Home  /  Zápasy  /  Flag U15  /  Flagová soutěž žáků 2019  /  Zápasy a pořadí
Všechny soutěže

Výsledky - Základní část, jaro

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
14.4. 11:00 Prague Lions - Příbram Bobcats 46 : 21 Kačerov
14.4. 11:00 Prague Black Panthers - Ostrava Steelers 51 : 0 Kačerov
14.4. 12:20 Prague Lions - Prague Black Panthers 6 : 69 Kačerov
14.4. 12:20 Ostrava Steelers - Příbram Bobcats 20 : 19 Kačerov
14.4. 13:40 Prague Lions - Ostrava Steelers 32 : 0 Kačerov
14.4. 13:40 Příbram Bobcats - Prague Black Panthers 6 : 66 Kačerov
20.4. 11:00 Trutnov Rangers - Brno Alligators 0 : 47 Trutnov
20.4. 11:00 Ústí nad Labem Blades - Pilsen Patriots 20 : 32 Trutnov
20.4. 12:20 Trutnov Rangers - Ústí nad Labem Blades 6 : 54 Trutnov
20.4. 12:20 Pilsen Patriots - Brno Alligators 28 : 18 Trutnov
20.4. 13:40 Trutnov Rangers - Pilsen Patriots 0 : 38 Trutnov
20.4. 13:40 Brno Alligators - Ústí nad Labem Blades 12 : 34 Trutnov
21.4. 11:00 Ostrava Steelers - Prague Lions 25 : 31 Poruba
21.4. 11:00 Prague Black Panthers - Brno Sígrs 68 : 0 Poruba
21.4. 12:20 Ostrava Steelers - Prague Black Panthers 19 : 62 Poruba
21.4. 12:20 Brno Sígrs - Prague Lions 19 : 45 Poruba
21.4. 13:40 Ostrava Steelers - Brno Sígrs 50 : 12 Poruba
21.4. 13:40 Prague Lions - Prague Black Panthers 21 : 40 Poruba
27.4. 11:00 Prague Black Panthers - Ústí nad Labem Blades 32 : 8 Na Šancích
27.4. 11:00 Prague Lions - Ostrava Steelers 45 : 19 Na Šancích
27.4. 12:20 Prague Black Panthers - Prague Lions 7 : 30 Na Šancích
27.4. 12:20 Ostrava Steelers - Ústí nad Labem Blades 12 : 41 Na Šancích
27.4. 13:40 Prague Black Panthers - Ostrava Steelers 41 : 6 Na Šancích
27.4. 13:40 Ústí nad Labem Blades - Prague Lions 53 : 25 Na Šancích
4.5. 11:00 Pilsen Patriots - Brno Alligators 27 : 0 Bolevec
4.5. 11:00 Příbram Bobcats - Trutnov Rangers 46 : 20 Bolevec
4.5. 12:20 Pilsen Patriots - Příbram Bobcats 27 : 7 Bolevec
4.5. 12:20 Trutnov Rangers - Brno Alligators 13 : 33 Bolevec
4.5. 13:40 Pilsen Patriots - Trutnov Rangers 20 : 6 Bolevec
4.5. 13:40 Brno Alligators - Příbram Bobcats 25 : 25 Bolevec
12.5. 11:00 Příbram Bobcats - Ústí nad Labem Blades 7 : 69 Marila
12.5. 11:00 Trutnov Rangers - Brno Sígrs 6 : 0 Marila
12.5. 12:20 Příbram Bobcats - Trutnov Rangers 29 : 20 Marila
12.5. 12:20 Brno Sígrs - Ústí nad Labem Blades 6 : 60 Marila
12.5. 13:40 Příbram Bobcats - Brno Sígrs 47 : 28 Marila
12.5. 13:40 Ústí nad Labem Blades - Trutnov Rangers 38 : 0 Marila
19.5. 11:00 Brno Sígrs - Ústí nad Labem Blades 7 : 42 Jedovnice
19.5. 11:00 Příbram Bobcats - Prague Lions 32 : 40 Jedovnice
19.5. 12:20 Brno Sígrs - Příbram Bobcats 39 : 54 Jedovnice
19.5. 12:20 Prague Lions - Ústí nad Labem Blades 64 : 20 Jedovnice
19.5. 13:40 Brno Sígrs - Prague Lions 25 : 60 Jedovnice
19.5. 13:40 Ústí nad Labem Blades - Příbram Bobcats 53 : 19 Jedovnice
25.5. 11:00 Brno Alligators - Prague Lions 59 : 40 Řečkovice
25.5. 11:00 Brno Sígrs - Ostrava Steelers 20 : 22 Řečkovice
25.5. 12:20 Brno Alligators - Brno Sígrs 35 : 12 Řečkovice
25.5. 12:20 Ostrava Steelers - Prague Lions 13 : 48 Řečkovice
25.5. 13:40 Brno Alligators - Ostrava Steelers 47 : 12 Řečkovice
25.5. 13:40 Prague Lions - Brno Sígrs 44 : 21 Řečkovice
26.5. 11:00 Pilsen Patriots - Ústí nad Labem Blades 26 : 19 Bolevec
26.5. 11:00 Příbram Bobcats - Prague Black Panthers 6 : 42 Bolevec
