Home  /  Zápasy  /  Muži  /  Soutěž mužů 2019  /  Paddock liga 2019  /  Zápasy a pořadí
Všechny soutěže

Výsledky - Základní část, 1. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
6.4. 14:00 Pilsen Patriots - Brno Alligators 38 : 21 Bolevec
7.4. 15:00 Ústí nad Labem Blades - Pardubice Stallions 9 : 20 Olšinky

Výsledky - Základní část, 2. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
13.4. 14:00 Pilsen Patriots - Prague Lions 21 : 48 Bolevec
13.4. 14:00 Brno Alligators - Pardubice Stallions 12 : 39 Ragby Bystrc
14.4. 14:00 Brno Sígrs - Vysočina Gladiators 49 : 50 Ragby Bystrc
14.4. 15:00 Aquaponik Ostrava Steelers - Ústí nad Labem Blades 20 : 6 Poruba

Výsledky - Základní část, 3. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
20.4. 14:00 Brno Alligators - Prague Lions 28 : 42 Ragby Bystrc
21.4. 14:00 Brno Sígrs - Pardubice Stallions 48 : 47 Ragby Bystrc
21.4. 15:00 Ústí nad Labem Blades - Pilsen Patriots 33 : 30 Olšinky

Výsledky - Základní část, 4. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
31.3. 14:00 Prague Lions - Aquaponik Ostrava Steelers 7 : 0 Žižkov
Tabulka Paddock liga 2019 - Západ
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Prague Lions Prague Lions 3 0 0 97:49 1.000
Pardubice Stallions Pardubice Stallions 2 0 1 106:69 .667
Ústí nad Labem Blades Ústí nad Labem Blades 1 0 2 48:70 .333
Pilsen Patriots Pilsen Patriots 1 0 2 89:102 .333
Tabulka Paddock liga 2019 - Východ
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Vysočina Gladiators Vysočina Gladiators 1 0 0 50:49 1.000
Aquaponik Ostrava Steelers Aquaponik Ostrava Steelers 1 0 1 20:13 .500
Brno Sígrs Brno Sígrs 1 0 1 97:97 .500
Brno Alligators Brno Alligators 0 0 3 61:119 .000

Program zápasů - Základní část, 1. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
28.4.2019 14:00 Prague Lions - Brno Sígrs   Hostivař
2.6.2019 15:00 Aquaponik Ostrava Steelers - Vysočina Gladiators   Poruba

Program zápasů - Základní část, 3. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
21.4.2019 16:00 Vysočina Gladiators - Aquaponik Ostrava Steelers   Na Stoupách

Program zápasů - Základní část, 4. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
28.4.2019 15:00 Pardubice Stallions - Ústí nad Labem Blades   Letní stadion
3.5.2019 17:00 Brno Alligators - Brno Sígrs   Ragby Bystrc
5.5.2019 16:00 Vysočina Gladiators - Pilsen Patriots   FC Vysočina

Program zápasů - Základní část, 5. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
27.4.2019 Vysočina Gladiators - Brno Alligators   FC Vysočina
5.5.2019 15:00 Ústí nad Labem Blades - Prague Lions   Olšinky
11.5.2019 14:00 Pilsen Patriots - Pardubice Stallions   Bolevec
12.5.2019 15:00 Aquaponik Ostrava Steelers - Brno Sígrs   Poruba

Program zápasů - Základní část, 6. kolo

Program zápasů - Základní část, 7. kolo

Program zápasů - Základní část, 8. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
8.6.2019 14:00 Pilsen Patriots - Brno Sígrs   Bolevec
8.6.2019 14:00 Prague Lions - Pardubice Stallions   Hostivař
9.6.2019 15:00 Aquaponik Ostrava Steelers - Brno Alligators   Poruba
9.6.2019 15:00 Ústí nad Labem Blades - Vysočina Gladiators   Olšinky

Program zápasů - Základní část, 9. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
15.6.2019 15:00 Brno Sígrs - Aquaponik Ostrava Steelers   Ragby Bystrc
15.6.2019 14:00 Pilsen Patriots - Ústí nad Labem Blades   Bolevec
16.6.2019 16:00 Brno Alligators - Vysočina Gladiators   Ragby Bystrc
16.6.2019 15:00 Pardubice Stallions - Prague Lions   Letní stadion

Program zápasů - Základní část, 10. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
22.6.2019 17:00 Brno Sígrs - Brno Alligators   Ragby Bystrc
22.6.2019 14:00 Prague Lions - Ústí nad Labem Blades   Hostivař
23.6.2019 13:00 Aquaponik Ostrava Steelers - Pilsen Patriots   Poruba
23.6.2019 15:00 Pardubice Stallions - Vysočina Gladiators   Letní stadion

Program zápasů - Semifinále

Datum Soupeři
TBA Východ #1 - Západ #2  
TBA Západ #1 - Východ #2  

Program zápasů - Czech Bowl XXVI

Datum Soupeři
TBA Vítěz semifinále - Vítěz semifinále