Home  /  Zápasy  /  Muži  /  Soutěž mužů 2022  /  Snapbacks liga 2022  /  Zápasy a pořadí
Všechny soutěže

Výsledky - Základní část, 1. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
9.4. 16:00 Prague Lions - ISMM Ostrava Steelers 49 : 40 Vítkov
10.4. 15:00 Ústí nad Labem Blades - Brno Alligators 0 : 38 Olšinky
10.4. 12:00 Přerov Mammoths - Brno Sígrs 35 : 13 TJ Spartak
10.4. 14:00 Nitra Knights - Vysočina Gladiators 20 : 42 Kynek

Výsledky - Základní část, 2. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
17.4. 16:00 Vysočina Gladiators - Prague Lions 19 : 35 FC Vysočina
17.4. 15:00 ISMM Ostrava Steelers - Ústí nad Labem Blades 34 : 26 TJ Spartak
17.4. 14:00 Bratislava Monarchs - Brno Alligators 25 : 23 Mladá Garda
17.4. 14:00 Nitra Knights - Brno Sígrs 45 : 26 Kynek

Výsledky - Základní část, 3. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
23.4. 14:00 Brno Sígrs - Vysočina Gladiators 0 : 38 Ragby Bystrc
24.4. 15:00 Přerov Mammoths - Bratislava Monarchs 22 : 0 TJ Spartak
1.5. 12:00 Prague Lions - Ústí nad Labem Blades 49 : 6 Žižkov
22.5. 13:00 Brno Alligators - ISMM Ostrava Steelers 20 : 44 Bazaly

Výsledky - Základní část, 4. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
7.5. 17:00 Brno Sígrs - Prague Lions 13 : 60 Ragby Bystrc
8.5. 15:00 Ústí nad Labem Blades - Bratislava Monarchs 13 : 22 Olšinky
8.5. 16:00 Vysočina Gladiators - Brno Alligators 49 : 10 FC Vysočina
8.5. 14:00 Nitra Knights - Přerov Mammoths 28 : 35 Kynek

Výsledky - Základní část, 5. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
14.5. 19:00 Vysočina Gladiators - ISMM Ostrava Steelers 24 : 23 FC Vysočina
15.5. 14:00 Brno Sígrs - Ústí nad Labem Blades 26 : 16 Ragby Bystrc
15.5. 15:00 Přerov Mammoths - Prague Lions 6 : 52 TJ Spartak
15.5. 16:00 Bratislava Monarchs - Nitra Knights 28 : 14 Mladá Garda

Výsledky - Základní část, 6. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
28.5. 14:10 Bratislava Monarchs - Prague Lions 19 : 40 Mladá Garda
28.5. 16:00 Brno Alligators - Brno Sígrs 45 : 27 Ragby Bystrc
29.5. 15:00 Ústí nad Labem Blades - Přerov Mammoths 20 : 21 FK Ústí
29.5. 15:00 ISMM Ostrava Steelers - Nitra Knights 14 : 21 Poruba

Výsledky - Základní část, 7. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
4.6. 17:00 Prague Lions - Nitra Knights 35 : 0 kontumace Valdice
5.6. 16:00 Vysočina Gladiators - Bratislava Monarchs 21 : 0 Na Stoupách
5.6. 15:00 Brno Alligators - Přerov Mammoths 20 : 24 TJ Spartak
5.6. 15:00 ISMM Ostrava Steelers - Brno Sígrs 46 : 0 Poruba

Výsledky - Základní část, 8. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
12.6. 16:00 Prague Lions - Brno Alligators 63 : 14 Hostivař
12.6. 15:00 Přerov Mammoths - Vysočina Gladiators 13 : 35 TJ Spartak
12.6. 14:00 Bratislava Monarchs - ISMM Ostrava Steelers 14 : 17 Mladá Garda
12.6. 14:00 Nitra Knights - Ústí nad Labem Blades 35 : 0 Kynek

Výsledky - Základní část, 9. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
18.6. 16:00 Brno Alligators - Nitra Knights 40 : 23 Ragby Bystrc
19.6. 14:00 Brno Sígrs - Bratislava Monarchs 7 : 47 Ragby Bystrc
19.6. 15:00 Ústí nad Labem Blades - Vysočina Gladiators 0 : 37 FK Ústí
19.6. 15:00 ISMM Ostrava Steelers - Přerov Mammoths 38 : 34 Poruba
Tabulka Snapbacks liga 2022
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Prague Lions Prague Lions 8 0 0 338:117 1.000
Vysočina Gladiators Vysočina Gladiators 7 0 1 256:101 .875
ISMM Ostrava Steelers ISMM Ostrava Steelers 5 0 3 245:188 .625
Přerov Mammoths Přerov Mammoths 5 0 3 190:195 .625
Bratislava Monarchs Bratislava Monarchs 4 0 4 150:157 .500
Brno Alligators Brno Alligators 3 0 5 207:237 .375
Nitra Knights Nitra Knights 3 0 5 186:220 .375
Brno Sígrs Brno Sígrs 1 0 7 112:301 .125
Ústí nad Labem Blades Ústí nad Labem Blades 0 0 8 81:249 .000

Výsledky - Semifinále

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
2.7. 16:00 Prague Lions - Přerov Mammoths 59 : 6 Ragby Sparta
3.7. 16:00 Vysočina Gladiators - ISMM Ostrava Steelers 49 : 6 Bedřichov

Výsledky - Czech Bowl XXIX

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
17.7. 16:00 Prague Lions - Vysočina Gladiators 35 : 29 Žižkov