26.5. 12:20 Pilsen Patriots - Příbram Bobcats 41 : 27 Bolevec
26.5. 12:20 Prague Black Panthers - Ústí nad Labem Blades 16 : 14 Bolevec
26.5. 13:40 Pilsen Patriots - Prague Black Panthers 0 : 26 Bolevec
26.5. 13:40 Ústí nad Labem Blades - Příbram Bobcats 84 : 6 Bolevec
1.6. 11:00 Brno Sígrs - Brno Alligators 6 : 43 Jedovnice
1.6. 11:00 Trutnov Rangers - Ostrava Steelers 2 : 20 Jedovnice
1.6. 12:20 Brno Sígrs - Trutnov Rangers 14 : 12 Jedovnice
1.6. 12:20 Ostrava Steelers - Brno Alligators 26 : 34 Jedovnice
1.6. 13:40 Brno Sígrs - Ostrava Steelers 18 : 25 Jedovnice
1.6. 13:40 Brno Alligators - Trutnov Rangers 41 : 12 Jedovnice
2.6. 11:00 Ústí nad Labem Blades - Příbram Bobcats 87 : 33 Olšinky
2.6. 11:00 Prague Lions - Pilsen Patriots 63 : 13 Olšinky
2.6. 12:20 Ústí nad Labem Blades - Prague Lions 60 : 37 Olšinky
2.6. 12:20 Pilsen Patriots - Příbram Bobcats 47 : 36 Olšinky
2.6. 13:40 Ústí nad Labem Blades - Pilsen Patriots 55 : 0 Olšinky
2.6. 13:40 Příbram Bobcats - Prague Lions 19 : 32 Olšinky
8.6. 11:00 Brno Alligators - Pilsen Patriots 33 : 14 Řečkovice
8.6. 11:00 Trutnov Rangers - Brno Sígrs 0 : 35 kontumace Řečkovice
8.6. 12:20 Brno Alligators - Trutnov Rangers 35 : 0 kontumace Řečkovice
8.6. 12:20 Brno Sígrs - Pilsen Patriots 19 : 34 Řečkovice
8.6. 13:40 Brno Alligators - Brno Sígrs 44 : 7 Řečkovice
8.6. 13:40 Pilsen Patriots - Trutnov Rangers 35 : 0 kontumace Řečkovice
16.6. 11:00 Příbram Bobcats - Ústí nad Labem Blades 27 : 56 Marila
16.6. 11:00 Pilsen Patriots - Trutnov Rangers 40 : 20 Marila
16.6. 12:20 Příbram Bobcats - Pilsen Patriots 19 : 26 Marila
16.6. 12:20 Trutnov Rangers - Ústí nad Labem Blades 0 : 67 Marila
16.6. 13:40 Příbram Bobcats - Trutnov Rangers 41 : 0 Marila
16.6. 13:40 Ústí nad Labem Blades - Pilsen Patriots 44 : 32 Marila
16.6. 11:00 Ostrava Steelers - Brno Alligators 27 : 42 Poruba
16.6. 11:00 Prague Black Panthers - Brno Sígrs 73 : 0 Poruba
16.6. 12:20 Ostrava Steelers - Prague Black Panthers 0 : 53 Poruba
16.6. 12:20 Brno Sígrs - Brno Alligators 8 : 41 Poruba
16.6. 13:40 Ostrava Steelers - Brno Sígrs 39 : 26 Poruba
16.6. 13:40 Brno Alligators - Prague Black Panthers 12 : 33 Poruba
23.6. 11:00 Ústí nad Labem Blades - Prague Black Panthers 6 : 19 Olšinky
23.6. 11:00 Pilsen Patriots - Brno Sígrs 14 : 18 Olšinky
23.6. 12:20 Ústí nad Labem Blades - Pilsen Patriots 48 : 18 Olšinky
23.6. 12:20 Brno Sígrs - Prague Black Panthers 0 : 87 Olšinky
23.6. 13:40 Ústí nad Labem Blades - Brno Sígrs 53 : 0 Olšinky
23.6. 13:40 Prague Black Panthers - Pilsen Patriots 20 : 6 Olšinky
23.6. 11:00 Prague Lions - Příbram Bobcats 79 : 28 Kačerov
23.6. 11:00 Trutnov Rangers - Ostrava Steelers 13 : 40 Kačerov
23.6. 12:20 Prague Lions - Trutnov Rangers 62 : 0 Kačerov
23.6. 12:20 Ostrava Steelers - Příbram Bobcats 33 : 27 Kačerov
23.6. 13:40 Prague Lions - Ostrava Steelers 50 : 37 Kačerov
23.6. 13:40 Příbram Bobcats - Trutnov Rangers 32 : 20 Kačerov
29.6. 11:00 Prague Black Panthers - Brno Alligators 61 : 24 Malešice
29.6. 11:00 Prague Lions - Trutnov Rangers 66 : 7 Malešice
29.6. 12:20 Prague Black Panthers - Prague Lions 52 : 24 Malešice
29.6. 12:20 Trutnov Rangers - Brno Alligators 32 : 38 Malešice
29.6. 13:40 Prague Black Panthers - Trutnov Rangers 66 : 7 Malešice
29.6. 13:40 Brno Alligators - Prague Lions 21 : 27 Malešice

