Home  /  Zápasy  /  Junioři  /  Soutěž juniorů 2018  /  Zápasy a pořadí
Všechny soutěže

Výsledky - Základní část

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
1.9. 13:00 Pilsen Patriots - Prague Mustangs 12 : 38 Bolevec
1.9. 16:00 Prague Lions - Budweis Hellboys 34 : 35 Kačerov
1.9. 17:00 Vysočina Gladiators - Trutnov Rangers 70 : 0 Na Stoupách
2.9. 12:00 Brno Sígrs - Pardubice Stallions 36 : 18 Jedovnice
2.9. 15:00 Ústí nad Labem Blades - Příbram Bobcats 14 : 32 Olšinky
9.9. 14:00 Budweis Hellboys - Pilsen Patriots 46 : 6 JČU
9.9. 15:00 Prague Mustangs - Příbram Bobcats 18 : 39 Motorlet
15.9. 17:00 Vysočina Gladiators - Prague Black Panthers 6 : 49 Na Stoupách
16.9. 14:00 Pardubice Stallions - Ostrava Steelers 13 : 14 Letní stadion
16.9. 14:00 Trutnov Rangers - Brno Sígrs 6 : 49 Trutnov
16.9. 15:00 Ústí nad Labem Blades - Prague Lions 18 : 63 Olšinky
22.9. 13:00 Pilsen Patriots - Ústí nad Labem Blades 20 : 28 Bolevec
22.9. 14:00 Prague Black Panthers - Pardubice Stallions 42 : 0 Na Šancích
22.9. 16:00 Příbram Bobcats - Prague Lions 32 : 35 Marila
23.9. 15:00 Ostrava Steelers - Trutnov Rangers 63 : 6 Poruba
23.9. 14:00 Prague Mustangs - Budweis Hellboys 24 : 32 Motorlet
29.9. 17:00 Vysočina Gladiators - Brno Sígrs 36 : 6 Na Stoupách
6.10. 14:00 Budweis Hellboys - Ústí nad Labem Blades 60 : 20 Sokolský ostrov
6.10. 14:00 Prague Black Panthers - Brno Sígrs 101 : 8 Na Šancích
6.10. 16:00 Příbram Bobcats - Pilsen Patriots 35 : 0 kontumace Marila
7.10. 15:00 Ostrava Steelers - Vysočina Gladiators 25 : 22 Poruba
7.10. 14:00 Trutnov Rangers - Pardubice Stallions 13 : 52 Trutnov
13.10. 16:00 Prague Lions - Prague Mustangs 62 : 18 Kačerov
14.10. 15:00 Ostrava Steelers - Prague Black Panthers 7 : 45 Poruba
20.10. 14:00 Budweis Hellboys - Příbram Bobcats 56 : 6 Sokolský ostrov
20.10. 13:00 Pilsen Patriots - Prague Lions 0 : 62 Bolevec
20.10. 14:00 Prague Black Panthers - Trutnov Rangers 66 : 0 Na Šancích
21.10. 14:00 Brno Sígrs - Ostrava Steelers 32 : 31 Ragby Bystrc
21.10. 14:00 Pardubice Stallions - Vysočina Gladiators 8 : 40 Letní stadion
21.10. 15:00 Ústí nad Labem Blades - Prague Mustangs 28 : 12 Olšinky
Tabulka Skupina Západ
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Budweis Hellboys Budweis Hellboys 5 0 0 203:90 1.000
Prague Lions Prague Lions 4 0 1 210:193 0.800
Příbram Bobcats Příbram Bobcats 3 0 2 144:108 0.600
Ústí nad Labem Blades Ústí nad Labem Blades 2 0 3 108:172 0.400
Prague Mustangs Prague Mustangs 1 0 4 110:164 0.200
Pilsen Patriots Pilsen Patriots 0 0 5 38:177 0.000
Tabulka Skupina Východ
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Prague Black Panthers Prague Black Panthers 5 0 0 196:21 1.000
Brno Sígrs Brno Sígrs 3 0 2 123:134 0.600
Ostrava Steelers Ostrava Steelers 3 0 2 118:115 0.600
Vysočina Gladiators Vysočina Gladiators 3 0 2 139:80 0.600
Pardubice Stallions Pardubice Stallions 1 0 4 87:138 0.200
Trutnov Rangers Trutnov Rangers 0 0 5 25:200 0.000

Výsledky - Semifinále

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
27.10. 14:00 Prague Black Panthers - Prague Lions 51 : 0 Na Šancích
27.10. 14:00 Budweis Hellboys - Brno Sígrs 26 : 6 Sokolský ostrov

Výsledky - Junior Bowl XVIII

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
3.11. 13:00 Prague Black Panthers - Budweis Hellboys 48 : 6 Na Šancích