Home  /  Zápasy  /  Flag U15  /  Flagová soutěž žáků 2022  /  Zápasy a pořadí
Všechny soutěže

Výsledky - Základní část, 1. kolo, turnaj 1

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
16.4. 11:00 Trutnov Rangers - Pilsen Patriots 13 : 44 Trutnov
16.4. 11:00 Prague Lions - Prague Mustangs 56 : 0 Trutnov
16.4. 12:00 Trutnov Rangers - Prague Lions 0 : 46 Trutnov
16.4. 12:00 Prague Mustangs - Pilsen Patriots 0 : 50 Trutnov
16.4. 13:00 Trutnov Rangers - Prague Mustangs 33 : 0 Trutnov
16.4. 13:00 Pilsen Patriots - Prague Lions 14 : 52 Trutnov

Výsledky - Základní část, 1. kolo, turnaj 2

Výsledky - Základní část, 1. kolo, turnaj 3

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
17.4. 11:00 Brno Alligators - Brno Sígrs 13 : 41 Řečkovice
17.4. 11:00 ISMM Ostrava Steelers - Bratislava Monarchs 13 : 20 Řečkovice
17.4. 12:00 Brno Alligators - ISMM Ostrava Steelers 28 : 26 Řečkovice
17.4. 12:00 Bratislava Monarchs - Brno Sígrs 18 : 47 Řečkovice
17.4. 13:00 Brno Alligators - Bratislava Monarchs 61 : 7 Řečkovice
17.4. 13:00 Brno Sígrs - ISMM Ostrava Steelers 51 : 14 Řečkovice

Výsledky - Základní část, 2. kolo, turnaj 4

Výsledky - Základní část, 2. kolo, turnaj 5

Výsledky - Základní část, 2. kolo, turnaj 6

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
24.4. 11:00 ISMM Ostrava Steelers - Brno Sígrs 12 : 32 Šoupalova
24.4. 11:00 Prague Black Panthers - Prague Mustangs 62 : 0 Šoupalova
24.4. 12:00 ISMM Ostrava Steelers - Prague Black Panthers 12 : 30 Šoupalova
24.4. 12:00 Prague Mustangs - Brno Sígrs 0 : 36 Šoupalova
24.4. 13:00 ISMM Ostrava Steelers - Prague Mustangs 34 : 0 Šoupalova
24.4. 13:00 Brno Sígrs - Prague Black Panthers 25 : 12 Šoupalova

Výsledky - Základní část, 3. kolo, turnaj 7

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
30.4. 11:00 Pilsen Patriots - Příbram Bobcats 1 14 : 48 Bukovec
30.4. 11:00 Ústí nad Labem Blades - Trutnov Rangers 27 : 12 Bukovec
30.4. 12:00 Pilsen Patriots - Ústí nad Labem Blades 28 : 18 Bukovec
30.4. 12:00 Trutnov Rangers - Příbram Bobcats 1 14 : 40 Bukovec
30.4. 13:00 Pilsen Patriots - Trutnov Rangers 33 : 25 Bukovec
30.4. 13:00 Příbram Bobcats 1 - Ústí nad Labem Blades 47 : 13 Bukovec

Výsledky - Základní část, 3. kolo, turnaj 8

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
1.5. 11:00 Prague Mustangs - Příbram Bobcats 2 13 : 12 Motorlet
1.5. 11:00 Prague Lions - Prague Black Panthers 19 : 6 Motorlet
1.5. 12:00 Prague Mustangs - Prague Lions 7 : 41 Motorlet
1.5. 12:00 Prague Black Panthers - Příbram Bobcats 2 42 : 19 Motorlet
1.5. 13:00 Prague Mustangs - Prague Black Panthers 6 : 42 Motorlet
1.5. 13:00 Příbram Bobcats 2 - Prague Lions 0 : 35 Motorlet

Výsledky - Základní část, 3. kolo, turnaj 9

Výsledky - Základní část, 4. kolo, turnaj 10

Výsledky - Základní část, 5. kolo, turnaj 11

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
14.5. 11:00 Trutnov Rangers - Příbram Bobcats 2 32 : 0 Trutnov
14.5. 11:00 Prague Lions - Ústí nad Labem Blades 31 : 13 Trutnov
14.5. 12:00 Trutnov Rangers - Prague Lions 14 : 38 Trutnov
14.5. 12:00 Ústí nad Labem Blades - Příbram Bobcats 2 7 : 19 Trutnov
14.5. 13:00 Trutnov Rangers - Ústí nad Labem Blades 6 : 14 Trutnov
14.5. 13:00 Příbram Bobcats 2 - Prague Lions 0 : 26 Trutnov