Výsledky - Základní část, podzim

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
7.9. 11:00 Pilsen Patriots - Brno Alligators 40 : 25 Bolevec
7.9. 11:00 Příbram Bobcats - Ostrava Steelers 52 : 36 Bolevec
7.9. 12:20 Pilsen Patriots - Příbram Bobcats 39 : 34 Bolevec
7.9. 12:20 Ostrava Steelers - Brno Alligators 30 : 54 Bolevec
7.9. 13:40 Pilsen Patriots - Ostrava Steelers 28 : 21 Bolevec
7.9. 13:40 Brno Alligators - Příbram Bobcats 34 : 15 Bolevec
15.9. 11:00 Prague Lions - Prague Black Panthers 0 : 95 Kačerov
15.9. 11:00 Trutnov Rangers - Ostrava Steelers 0 : 45 Kačerov
15.9. 12:20 Prague Lions - Trutnov Rangers 12 : 25 Kačerov
15.9. 12:20 Ostrava Steelers - Prague Black Panthers 0 : 74 Kačerov
15.9. 13:40 Prague Lions - Ostrava Steelers 7 : 13 Kačerov
15.9. 13:40 Prague Black Panthers - Trutnov Rangers 60 : 0 Kačerov
Tabulka Flag U15
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Prague Black Panthers Prague Black Panthers 23 0 1 1213:195 .958
Ústí nad Labem Blades Ústí nad Labem Blades 18 0 6 1085:436 .750
Brno Alligators Brno Alligators 16 1 7 797:529 .688
Prague Lions Prague Lions 18 0 9 1036:793 .667
Pilsen Patriots Pilsen Patriots 16 0 8 625:578 .667
Ostrava Steelers Ostrava Steelers 10 0 17 590:929 .370
Příbram Bobcats Příbram Bobcats 7 1 19 714:1109 .278
Brno Sígrs Brno Sígrs 3 0 21 340:998 .125
Trutnov Rangers Trutnov Rangers 2 0 25 221:1054 .074

