Home  /  Zápasy  /  Tackle Muži  /  Soutěž mužů 2022  /  Snapbacks liga 2022  /  Zápasy a pořadí

Počet diváků: 79
Rozhodčí: Michal Rosíval (R), Pavel Šimon (U), Peter Steiner (HL), Milan Ranko (LJ), Adam Dvořáček (BJ)

Ústí nad Labem Blades TD - 0:6 - Tony Curtis Brown, 7y run (kick neúspěšný); 4:46
Ústí nad Labem Blades TD - 0:12 - Jakub Imr, 5y run (kick neúspěšný); 0:40
ISMM Ostrava Steelers TD - 7:12 - Jakub Březina, 2y run (Jiří Šimečka kick); 8:56
ISMM Ostrava Steelers TD - 14:12 - Jan Vysloužil, 0y fumble return (Jiří Šimečka kick); 3:30
ISMM Ostrava Steelers TD - 20:12 - Petr Škvára, 2y pass od Bradley Jones (kick neúspěšný); 10:05
ISMM Ostrava Steelers TD - 27:12 - Jiří Šimečka, 18y pass od Bradley Jones (Jiří Šimečka kick); 8:46
Ústí nad Labem Blades TD - 34:20 - Jakub Vrecko, 28y pass od Tony Curtis Brown (Tony Curtis Brown 2pt run); 8:19
Ústí nad Labem Blades TD - 34:26 - Jakub Imr, 4y run (kick neúspěšný); 4:29

Druhé kolo Snapbacks ligy hostil tým ISMM Ostrava Steelers tým z Ústí nad Labem. Domácí zápas Steelers se odehrál na stadionu v Přerově.

Hráči Steelers narozdíl od minulého zápasu, kdy vlétli na Lions, začali proti Blades velmi špatně. První čtvrtinu tak ovládli hráči Blades, kteří si naopak potřebovali napravit reputaci po prvním nepovedeném zápase proti Alligators. Ocelová obrana měla velký problém zastavovat běhy Tonyho Browna a Jakuba Imra a pustila Blades do dvanáctibodového vedení.

Druhou a třetí čtvrtinu však již ovládli Steelers. Rozběhal se Jakub Březina a quarterback Bradley Jones začal neomylně nacházet hlavně Jiřího Šimečku. Ostravskému týmu pomohlo také několik získaných fumblů, které vyprodukovala obrana.

Ve čtvrté čtvrtině si opět vzali slovo hráči Blades. Nejprve Tony Brown našel v endzóně dlouhým passem Jakuba Vrecka. A následně po úspěšném onside kicku snížil na rozdíl jednoho touchdownu Jakub Imr.

Blades se však pro druhý onside kick nerozhodli. Čtyři a půl minuty před koncem odevzdali míč útoku Steelers a věřili své obraně. Té se však útok Steelers zastavit nepodařilo a zápas skončil vítěznou formací ostravského týmu jeden yard před endzónou Blades.

ISMM Ostrava Steelers navázala na svůj dobrý výkon proti Lions jen ve dvou čtvrtinách. Na vítězství to však stačilo. Ústí nad Labem Blades sice předvedli zlepšený výkon, ale na své první vítězství v tomto ročníku si budou muset ještě počkat.

Autor článku: Jan Klimeš