Výsledky - Základní část, 5. kolo, turnaj 12

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
14.5. 11:00 Brno Sígrs - Vysočina Gladiators 2 46 : 0 Jedovnice
14.5. 11:00 Brno Alligators - ISMM Ostrava Steelers 38 : 26 Jedovnice
14.5. 12:00 Brno Sígrs - Brno Alligators 12 : 32 Jedovnice
14.5. 12:00 ISMM Ostrava Steelers - Vysočina Gladiators 2 44 : 6 Jedovnice
14.5. 13:00 Brno Sígrs - ISMM Ostrava Steelers 21 : 15 Jedovnice
14.5. 13:00 Vysočina Gladiators 2 - Brno Alligators 24 : 38 Jedovnice

Výsledky - Základní část, 5. kolo, turnaj 13

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
15.5. 10:00 Příbram Bobcats 1 - Pilsen Patriots 34 : 12 SK Spartak
15.5. 10:00 Prague Black Panthers - Prague Mustangs 59 : 0 SK Spartak
15.5. 11:00 Příbram Bobcats 1 - Prague Black Panthers 20 : 12 SK Spartak
15.5. 11:00 Prague Mustangs - Pilsen Patriots 6 : 20 SK Spartak
15.5. 12:00 Příbram Bobcats 1 - Prague Mustangs 47 : 0 SK Spartak
15.5. 12:00 Pilsen Patriots - Prague Black Panthers 18 : 25 SK Spartak

Výsledky - Základní část, 6. kolo, turnaj 14

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
21.5. 11:00 Pilsen Patriots - Příbram Bobcats 2 24 : 17 Bukovec
21.5. 11:00 Prague Black Panthers - Trutnov Rangers 28 : 6 Bukovec
21.5. 12:00 Pilsen Patriots - Prague Black Panthers 37 : 35 Bukovec
21.5. 12:00 Trutnov Rangers - Příbram Bobcats 2 39 : 21 Bukovec
21.5. 13:00 Pilsen Patriots - Trutnov Rangers 42 : 24 Bukovec
21.5. 13:00 Příbram Bobcats 2 - Prague Black Panthers 40 : 41 Bukovec

Výsledky - Základní část, 6. kolo, turnaj 15

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
22.5. 11:00 Ústí nad Labem Blades - Příbram Bobcats 1 32 : 25 Olšinky
22.5. 11:00 Prague Lions - Prague Mustangs 49 : 6 Olšinky
22.5. 12:00 Ústí nad Labem Blades - Prague Lions 0 : 39 Olšinky
22.5. 12:00 Prague Mustangs - Příbram Bobcats 1 0 : 59 Olšinky
22.5. 13:00 Ústí nad Labem Blades - Prague Mustangs 26 : 27 Olšinky
22.5. 13:00 Příbram Bobcats 1 - Prague Lions 31 : 31 Olšinky

Výsledky - Základní část, 6. kolo, turnaj 16

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
22.5. 10:00 ISMM Ostrava Steelers - Vysočina Gladiators 1 32 : 30 Poruba
22.5. 10:00 Vysočina Gladiators 2 - Brno Alligators 6 : 59 Poruba
22.5. 11:00 ISMM Ostrava Steelers - Vysočina Gladiators 2 46 : 12 Poruba
22.5. 11:00 Brno Alligators - Vysočina Gladiators 1 53 : 40 Poruba
22.5. 12:00 ISMM Ostrava Steelers - Brno Alligators 31 : 20 Poruba
22.5. 12:00 Vysočina Gladiators 1 - Vysočina Gladiators 2 52 : 32 Poruba