Program zápasů - Základní část, podzim

Datum Čas Soupeři Areál
22.9.2019 11:00 Ostrava Steelers - Brno Alligators   Poruba
22.9.2019 11:00 Pilsen Patriots - Brno Sígrs   Poruba
22.9.2019 12:20 Ostrava Steelers - Pilsen Patriots   Poruba
22.9.2019 12:20 Brno Sígrs - Brno Alligators   Poruba
22.9.2019 13:40 Ostrava Steelers - Brno Sígrs   Poruba
22.9.2019 13:40 Brno Alligators - Pilsen Patriots   Poruba
28.9.2019 11:00 Brno Alligators - Ústí nad Labem Blades   Řečkovice
28.9.2019 11:00 Pilsen Patriots - Ostrava Steelers   Řečkovice
28.9.2019 12:20 Brno Alligators - Pilsen Patriots   Řečkovice
28.9.2019 12:20 Ostrava Steelers - Ústí nad Labem Blades   Řečkovice
28.9.2019 13:40 Brno Alligators - Ostrava Steelers   Řečkovice
28.9.2019 13:40 Ústí nad Labem Blades - Pilsen Patriots   Řečkovice
6.10.2019 11:00 Ústí nad Labem Blades - Příbram Bobcats   Olšinky
6.10.2019 11:00 Prague Black Panthers - Brno Sígrs   Olšinky
6.10.2019 12:20 Ústí nad Labem Blades - Prague Black Panthers   Olšinky
6.10.2019 12:20 Brno Sígrs - Příbram Bobcats   Olšinky
6.10.2019 13:40 Ústí nad Labem Blades - Brno Sígrs   Olšinky
6.10.2019 13:40 Příbram Bobcats - Prague Black Panthers   Olšinky
13.10.2019 11:00 Trutnov Rangers - Prague Lions   Trutnov
13.10.2019 11:00 Prague Black Panthers - Pilsen Patriots   Trutnov
13.10.2019 12:20 Trutnov Rangers - Prague Black Panthers   Trutnov
13.10.2019 12:20 Pilsen Patriots - Prague Lions   Trutnov
13.10.2019 13:40 Trutnov Rangers - Pilsen Patriots   Trutnov
13.10.2019 13:40 Prague Lions - Prague Black Panthers   Trutnov
20.10.2019 11:00 Trutnov Rangers - Brno Alligators   Trutnov
20.10.2019 11:00 Příbram Bobcats - Prague Lions   Trutnov
20.10.2019 12:20 Trutnov Rangers - Příbram Bobcats   Trutnov
20.10.2019 12:20 Prague Lions - Brno Alligators   Trutnov
20.10.2019 13:40 Trutnov Rangers - Prague Lions   Trutnov
20.10.2019 13:40 Brno Alligators - Příbram Bobcats   Trutnov
19.10.2019 13:00 Brno Sígrs - Ústí nad Labem Blades   Rajhradice
19.10.2019 13:00 Prague Black Panthers - Ostrava Steelers   Rajhradice
19.10.2019 14:20 Brno Sígrs - Prague Black Panthers   Rajhradice
19.10.2019 14:20 Ostrava Steelers - Ústí nad Labem Blades   Rajhradice
19.10.2019 15:40 Brno Sígrs - Ostrava Steelers   Rajhradice
19.10.2019 15:40 Ústí nad Labem Blades - Prague Black Panthers   Rajhradice
26.10.2019 11:00 Příbram Bobcats - Prague Lions   Spartak
26.10.2019 11:00 Pilsen Patriots - Trutnov Rangers   Spartak
26.10.2019 12:20 Příbram Bobcats - Pilsen Patriots   Spartak
26.10.2019 12:20 Trutnov Rangers - Prague Lions   Spartak
26.10.2019 13:40 Příbram Bobcats - Trutnov Rangers   Spartak
26.10.2019 13:40 Prague Lions - Pilsen Patriots   Spartak
26.10.2019 11:00 Prague Black Panthers - Brno Alligators   Spartak
26.10.2019 11:00 Ústí nad Labem Blades - Brno Sígrs   Spartak
26.10.2019 12:20 Prague Black Panthers - Ústí nad Labem Blades   Spartak
26.10.2019 12:20 Brno Sígrs - Brno Alligators   Spartak
26.10.2019 13:40 Prague Black Panthers - Brno Sígrs   Spartak
26.10.2019 13:40 Brno Alligators - Ústí nad Labem Blades   Spartak

Program zápasů - Semifinále

Datum Soupeři
TBA #1 po základní části - #4 po základní části  
TBA #2 po základní části - #3 po základní části  

Program zápasů - Zápas o 3. místo

Datum Soupeři
TBA Poražený semifinalista - Poražený semifinalista  

Program zápasů - Finále

Datum Soupeři
TBA Vítěz semifinále - Vítěz semifinále