Home  /  Zápasy  /  Muži  /  Soutěž mužů 2022  /  Snapbacks liga  /  Zápasy a pořadí
Všechny soutěže

Výsledky - Základní část, 1. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
9.4. 16:00 Prague Lions - ISMM Ostrava Steelers 49 : 40 Vítkov
10.4. 15:00 Ústí nad Labem Blades - Brno Alligators 0 : 38 Olšinky
10.4. 12:00 Přerov Mammoths - Brno Sígrs 35 : 13 TJ Spartak
10.4. 14:00 Nitra Knights - Vysočina Gladiators 20 : 42 Kynek

Výsledky - Základní část, 2. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
17.4. 16:00 Vysočina Gladiators - Prague Lions 19 : 35 FC Vysočina
17.4. 15:00 ISMM Ostrava Steelers - Ústí nad Labem Blades 34 : 26 TJ Spartak
17.4. 14:00 Bratislava Monarchs - Brno Alligators 25 : 23 Mladá Garda
17.4. 14:00 Nitra Knights - Brno Sígrs 45 : 26 Kynek

Výsledky - Základní část, 3. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
23.4. 14:00 Brno Sígrs - Vysočina Gladiators 0 : 38 Ragby Bystrc
24.4. 15:00 Přerov Mammoths - Bratislava Monarchs 22 : 0 TJ Spartak
1.5. 12:00 Prague Lions - Ústí nad Labem Blades 49 : 6 Žižkov

Výsledky - Základní část, 4. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
7.5. 17:00 Brno Sígrs - Prague Lions 13 : 60 Ragby Bystrc
8.5. 15:00 Ústí nad Labem Blades - Bratislava Monarchs 13 : 22 Olšinky
8.5. 16:00 Vysočina Gladiators - Brno Alligators 49 : 10 FC Vysočina
8.5. 14:00 Nitra Knights - Přerov Mammoths 28 : 35 Kynek

Výsledky - Základní část, 5. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
14.5. 19:00 Vysočina Gladiators - ISMM Ostrava Steelers 24 : 23 FC Vysočina
15.5. 14:00 Brno Sígrs - Ústí nad Labem Blades 26 : 16 Ragby Bystrc
15.5. 15:00 Přerov Mammoths - Prague Lions 6 : 52 TJ Spartak
15.5. 16:00 Bratislava Monarchs - Nitra Knights 28 : 14 Mladá Garda
Tabulka Snapbacks liga
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Prague Lions Prague Lions 5 0 0 214:84 1.000
Vysočina Gladiators Vysočina Gladiators 4 0 1 165:88 .800
Přerov Mammoths Přerov Mammoths 3 0 1 98:82 .750
Bratislava Monarchs Bratislava Monarchs 3 0 1 75:72 .750
ISMM Ostrava Steelers ISMM Ostrava Steelers 1 0 2 97:99 .333
Brno Alligators Brno Alligators 1 0 2 68:70 .333
Nitra Knights Nitra Knights 1 0 3 107:131 .250
Brno Sígrs Brno Sígrs 1 0 4 78:179 .200
Ústí nad Labem Blades Ústí nad Labem Blades 0 0 5 61:158 .000
Během probíhající základní části se tabulky počítají automaticky a nemusí zohledňovat veškerá pomocná kritéria pro určení pořadí týmů.

Program zápasů - Základní část, 3. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
22.5.2022 13:00 Brno Alligators - ISMM Ostrava Steelers   Bazaly

Program zápasů - Základní část, 6. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
28.5.2022 14:10 Bratislava Monarchs - Prague Lions   Mladá Garda
28.5.2022 16:00 Brno Alligators - Brno Sígrs   Ragby Bystrc
29.5.2022 15:00 Ústí nad Labem Blades - Přerov Mammoths   FK Ústí
29.5.2022 15:00 ISMM Ostrava Steelers - Nitra Knights   Poruba

Program zápasů - Základní část, 7. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
4.6.2022 16:00 Prague Lions - Nitra Knights   Valdice
5.6.2022 16:00 Vysočina Gladiators - Bratislava Monarchs   Na Stoupách
5.6.2022 16:00 Brno Alligators - Přerov Mammoths   Ragby Bystrc
5.6.2022 15:00 ISMM Ostrava Steelers - Brno Sígrs   Poruba

Program zápasů - Základní část, 8. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
12.6.2022 16:00 Prague Lions - Brno Alligators   Hostivař
12.6.2022 15:00 Přerov Mammoths - Vysočina Gladiators   TJ Spartak
12.6.2022 14:00 Bratislava Monarchs - ISMM Ostrava Steelers   Mladá Garda
12.6.2022 14:00 Nitra Knights - Ústí nad Labem Blades   Kynek

Program zápasů - Základní část, 9. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
18.6.2022 16:00 Brno Alligators - Nitra Knights   Ragby Bystrc
19.6.2022 14:00 Brno Sígrs - Bratislava Monarchs   Ragby Bystrc
19.6.2022 15:00 Ústí nad Labem Blades - Vysočina Gladiators   FK Ústí
19.6.2022 15:00 ISMM Ostrava Steelers - Přerov Mammoths   Poruba

Program zápasů - Semifinále (2.7.-6.7.)

Datum Soupeři
TBA #1 - #4  
TBA #2 - #3  

Program zápasů - Czech Bowl XXIX (14.7.-18.7.)

Datum Soupeři
TBA Vítěz semifinále - Vítěz semifinále