak
26.6. 11:00 Pilsen Patriots - Prague Lions 21 : 39 SK Spartak
26.6. 12:00 Příbram Bobcats 2 - Pilsen Patriots 20 : 40 SK Spartak
26.6. 12:00 Prague Lions - Příbram Bobcats 1 18 : 32 SK Spartak
26.6. 13:00 Příbram Bobcats 2 - Prague Lions 6 : 26 SK Spartak
26.6. 13:00 Příbram Bobcats 1 - Pilsen Patriots 40 : 12 SK Spartak

Výsledky - Základní část, 11. kolo, turnaj 31

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
26.6. 11:00 Bratislava Monarchs - Vysočina Gladiators 1 58 : 64 Mladá Garda
26.6. 11:00 Brno Alligators - Brno Sígrs 18 : 26 Mladá Garda
26.6. 12:00 Bratislava Monarchs - Brno Alligators 27 : 39 Mladá Garda
26.6. 12:00 Brno Sígrs - Vysočina Gladiators 1 47 : 26 Mladá Garda
26.6. 13:00 Bratislava Monarchs - Brno Sígrs 6 : 48 Mladá Garda
26.6. 13:00 Vysočina Gladiators 1 - Brno Alligators 12 : 54 Mladá Garda

Výsledky - Základní část, 12. Kolo, turnaj 32

Výsledky - Základní část, 12. Kolo, turnaj 33

Výsledky - Základní část, 12. Kolo, turnaj 34

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
4.9. 11:00 Trutnov Rangers - Příbram Bobcats 1 6 : 53 Trutnov
4.9. 11:00 Příbram Bobcats 2 - Prague Mustangs 34 : 18 Trutnov
4.9. 12:00 Trutnov Rangers - Příbram Bobcats 2 29 : 31 Trutnov
4.9. 12:00 Prague Mustangs - Příbram Bobcats 1 0 : 48 Trutnov
4.9. 13:00 Trutnov Rangers - Prague Mustangs 41 : 25 Trutnov
4.9. 13:00 Příbram Bobcats 1 - Příbram Bobcats 2 40 : 19 Trutnov

Výsledky - Základní část, 12. Kolo, turnaj 35

Výsledky - Základní část, 13. Kolo, turnaj 36

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
10.9. 14:00 Příbram Bobcats 1 - Prague Lions 31 : 25 SK Spartak
10.9. 14:00 Prague Mustangs - Ústí nad Labem Blades 20 : 37 SK Spartak
10.9. 15:00 Příbram Bobcats 1 - Prague Mustangs 55 : 0 SK Spartak
10.9. 15:00 Ústí nad Labem Blades - Prague Lions 20 : 27 SK Spartak
10.9. 16:00 Příbram Bobcats 1 - Ústí nad Labem Blades 47 : 13 SK Spartak
10.9. 16:00 Prague Lions - Prague Mustangs 46 : 0 SK Spartak

Výsledky - Základní část, 13. Kolo, turnaj 37

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
10.9. 14:00 Příbram Bobcats 2 - Pilsen Patriots 13 : 39 SK Spartak
10.9. 14:00 Prague Black Panthers - Trutnov Rangers 54 : 0 SK Spartak
10.9. 15:00 Příbram Bobcats 2 - Prague Black Panthers 0 : 39 SK Spartak
10.9. 15:00 Trutnov Rangers - Pilsen Patriots 32 : 35 SK Spartak
10.9. 16:00 Příbram Bobcats 2 - Trutnov Rangers 38 : 0 SK Spartak
10.9. 16:00 Pilsen Patriots - Prague Black Panthers 12 : 38 SK Spartak

Výsledky - Základní část, 13. Kolo, turnaj 38

Výsledky - Základní část, 13. Kolo, turnaj 39

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
11.9. 11:00 Vysočina Gladiators 1 - Brno Sígrs 20 : 44 Na Stoupách
11.9. 12:00 Brno Sígrs - Vysočina Gladiators 2 28 : 6 Na Stoupách
11.9. 13:00 Vysočina Gladiators 2 - Vysočina Gladiators 1 0 : 49 Na Stoupách

Výsledky - Základní část, 14. Kolo, turnaj 40

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
17.9. 11:00 Pilsen Patriots - Příbram Bobcats 1 6 : 57 Bukovec
17.9. 11:00 Příbram Bobcats 2 - Prague Lions 0 : 22 Bukovec
17.9. 12:00 Pilsen Patriots - Příbram Bobcats 2 26 : 27 Bukovec
17.9. 12:00 Prague Lions - Příbram Bobcats 1 7 : 27 Bukovec
17.9. 13:00 Pilsen Patriots - Prague Lions 6 : 39 Bukovec
17.9. 13:00 Příbram Bobcats 1 - Příbram Bobcats 2 28 : 0 Bukovec

