Home  /  Zápasy  /  Flag U15  /  Flagová soutěž žáků 2024  /  Zápasy a pořadí
Všechny soutěže

Výsledky - Základní část, 1. kolo, turnaj 1

Výsledky - Základní část, 2. kolo, turnaj 1

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
20.4. 11:00 ISMM Ostrava Steelers - Znojmo Knights 7 : 49 Poruba
20.4. 11:00 Brno Alligators - Přerov Mammoths 6 : 10 Poruba
20.4. 12:00 ISMM Ostrava Steelers - Brno Alligators 19 : 13 Poruba
20.4. 12:00 Přerov Mammoths - Znojmo Knights 12 : 38 Poruba
20.4. 13:00 ISMM Ostrava Steelers - Přerov Mammoths 19 : 25 Poruba
20.4. 13:00 Znojmo Knights - Brno Alligators 54 : 0 Poruba

Výsledky - Základní část, 2. kolo, turnaj 2

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
21.4. 10:00 Ústí nad Labem Blades - Příbram Bobcats Black 7 : 35 Olšinky
21.4. 10:00 Prague Lions - Prague Mustangs 27 : 25 Olšinky
21.4. 11:00 Ústí nad Labem Blades - Prague Lions 6 : 31 Olšinky
21.4. 11:00 Prague Mustangs - Příbram Bobcats Black 20 : 28 Olšinky
21.4. 12:00 Ústí nad Labem Blades - Prague Mustangs 31 : 7 Olšinky
21.4. 12:00 Příbram Bobcats Black - Prague Lions 26 : 19 Olšinky

Výsledky - Základní část, 2. kolo, turnaj 3

Výsledky - Základní část, 3. kolo, turnaj 1

Výsledky - Základní část, 3. kolo, turnaj 2

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
28.4. 11:00 Přerov Mammoths - Vysočina Gladiators 19 : 28 TJ Spartak
28.4. 11:00 Znojmo Knights - Brno Sígrs 12 : 26 TJ Spartak
28.4. 12:00 Přerov Mammoths - Znojmo Knights 12 : 33 TJ Spartak
28.4. 12:00 Brno Sígrs - Vysočina Gladiators 37 : 6 TJ Spartak
28.4. 13:00 Přerov Mammoths - Brno Sígrs 0 : 18 TJ Spartak
28.4. 13:00 Vysočina Gladiators - Znojmo Knights 34 : 19 TJ Spartak

Výsledky - Základní část, 4. kolo, turnaj 1

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
4.5. 11:00 Pilsen Patriots - Příbram Bobcats Black 20 : 6 Bukovec
4.5. 11:00 Prague Lions - Prague Mustangs 20 : 25 Bukovec
4.5. 12:00 Pilsen Patriots - Prague Lions 12 : 22 Bukovec
4.5. 12:00 Prague Mustangs - Příbram Bobcats Black 0 : 34 Bukovec
4.5. 13:00 Pilsen Patriots - Prague Mustangs 18 : 19 Bukovec
4.5. 13:00 Příbram Bobcats Black - Prague Lions 6 : 12 Bukovec

Výsledky - Základní část, 4. kolo, turnaj 2

Výsledky - Základní část, 5. kolo, turnaj 1

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
11.5. 11:00 Příbram Bobcats Black - Pilsen Patriots 27 : 0 SK Spartak
11.5. 11:00 Brno Sígrs - ISMM Ostrava Steelers 38 : 0 SK Spartak
11.5. 12:00 Příbram Bobcats Black - Brno Sígrs 12 : 14 SK Spartak
11.5. 12:00 ISMM Ostrava Steelers - Pilsen Patriots 32 : 13 SK Spartak
11.5. 13:00 Příbram Bobcats Black - ISMM Ostrava Steelers 32 : 19 SK Spartak
11.5. 13:00 Pilsen Patriots - Brno Sígrs 0 : 50 SK Spartak

Výsledky - Základní část, 5. kolo, turnaj 2

Výsledky - Základní část, 6. kolo, turnaj 1

Výsledky - Základní část, 6. kolo, turnaj 2

Výsledky - Základní část, 7. kolo, turnaj 1

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
26.5. 11:00 Trutnov Rangers - Pilsen Patriots 13 : 6 Trutnov
26.5. 11:00 Ústí nad Labem Blades - Prague Mustangs 25 : 36 Trutnov
26.5. 12:00 Trutnov Rangers - Ústí nad Labem Blades 28 : 28 Trutnov
26.5. 12:00 Prague Mustangs - Pilsen Patriots 7 : 18 Trutnov
26.5. 13:00 Trutnov Rangers - Prague Mustangs 33 : 20 Trutnov
26.5. 13:00 Pilsen Patriots - Ústí nad Labem Blades 12 : 13 Trutnov

