Home  /  Zápasy  /  Muži  /  Soutěž mužů 2020  /  Paddock liga 2020  /  Zápasy a pořadí
Všechny soutěže
Tabulka Paddock liga 2020 - Západ
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Vysočina Gladiators Vysočina Gladiators 0 0 0 0:0 .000
Ústí nad Labem Blades Ústí nad Labem Blades 0 0 0 0:0 .000
Prague Lions Prague Lions 0 0 0 0:0 .000
Pilsen Patriots Pilsen Patriots 0 0 0 0:0 .000
Tabulka Paddock liga 2020 - Východ
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Přerov Mammoths Přerov Mammoths 0 0 0 0:0 .000
Ostrava Steelers Ostrava Steelers 0 0 0 0:0 .000
Brno Sígrs Brno Sígrs 0 0 0 0:0 .000
Brno Alligators Brno Alligators 0 0 0 0:0 .000

Program zápasů - Základní část, 1. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
29.3.2020 15:00 Prague Lions - Vysočina Gladiators   Žižkov
4.4.2020 14:00 Pilsen Patriots - Ústí nad Labem Blades   Bolevec
5.4.2020 14:00 Přerov Mammoths - Brno Alligators   TJ Spartak
5.4.2020 15:00 Ostrava Steelers - Brno Sígrs   Poruba

Program zápasů - Základní část, 2. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
11.4.2020 15:00 Brno Alligators - Pilsen Patriots   Ragby Bystrc
12.4.2020 14:00 Přerov Mammoths - Ostrava Steelers   TJ Spartak
12.4.2020 14:00 Brno Sígrs - Prague Lions   Ragby Bystrc
12.4.2020 15:00 Ústí nad Labem Blades - Vysočina Gladiators   Olšinky

Program zápasů - Základní část, 3. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
18.4.2020 15:00 Brno Alligators - Ostrava Steelers   Ragby Bystrc
19.4.2020 14:00 Brno Sígrs - Přerov Mammoths   Ragby Bystrc
26.4.2020 15:00 Ústí nad Labem Blades - Prague Lions   Bystřany
19.4.2020 16:00 Vysočina Gladiators - Pilsen Patriots   FC Vysočina

Program zápasů - Základní část, 4. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
3.5.2020 14:00 Prague Lions - Ústí nad Labem Blades  
3.5.2020 14:00 Pilsen Patriots - Přerov Mammoths   Bolevec
3.5.2020 15:00 Brno Sígrs - Brno Alligators   Ragby Bystrc
3.5.2020 15:00 Ostrava Steelers - Vysočina Gladiators   Poruba

Program zápasů - Základní část, 5. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
9.5.2020 14:00 Pilsen Patriots - Ostrava Steelers   Bolevec
10.5.2020 14:00 Přerov Mammoths - Vysočina Gladiators   TJ Spartak
10.5.2020 15:00 Ústí nad Labem Blades - Brno Sígrs   Olšinky
10.5.2020 15:00 Prague Lions - Brno Alligators   Žižkov

Program zápasů - Základní část, 6. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
17.5.2020 15:00 Brno Alligators - Brno Sígrs   Ragby Bystrc
17.5.2020 15:00 Ostrava Steelers - Přerov Mammoths   Poruba
17.5.2020 16:00 Prague Lions - Pilsen Patriots   Valdice
17.5.2020 16:00 Vysočina Gladiators - Ústí nad Labem Blades   FC Vysočina

Program zápasů - Základní část, 7. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
23.5.2020 14:00 Pilsen Patriots - Vysočina Gladiators   Bolevec
23.5.2020 15:00 Brno Alligators - Ústí nad Labem Blades   Ragby Bystrc
24.5.2020 14:00 Přerov Mammoths - Brno Sígrs   TJ Spartak
24.5.2020 15:00 Ostrava Steelers - Prague Lions   Poruba

Program zápasů - Základní část, 8. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
30.5.2020 16:00 Brno Sígrs - Ostrava Steelers   Ragby Bystrc
31.5.2020 15:00 Ústí nad Labem Blades - Pilsen Patriots   FK Ústí
31.5.2020 15:00 Prague Lions - Přerov Mammoths   Žižkov
31.5.2020 16:00 Vysočina Gladiators - Brno Alligators   FC Vysočina

Program zápasů - Základní část, 9. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
13.6.2020 14:00 Pilsen Patriots - Prague Lions   Bolevec
13.6.2020 15:00 Ostrava Steelers - Brno Alligators   Poruba
13.6.2020 19:30 Vysočina Gladiators - Brno Sígrs   FC Vysočina
14.6.2020 14:00 Přerov Mammoths - Ústí nad Labem Blades   TJ Spartak

Program zápasů - Základní část, 10. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
20.6.2020 15:00 Brno Sígrs - Pilsen Patriots   Ragby Bystrc
21.6.2020 13:00 Ústí nad Labem Blades - Ostrava Steelers   Olšinky
21.6.2020 16:00 Brno Alligators - Přerov Mammoths   Ragby Bystrc
21.6.2020 16:00 Vysočina Gladiators - Prague Lions   FC Vysočina

Program zápasů - Semifinále

Datum Soupeři
TBA Západ #1 - Východ #2  
TBA Východ #1 - Západ #2  

Program zápasů - Czech Bowl XXVII

Datum Soupeři
TBA Vítěz semifinále - Vítěz semifinále