Výsledky - Základní část, 14. Kolo, turnaj 41

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
17.9. 11:00 Brno Sígrs - ISMM Ostrava Steelers 1 40 : 0 Jedovnice
17.9. 12:00 ISMM Ostrava Steelers 1 - Bratislava Monarchs 6 : 33 Jedovnice
17.9. 13:00 Bratislava Monarchs - Brno Sígrs 20 : 14 Jedovnice

Výsledky - Základní část, 14. Kolo, turnaj 42

Výsledky - Základní část, 14. Kolo, turnaj 43

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
18.9. 11:00 Vysočina Gladiators 2 - Vysočina Gladiators 1 13 : 36 Luka
18.9. 11:00 Brno Alligators - ISMM Ostrava Steelers 2 40 : 6 Luka
18.9. 12:00 Vysočina Gladiators 2 - Brno Alligators 6 : 55 Luka
18.9. 12:00 ISMM Ostrava Steelers 2 - Vysočina Gladiators 1 7 : 50 Luka
18.9. 13:00 Vysočina Gladiators 2 - ISMM Ostrava Steelers 2 40 : 0 Luka
18.9. 13:00 Vysočina Gladiators 1 - Brno Alligators 18 : 33 Luka

Výsledky - Základní část, 15. Kolo, turnaj 44

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
24.9. 10:00 ISMM Ostrava Steelers 2 - Brno Alligators 13 : 48 Poruba
24.9. 11:00 Brno Alligators - Brno Sígrs 25 : 8 Poruba
24.9. 12:00 Brno Sígrs - ISMM Ostrava Steelers 2 45 : 20 Poruba
Tabulka Flagová liga U15 - Východ
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Brno Sígrs Brno Sígrs 32 0 4 1190:504 .889
Brno Alligators Brno Alligators 31 0 7 1321:694 .816
Vysočina Gladiators 1 Vysočina Gladiators 1 18 1 16 1196:1075 .529
Bratislava Monarchs Bratislava Monarchs 13 1 20 972:1217 .397
ISMM Ostrava Steelers 1 ISMM Ostrava Steelers 1 12 0 23 778:981 .343
ISMM Ostrava Steelers 2 ISMM Ostrava Steelers 2 1 0 9 104:393 .100
Vysočina Gladiators 2 Vysočina Gladiators 2 2 0 32 493:1257 .059
Tabulka Flagová liga U15 - Západ
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Příbram Bobcats 1 Příbram Bobcats 1 33 1 2 1248:351 .931
Prague Black Panthers Prague Black Panthers 29 0 7 1113:554 .806
Prague Lions Prague Lions 28 1 7 1114:456 .792
Ústí nad Labem Blades Ústí nad Labem Blades 17 1 18 858:895 .486
Pilsen Patriots Pilsen Patriots 16 1 19 823:979 .458
Trutnov Rangers Trutnov Rangers 8 0 28 564:1084 .222
Příbram Bobcats 2 Příbram Bobcats 2 8 0 28 543:1023 .222
Prague Mustangs Prague Mustangs 4 0 32 328:1182 .111
Během probíhající základní části se tabulky počítají automaticky a nemusí zohledňovat veškerá pomocná kritéria pro určení pořadí týmů.

Program zápasů - Základní část, 15. Kolo, turnaj 45

Program zápasů - Základní část, 15. Kolo, turnaj 46

Program zápasů - Základní část, 15. Kolo, turnaj 47

Program zápasů - Základní část, 16. Kolo, turnaj 48

Program zápasů - Základní část, 16. Kolo, turnaj 49

Program zápasů - Základní část, 16. Kolo, turnaj 50

Datum Čas Soupeři Areál
9.10.2022 11:00 Trutnov Rangers - Pilsen Patriots   Trutnov
9.10.2022 11:00 Příbram Bobcats 1 - Ústí nad Labem Blades   Trutnov
9.10.2022 12:00 Trutnov Rangers - Příbram Bobcats 1   Trutnov
9.10.2022 12:00 Ústí nad Labem Blades - Pilsen Patriots   Trutnov
9.10.2022 13:00 Trutnov Rangers - Ústí nad Labem Blades   Trutnov
9.10.2022 13:00 Pilsen Patriots - Příbram Bobcats 1   Trutnov

Program zápasů - Základní část, 16. Kolo, turnaj 51

Datum Čas Soupeři Areál
9.10.2022 11:00 Bratislava Monarchs - Vysočina Gladiators 1   Mladá Garda
9.10.2022 12:00 Vysočina Gladiators 1 - Brno Alligators   Mladá Garda
9.10.2022 13:00 Brno Alligators - Bratislava Monarchs   Mladá Garda

