Home  /  Zápasy  /  Tackle Muži  /  Soutěž mužů 2024  /  Snapbacks liga  /  Zápasy a pořadí
Všechny soutěže

Výsledky - Základní část, 1. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
23.3. 14:00 Pardubice Stallions - Vysočina Gladiators 14 : 43 Slovany
23.3. 15:00 ISMM Ostrava Steelers - Ústí nad Labem Blades 20 : 0 Poruba
24.3. 14:00 Znojmo Knights - Nitra Knights 19 : 16 Ravelinstrasse
24.3. 14:00 Přerov Mammoths - ST. NICOLAUS Bratislava Monarchs 0 : 37 TJ Spartak

Výsledky - Základní část, 2. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
31.3. 15:00 Přerov Mammoths - Znojmo Knights 16 : 13 TJ Spartak
31.3. 15:00 ST. NICOLAUS Bratislava Monarchs - Nitra Knights 31 : 34 Mladá Garda
31.3. 16:00 Vysočina Gladiators - Ústí nad Labem Blades 49 : 7 Na Stoupách
31.3. 15:00 Pardubice Stallions - ISMM Ostrava Steelers 6 : 35 Slovany

Výsledky - Základní část, 3. kolo

Tabulka Snapbacks liga - Sever
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
ISMM Ostrava Steelers ISMM Ostrava Steelers 3 0 0 82:27 1.000
Vysočina Gladiators Vysočina Gladiators 2 0 1 106:48 .667
Pardubice Stallions Pardubice Stallions 1 0 2 35:78 .333
Ústí nad Labem Blades Ústí nad Labem Blades 0 0 3 7:77 .000
Tabulka Snapbacks liga - Jih
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Nitra Knights Nitra Knights 2 0 1 83:57 .667
ST. NICOLAUS Bratislava Monarchs ST. NICOLAUS Bratislava Monarchs 2 0 1 97:61 .667
Přerov Mammoths Přerov Mammoths 1 0 2 23:81 .333
Znojmo Knights Znojmo Knights 1 0 2 59:63 .333
Během probíhající základní části se tabulky počítají automaticky a nemusí zohledňovat veškerá pomocná kritéria pro určení pořadí týmů.

Program zápasů - Základní část, 4. kolo

Program zápasů - Základní část, 5. kolo

Program zápasů - Základní část, 6. kolo

Program zápasů - Základní část, 7. kolo

Program zápasů - Základní část, 8. kolo

Program zápasů - Základní část, 9. kolo

Program zápasů - Základní část, 10. kolo

Program zápasů - Semifinále

Datum Soupeři
TBA Sever #1 - Jih #2 nebo Sever #3  
TBA Jih #1 - Sever #2 nebo Jih #3  

Program zápasů - Czech Bowl XXXI

Datum Soupeři
TBA Vítěz semifinále - Vítěz semifinále