Výsledky - Základní část, 7. kolo, turnaj 17

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
29.5. 11:00 Příbram Bobcats 2 - Příbram Bobcats 1 0 : 42 SK Spartak
29.5. 11:00 Prague Mustangs - Trutnov Rangers 0 : 20 SK Spartak
29.5. 12:00 Příbram Bobcats 2 - Prague Mustangs 35 : 12 SK Spartak
29.5. 12:00 Trutnov Rangers - Příbram Bobcats 1 6 : 65 SK Spartak
29.5. 13:00 Příbram Bobcats 2 - Trutnov Rangers 6 : 30 SK Spartak
29.5. 13:00 Příbram Bobcats 1 - Prague Mustangs 51 : 6 SK Spartak

Výsledky - Základní část, 7. kolo, turnaj 18

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
29.5. 11:00 Prague Lions - Pilsen Patriots 20 : 21 Kačerov
29.5. 11:00 Prague Black Panthers - Ústí nad Labem Blades 34 : 13 Kačerov
29.5. 12:00 Prague Lions - Prague Black Panthers 31 : 32 Kačerov
29.5. 12:00 Ústí nad Labem Blades - Pilsen Patriots 20 : 20 Kačerov
29.5. 13:00 Prague Lions - Ústí nad Labem Blades 25 : 12 Kačerov
29.5. 13:00 Pilsen Patriots - Prague Black Panthers 0 : 22 Kačerov

Výsledky - Základní část, 7. kolo, turnaj 19

Výsledky - Základní část, 8. kolo, turnaj 20

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
4.6. 11:00 Prague Black Panthers - Příbram Bobcats 1 21 : 30 Malešice
4.6. 11:00 Prague Lions - Trutnov Rangers 41 : 13 Malešice
4.6. 12:00 Prague Black Panthers - Prague Lions 18 : 40 Malešice
4.6. 12:00 Trutnov Rangers - Příbram Bobcats 1 0 : 52 Malešice
4.6. 13:00 Prague Black Panthers - Trutnov Rangers 39 : 20 Malešice
4.6. 13:00 Příbram Bobcats 1 - Prague Lions 20 : 13 Malešice

Výsledky - Základní část, 8. kolo, turnaj 21

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
4.6. 11:00 Prague Mustangs - Pilsen Patriots 13 : 28 Motorlet
4.6. 11:00 Příbram Bobcats 2 - Ústí nad Labem Blades 16 : 41 Motorlet
4.6. 12:00 Prague Mustangs - Příbram Bobcats 2 18 : 39 Motorlet
4.6. 12:00 Ústí nad Labem Blades - Pilsen Patriots 25 : 27 Motorlet
4.6. 13:00 Prague Mustangs - Ústí nad Labem Blades 15 : 45 Motorlet
4.6. 13:00 Pilsen Patriots - Příbram Bobcats 2 33 : 6 Motorlet

Výsledky - Základní část, 8. kolo, turnaj 22

Výsledky - Základní část, 9. kolo, turnaj 23

Výsledky - Základní část, 9. kolo, turnaj 24

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
12.6. 10:30 Prague Lions - Pilsen Patriots 31 : 19 Hostivař
12.6. 10:30 Prague Black Panthers - Prague Mustangs 62 : 0 Hostivař
12.6. 11:30 Prague Lions - Prague Black Panthers 12 : 21 Hostivař
12.6. 11:30 Prague Mustangs - Pilsen Patriots 12 : 30 Hostivař
12.6. 12:30 Prague Lions - Prague Mustangs 35 : 0 kontumace Hostivař
12.6. 12:30 Pilsen Patriots - Prague Black Panthers 14 : 30 Hostivař

Výsledky - Základní část, 9. kolo, turnaj 25

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
11.6. 11:00 ISMM Ostrava Steelers - Brno Alligators 28 : 39 Poruba
11.6. 11:00 Brno Sígrs - Bratislava Monarchs 49 : 18 Poruba
11.6. 12:00 ISMM Ostrava Steelers - Brno Sígrs 20 : 39 Poruba
11.6. 12:00 Bratislava Monarchs - Brno Alligators 30 : 59 Poruba
11.6. 13:00 ISMM Ostrava Steelers - Bratislava Monarchs 61 : 20 Poruba
11.6. 13:00 Brno Alligators - Brno Sígrs 8 : 35 Poruba