Výsledky - Základní část, 7. kolo, turnaj 2

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
26.5. 11:00 Znojmo Knights - Brno Alligators 39 : 0 Husovy Sady
26.5. 11:00 Brno Sígrs - Přerov Mammoths 29 : 13 Husovy Sady
26.5. 12:00 Znojmo Knights - Brno Sígrs 26 : 6 Husovy Sady
26.5. 12:00 Přerov Mammoths - Brno Alligators 26 : 6 Husovy Sady
26.5. 13:00 Znojmo Knights - Přerov Mammoths 53 : 12 Husovy Sady
26.5. 13:00 Brno Alligators - Brno Sígrs 0 : 15 Husovy Sady
Tabulka Flagová liga U15 - Východ
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Vysočina Gladiators Vysočina Gladiators 10 0 2 298:199 .833
Znojmo Knights Znojmo Knights 9 1 2 372:135 .792
Brno Sígrs Brno Sígrs 10 0 5 293:159 .667
ISMM Ostrava Steelers ISMM Ostrava Steelers 7 1 7 300:312 .500
Přerov Mammoths Přerov Mammoths 3 0 9 160:328 .250
Brno Alligators Brno Alligators 0 0 12 43:290 .000
Tabulka Flagová liga U15 - Západ
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Příbram Bobcats Red Příbram Bobcats Red 9 0 3 240:127 .750
Příbram Bobcats Black Příbram Bobcats Black 11 0 4 343:168 .733
Prague Lions Prague Lions 6 0 3 199:145 .667
Trutnov Rangers Trutnov Rangers 2 2 2 102:112 .500
Pilsen Patriots Pilsen Patriots 6 0 9 196:253 .400
Prague Mustangs Prague Mustangs 4 1 7 219:285 .375
Prague Black Panthers Prague Black Panthers 1 2 6 96:182 .222
Ústí nad Labem Blades Ústí nad Labem Blades 2 1 9 123:289 .208
Během probíhající základní části se tabulky počítají automaticky a nemusí zohledňovat veškerá pomocná kritéria pro určení pořadí týmů.

Program zápasů - Základní část, 8. kolo, turnaj 1

Datum Čas Soupeři Areál
1.6.2024 11:00 Pilsen Patriots - Příbram Bobcats Red   Bukovec
1.6.2024 11:00 Prague Lions - Prague Mustangs   Bukovec
1.6.2024 12:00 Pilsen Patriots - Prague Lions   Bukovec
1.6.2024 12:00 Prague Mustangs - Příbram Bobcats Red   Bukovec
1.6.2024 13:00 Pilsen Patriots - Prague Mustangs   Bukovec
1.6.2024 13:00 Příbram Bobcats Red - Prague Lions   Bukovec

Program zápasů - Základní část, 8. kolo, turnaj 2

Program zápasů - Základní část, 9. kolo, turnaj 1

Datum Čas Soupeři Areál
8.6.2024 11:00 ISMM Ostrava Steelers - Pilsen Patriots   Poruba
8.6.2024 11:00 Příbram Bobcats Black - Brno Sígrs   Poruba
8.6.2024 12:00 ISMM Ostrava Steelers - Příbram Bobcats Black   Poruba
8.6.2024 12:00 Brno Sígrs - Pilsen Patriots   Poruba
8.6.2024 13:00 ISMM Ostrava Steelers - Brno Sígrs   Poruba
8.6.2024 13:00 Pilsen Patriots - Příbram Bobcats Black   Poruba

Program zápasů - Základní část, 9. kolo, turnaj 2

Program zápasů - Základní část, 10. kolo, turnaj 1

Datum Čas Soupeři Areál
15.6.2024 11:00 Vysočina Gladiators - Brno Alligators   Na Stoupách
15.6.2024 11:00 Brno Sígrs - Přerov Mammoths   Na Stoupách
15.6.2024 12:00 Vysočina Gladiators - Brno Sígrs   Na Stoupách
15.6.2024 12:00 Přerov Mammoths - Brno Alligators   Na Stoupách
15.6.2024 13:00 Vysočina Gladiators - Přerov Mammoths   Na Stoupách
15.6.2024 13:00 Brno Alligators - Brno Sígrs   Na Stoupách

Program zápasů - Základní část, 10. kolo, turnaj 2

Program zápasů - Základní část, 11. kolo, turnaj 1

Program zápasů - Základní část, 11. kolo, turnaj 2

Program zápasů - Základní část, 11. kolo, turnaj 3

Datum Čas Soupeři Areál
23.6.2024 11:00 Brno Alligators - Znojmo Knights   Ragby Bystrc
23.6.2024 11:00 Brno Sígrs - ISMM Ostrava Steelers   Ragby Bystrc
23.6.2024 12:00 Brno Alligators - Brno Sígrs   Ragby Bystrc
23.6.2024 12:00 ISMM Ostrava Steelers - Znojmo Knights   Ragby Bystrc
23.6.2024 13:00 Brno Alligators - ISMM Ostrava Steelers   Ragby Bystrc
23.6.2024 13:00 Znojmo Knights - Brno Sígrs   Ragby Bystrc

Program zápasů - Základní část, podzimní kola

Datum Soupeři
TBA Bude určeno v srpnu - Bude určeno v srpnu  

Program zápasů - Playoff

Datum Soupeři
TBA Bude určeno v srpnu - Bude určeno v srpnu