Program zápasů - Základní část, 17. Kolo, turnaj 52

Program zápasů - Základní část, 17. Kolo, turnaj 53

Program zápasů - Základní část, 17. Kolo, turnaj 54

Datum Čas Soupeři Areál
16.10.2022 11:00 Prague Mustangs - Pilsen Patriots   Velké Popovice
16.10.2022 11:00 Prague Lions - Trutnov Rangers   Velké Popovice
16.10.2022 12:00 Prague Mustangs - Prague Lions   Velké Popovice
16.10.2022 12:00 Trutnov Rangers - Pilsen Patriots   Velké Popovice
16.10.2022 13:00 Prague Mustangs - Trutnov Rangers   Velké Popovice
16.10.2022 13:00 Pilsen Patriots - Prague Lions   Velké Popovice

Program zápasů - Základní část, 17. Kolo, turnaj 55

Program zápasů - Základní část, 18. Kolo, turnaj 56

Datum Čas Soupeři Areál
22.10.2022 11:00 Pilsen Patriots - Příbram Bobcats 1   Bukovec
22.10.2022 11:00 Prague Black Panthers - Prague Mustangs   Bukovec
22.10.2022 12:00 Pilsen Patriots - Prague Black Panthers   Bukovec
22.10.2022 12:00 Prague Mustangs - Příbram Bobcats 1   Bukovec
22.10.2022 13:00 Pilsen Patriots - Prague Mustangs   Bukovec
22.10.2022 13:00 Příbram Bobcats 1 - Prague Black Panthers   Bukovec

Program zápasů - Základní část, 18. Kolo, turnaj 57

Datum Čas Soupeři Areál
22.10.2022 14:00 Brno Alligators - Brno Sígrs   Řečkovice
22.10.2022 14:00 Bratislava Monarchs - Vysočina Gladiators 2   Řečkovice
22.10.2022 15:00 Brno Alligators - Bratislava Monarchs   Řečkovice
22.10.2022 15:00 Vysočina Gladiators 2 - Brno Sígrs   Řečkovice
22.10.2022 16:00 Brno Alligators - Vysočina Gladiators 2   Řečkovice
22.10.2022 16:00 Brno Sígrs - Bratislava Monarchs   Řečkovice

Program zápasů - Základní část, 18. Kolo, turnaj 58

Datum Čas Soupeři Areál
23.10.2022 11:00 Prague Lions - Příbram Bobcats 2   Kačerov
23.10.2022 11:00 Ústí nad Labem Blades - Trutnov Rangers   Kačerov
23.10.2022 12:00 Prague Lions - Ústí nad Labem Blades   Kačerov
23.10.2022 12:00 Trutnov Rangers - Příbram Bobcats 2   Kačerov
23.10.2022 13:00 Prague Lions - Trutnov Rangers   Kačerov
23.10.2022 13:00 Příbram Bobcats 2 - Ústí nad Labem Blades   Kačerov

Program zápasů - Základní část, 18. Kolo, turnaj 59

Datum Čas Soupeři Areál
23.10.2022 11:00 ISMM Ostrava Steelers 1 - Vysočina Gladiators 1   Poruba
23.10.2022 12:00 Vysočina Gladiators 1 - ISMM Ostrava Steelers 2   Poruba
23.10.2022 13:00 ISMM Ostrava Steelers 2 - ISMM Ostrava Steelers 1   Poruba

Program zápasů - Čtvrtfinále

Datum Čas Soupeři
30.10.2022 12:00 Východ #1 - Západ #4/#3  
30.10.2022 12:00 Východ #2 - Západ #3/#4  
30.10.2022 12:00 Západ #2 - Východ #3/#4  
30.10.2022 12:00 Západ #1 - Východ #4/#3  

Program zápasů - Zápasy o 5.-8. místo

Datum Čas Soupeři
30.10.2022 13:00 Poražený ze čtvrtfinále - Poražený ze čtvrtfinále  
30.10.2022 13:00 Poražený ze čtvrtfinále - Poražený ze čtvrtfinále  

Program zápasů - Zápas o celkové 7. místo

Datum Čas Soupeři
30.10.2022 14:00 TBA - TBA  

Program zápasů - Zápas o celkové 5. místo

Datum Čas Soupeři
30.10.2022 14:00 TBA - TBA  

Program zápasů - Semifinále

Datum Čas Soupeři
30.10.2022 13:00 Vítěz semifinále - Vítěz semifinále  
30.10.2022 13:00 Vítěz semifinále - Vítěz semifinále  

Program zápasů - Zápas o celkové 3. místo

Datum Čas Soupeři
30.10.2022 14:00 Poražený ze semifinále - Poražený ze semifinále  

Program zápasů - Finále

Datum Čas Soupeři
30.10.2022 14:00 Vítěz semifinále - Vítěz semifinále