Výsledky - Základní část, 10. kolo, turnaj 26

Výsledky - Základní část, 10. kolo, turnaj 27

Výsledky - Základní část, 10. kolo, turnaj 28

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
19.6. 11:00 Brno Alligators - Pilsen Patriots 41 : 8 Řečkovice
19.6. 11:00 Prague Lions - Bratislava Monarchs 60 : 6 Řečkovice
19.6. 12:00 Brno Alligators - Prague Lions 6 : 25 Řečkovice
19.6. 12:00 Bratislava Monarchs - Pilsen Patriots 33 : 27 Řečkovice
19.6. 13:00 Brno Alligators - Bratislava Monarchs 46 : 28 Řečkovice
19.6. 13:00 Pilsen Patriots - Prague Lions 13 : 32 Řečkovice

Výsledky - Základní část, 11. kolo, turnaj 29

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
25.6. 11:00 Ústí nad Labem Blades - Prague Black Panthers 7 : 34 Olšinky
25.6. 11:00 Prague Mustangs - Trutnov Rangers 26 : 14 Olšinky
25.6. 12:00 Ústí nad Labem Blades - Prague Mustangs 35 : 19 Olšinky
25.6. 12:00 Trutnov Rangers - Prague Black Panthers 13 : 49 Olšinky
25.6. 13:00 Ústí nad Labem Blades - Trutnov Rangers 53 : 16 Olšinky
25.6. 13:00 Prague Black Panthers - Prague Mustangs 52 : 0 Olšinky

Výsledky - Základní část, 11. kolo, turnaj 30

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
26.6. 11:00 Příbram Bobcats 2 - Příbram Bobcats 1 0 : 48 SK Spartak
26.6. 11:00 Pilsen Patriots - Prague Lions 21 : 39 SK Spartak
26.6. 12:00 Příbram Bobcats 2 - Pilsen Patriots 20 : 40 SK Spartak
26.6. 12:00 Prague Lions - Příbram Bobcats 1 18 : 32 SK Spartak
26.6. 13:00 Příbram Bobcats 2 - Prague Lions 6 : 26 SK Spartak
26.6. 13:00 Příbram Bobcats 1 - Pilsen Patriots 40 : 12 SK Spartak

Výsledky - Základní část, 11. kolo, turnaj 31

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
26.6. 11:00 Bratislava Monarchs - Vysočina Gladiators 1 58 : 64 Mladá Garda
26.6. 11:00 Brno Alligators - Brno Sígrs 18 : 26 Mladá Garda
26.6. 12:00 Bratislava Monarchs - Brno Alligators 21 : 39 Mladá Garda
26.6. 12:00 Brno Sígrs - Vysočina Gladiators 1 47 : 26 Mladá Garda
26.6. 13:00 Bratislava Monarchs - Brno Sígrs 6 : 48 Mladá Garda
26.6. 13:00 Vysočina Gladiators 1 - Brno Alligators 12 : 55 Mladá Garda
Tabulka Flagová liga U15 - Východ
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Brno Sígrs Brno Sígrs 25 0 2 940:380 .926
Brno Alligators Brno Alligators 21 0 6 980:567 .778
Vysočina Gladiators 1 Vysočina Gladiators 1 14 1 12 957:888 .537
ISMM Ostrava Steelers ISMM Ostrava Steelers 11 0 16 671:756 .407
Bratislava Monarchs Bratislava Monarchs 7 1 19 732:1114 .278
Vysočina Gladiators 2 Vysočina Gladiators 2 1 0 26 409:1051 .037
Tabulka Flagová liga U15 - Západ
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Příbram Bobcats 1 Příbram Bobcats 1 24 1 2 923:275 .907
Prague Lions Prague Lions 21 1 5 845:331 .796
Prague Black Panthers Prague Black Panthers 21 0 6 807:422 .778
Pilsen Patriots Pilsen Patriots 14 1 12 634:678 .537
Ústí nad Labem Blades Ústí nad Labem Blades 13 1 13 632:639 .500
Trutnov Rangers Trutnov Rangers 7 0 20 430:758 .259
Příbram Bobcats 2 Příbram Bobcats 2 4 0 23 384:786 .148
Prague Mustangs Prague Mustangs 3 0 24 186:885 .111
Během probíhající základní části se tabulky počítají automaticky a nemusí zohledňovat veškerá pomocná kritéria pro určení pořadí týmů.