Home  /  Zápasy  /  Tackle Muži  /  Soutěž mužů 2019  /  Paddock liga 2019  /  Zápasy a pořadí
Všechny soutěže

Detail zápasu

Ústí nad Labem Blades
9 : 22
Vysočina Gladiators Vysočina Gladiators
Q1 Q2 Q3 Q4
BLD 0 0 3 6
GLA 0 3 12 7
Statistiky

Datum: 9.6.2019 v 15:00
Počasí: Jasno, 26°C
Počet diváků: 386
Rozhodčí: Václav Kriesman (R), Mikuláš Zouvala (U), Oldřich Kumhera (HL), Petr Márai (LJ), Pavel Šimon (BJ)
 

Scoring summary
2.čtvrtina
Vysočina Gladiators FG - 0:3 - Petr Kodým, 28y; 6:16
3.čtvrtina
Vysočina Gladiators TD - 0:9 - Joshua Purdie, 21y pass od Reginald Langford (kick neúspěšný); 7:35
Ústí nad Labem Blades FG - 3:9 - Marek Hruboň, 37y; 5:17
Vysočina Gladiators TD - 3:15 - Petr Čermák, 18y pass od Reginald Langford (2pt pass neúspěšný); 2:09
4.čtvrtina
Vysočina Gladiators TD - 3:22 - Joshua Purdie, 16y pass od Reginald Langford (Petr Kodým kick); 5:45
Ústí nad Labem Blades TD - 9:22 - Pavel Mráz, 27y run (2pt pass neúspěšný); 3:55
Komentář k zápasu

Tým Ústí nad Labem Blades má za sebou poslední letošní domácí zápas Paddock ligy. Na hřišti Svádov-Olšinky Blades přivítali soupeře z loňského Silver Bowlu, Vysočinu Gladiators, posílený o amerického quarterbacka Reginalda Langforda. Oba týmy si měly co vracet. Gladiators loni Blades porazili dvakrát v základní části. Ti jim za to porážky vrátili v nejlepší možné chvíli, ve finále druhé ligy.

První čtvrtina zápasu se přesto stala především bitvou obran, skóre otevřel až po devíti minutách druhé čtvrtiny 28yardovým field goalem Petr Kodým z Vysočiny Gladiators. Ústecký tým do konce poločasu hledal odpověď marně, takže do šaten šly týmy za stavu 0:3.

Do druhé poloviny zápasu nastoupili Blades s viditelným odhodláním, po svém kickoff returnu zatlačili soupeře až k endzóně. Obrana Blades dlouho držela, ale po marných pokusech Gladiators nebodovali ani domácí. Na první touchdown tak 386 přítomných diváků čekalo až do poloviny třetí čtvrtiny, kdy po přihrávce Reginalda Langforda skóroval Gladiátor Joshua Purdie.

O necelé dvě minuty svitla naděje i na straně domácích Blades. K míči se na hranici 37 yardů postavil kicker Marek Hruboň, který svůj tříbodový pokus bez potíží proměnil a Blades se tak mohli poprvé radovat. Radost ale netrvala dlouho. Necelé tři minuty před koncem třetí čtvrtiny za Gladiators skóroval Petr Čermák, který tak navyšoval na 3:15. 

V posledním dějství se Blades usilovně snažili, ale body jako první těžila opět Vysočina. Další touchdown proměnil Joshua Purdie a úspěšný byl tentokrát i kicker Petr Kodým, který tak navýšil na rozdíl 19 bodů. Tochdown si nakonec připsali i Blades, za které necelé čtyři minuty před koncem skóroval quarterback Pavel Mráz. Dvoubodové potvrzení se ale nezdařilo a poslední domácí zápas Blades tak skončil 9:22.

Autor článku: Martin Klimeš