Home  /  Zápasy  /  Junioři  /  Soutěž juniorů 2019  /  Zápasy a pořadí
Všechny soutěže

Výsledky - Základní část, 1. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
8.9. 14:00 Prague Lions - Pardubice Stallions 73 : 26 Hostivař
8.9. 15:00 Prague Mustangs - Prague Black Panthers 0 : 56 Motorlet
8.9. 14:00 Brno Alligators - Přerov Mammoths 6 : 46 Ragby Bystrc
8.9. 12:00 Brno Sígrs - Vysočina Gladiators 0 : 14 Jedovnice
8.9. 14:00 Ostrava Steelers - Bratislava Outlaws 9 : 14 Poruba

Výsledky - Základní část, 2. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
15.9. 14:00 Pardubice Stallions - Ústí nad Labem Blades 35 : 13 Letní stadion
15.9. 17:00 Příbram Bobcats - Prague Mustangs 40 : 8 Marila

Výsledky - Základní část, 3. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
21.9. 12:00 Prague Black Panthers - Pardubice Stallions 43 : 0 Čelákovice
21.9. 17:00 Vysočina Gladiators - Brno Sígrs 44 : 22 Na Stoupách
21.9. 14:00 Přerov Mammoths - Ostrava Steelers 25 : 35 TJ Spartak
22.9. 15:00 Ústí nad Labem Blades - Příbram Bobcats 3 : 52 Olšinky
22.9. 11:00 Prague Mustangs - Prague Lions 13 : 60 Motorlet
22.9. 14:00 Brno Alligators - Bratislava Outlaws 6 : 50 Ragby Bystrc

Výsledky - Základní část, 4. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
28.9. 14:00 Přerov Mammoths - Brno Alligators 58 : 23 TJ Spartak
29.9. 14:00 Pardubice Stallions - Prague Mustangs 34 : 26 Letní stadion
29.9. 11:00 Prague Black Panthers - Prague Lions 37 : 6 Čelákovice
29.9. 14:00 Bratislava Outlaws - Vysočina Gladiators 0 : 26 Slávia
29.9. 14:00 Ostrava Steelers - Brno Sígrs 26 : 24 Poruba

Výsledky - Základní část, 5. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
5.10. 14:00 Příbram Bobcats - Prague Black Panthers 0 : 24 SK Spartak
5.10. 17:00 Vysočina Gladiators - Přerov Mammoths 52 : 7 Na Stoupách
6.10. 15:00 Prague Lions - Ústí nad Labem Blades 58 : 7 Hostivař
6.10. 12:00 Brno Sígrs - Bratislava Outlaws 32 : 0 Jedovnice
6.10. 14:00 Ostrava Steelers - Brno Alligators 59 : 12 Poruba

Výsledky - Základní část, 6. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
12.10. 15:00 Ústí nad Labem Blades - Prague Lions 0 : 55 Olšinky
13.10. 16:00 Prague Mustangs - Příbram Bobcats 6 : 58 Motorlet

Výsledky - Základní část, 7. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
19.10. 11:00 Prague Black Panthers - Ústí nad Labem Blades 54 : 13 Čelákovice
19.10. 14:00 Přerov Mammoths - Brno Sígrs 20 : 44 Stadion mládeže
20.10. 14:00 Bratislava Outlaws - Ostrava Steelers 13 : 35 Mladá Garda
20.10. 17:00 Příbram Bobcats - Pardubice Stallions 62 : 6 Marila
20.10. 14:00 Brno Alligators - Vysočina Gladiators 19 : 60 Ragby Bystrc

Výsledky - Základní část, 8. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
26.10. 14:00 Prague Lions - Příbram Bobcats 19 : 34 Hostivař
26.10. 17:00 Vysočina Gladiators - Ostrava Steelers 36 : 25 Na Stoupách
26.10. 13:00 Brno Sígrs - Brno Alligators 82 : 12 Kotvrdovice
27.10. 13:00 Pardubice Stallions - Prague Black Panthers 0 : 33 Letní stadion
27.10. 13:00 Bratislava Outlaws - Přerov Mammoths 17 : 20 Mladá Garda
28.10. 13:00 Ústí nad Labem Blades - Prague Mustangs 3 : 20 Olšinky
Tabulka Junioři - Skupina Západ
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Prague Black Panthers Prague Black Panthers 6 0 0 212:19 1.000
Příbram Bobcats Příbram Bobcats 5 0 1 194:66 .833
Prague Lions Prague Lions 4 0 2 211:117 .667
Pardubice Stallions Pardubice Stallions 2 0 4 101:209 .333
Prague Mustangs Prague Mustangs 1 0 5 73:201 .167
Ústí nad Labem Blades Ústí nad Labem Blades 0 0 6 39:218 .000
Tabulka Junioři - Skupina Východ
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Vysočina Gladiators Vysočina Gladiators 6 0 0 216:73 1.000
Ostrava Steelers Ostrava Steelers 4 0 2 177:124 .667
Brno Sígrs Brno Sígrs 3 0 3 169:116 .500
Přerov Mammoths Přerov Mammoths 3 0 3 171:167 .500
Bratislava Outlaws Bratislava Outlaws 2 0 4 85:128 .333
Brno Alligators Brno Alligators 0 0 6 78:288 .000

Výsledky - Junior Bowl XIX

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
9.11. 13:00 Prague Black Panthers - Vysočina Gladiators 29 : 6 Kačerov
Během probíhající základní části se tabulky počítají automaticky a nemusí zohledňovat veškerá pomocná kritéria pro určení pořadí týmů.