Home  /  Zápasy  /  Flag U15  /  Flagová soutěž žáků 2019  /  Zápasy a pořadí
Všechny soutěže

Výsledky - Základní část, jaro

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
14.4. 11:00 Prague Lions - Příbram Bobcats 46 : 21 Kačerov
14.4. 11:00 Prague Black Panthers - Ostrava Steelers 51 : 0 Kačerov
14.4. 12:20 Prague Lions - Prague Black Panthers 6 : 69 Kačerov
14.4. 12:20 Ostrava Steelers - Příbram Bobcats 20 : 19 Kačerov
14.4. 13:40 Prague Lions - Ostrava Steelers 32 : 0 Kačerov
14.4. 13:40 Příbram Bobcats - Prague Black Panthers 6 : 66 Kačerov
20.4. 11:00 Trutnov Rangers - Brno Alligators 0 : 47 Trutnov
20.4. 11:00 Ústí nad Labem Blades - Pilsen Patriots 20 : 32 Trutnov
20.4. 12:20 Trutnov Rangers - Ústí nad Labem Blades 6 : 54 Trutnov
20.4. 12:20 Pilsen Patriots - Brno Alligators 28 : 18 Trutnov
20.4. 13:40 Trutnov Rangers - Pilsen Patriots 0 : 38 Trutnov
20.4. 13:40 Brno Alligators - Ústí nad Labem Blades 12 : 34 Trutnov
Tabulka Flagová liga U15 2019
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Prague Black Panthers Prague Black Panthers 3 0 0 186:12 1.000
Pilsen Patriots Pilsen Patriots 3 0 0 98:38 1.000
Ústí nad Labem Blades Ústí nad Labem Blades 2 0 1 108:50 .667
Prague Lions Prague Lions 2 0 1 84:90 .667
Brno Alligators Brno Alligators 1 0 2 77:62 .333
Ostrava Steelers Ostrava Steelers 1 0 2 20:102 .333
Příbram Bobcats Příbram Bobcats 0 0 3 46:132 .000
Trutnov Rangers Trutnov Rangers 0 0 3 6:139 .000
Brno Sígrs Brno Sígrs 0 0 0 0:0 .000

Program zápasů - Základní část, jaro

Datum Čas Soupeři Areál
21.4.2019 11:00 Ostrava Steelers - Prague Lions   Poruba
21.4.2019 11:00 Prague Black Panthers - Brno Sígrs   Poruba
21.4.2019 12:20 Ostrava Steelers - Prague Black Panthers   Poruba
21.4.2019 12:20 Brno Sígrs - Prague Lions   Poruba
21.4.2019 13:40 Ostrava Steelers - Brno Sígrs   Poruba
21.4.2019 13:40 Prague Lions - Prague Black Panthers   Poruba
27.4.2019 11:00 Prague Black Panthers - Ústí nad Labem Blades   Na Šancích
27.4.2019 11:00 Prague Lions - Ostrava Steelers   Na Šancích
27.4.2019 12:20 Prague Black Panthers - Prague Lions   Na Šancích
27.4.2019 12:20 Ostrava Steelers - Ústí nad Labem Blades   Na Šancích
27.4.2019 13:40 Prague Black Panthers - Ostrava Steelers   Na Šancích
27.4.2019 13:40 Ústí nad Labem Blades - Prague Lions   Na Šancích
4.5.2019 11:00 Pilsen Patriots - Brno Alligators   Bolevec
4.5.2019 11:00 Příbram Bobcats - Trutnov Rangers   Bolevec
4.5.2019 12:20 Pilsen Patriots - Příbram Bobcats   Bolevec
4.5.2019 12:20 Trutnov Rangers - Brno Alligators   Bolevec
4.5.2019 13:40 Pilsen Patriots - Trutnov Rangers   Bolevec
4.5.2019 13:40 Brno Alligators - Příbram Bobcats   Bolevec
12.5.2019 11:00 Příbram Bobcats - Ústí nad Labem Blades   Marila
12.5.2019 11:00 Trutnov Rangers - Brno Sígrs   Marila
12.5.2019 12:20 Příbram Bobcats - Trutnov Rangers   Marila
12.5.2019 12:20 Brno Sígrs - Ústí nad Labem Blades   Marila
12.5.2019 13:40 Příbram Bobcats - Brno Sígrs   Marila
12.5.2019 13:40 Ústí nad Labem Blades - Trutnov Rangers   Marila
19.5.2019 11:00 Brno Sígrs - Ústí nad Labem Blades   Jedovnice
19.5.2019 11:00 Příbram Bobcats - Prague Lions   Jedovnice
19.5.2019 12:20 Brno Sígrs - Příbram Bobcats   Jedovnice
19.5.2019 12:20 Prague Lions - Ústí nad Labem Blades   Jedovnice
19.5.2019 13:40 Brno Sígrs - Prague Lions   Jedovnice
19.5.2019 13:40 Ústí nad Labem Blades - Příbram Bobcats   Jedovnice
25.5.2019 11:00 Brno Alligators - Prague Lions   Řečkovice
25.5.2019 11:00 Brno Sígrs - Ostrava Steelers   Řečkovice
25.5.2019 12:20 Brno Alligators - Brno Sígrs   Řečkovice
25.5.2019 12:20 Ostrava Steelers - Prague Lions   Řečkovice
25.5.2019 13:40 Brno Alligators - Ostrava Steelers   Řečkovice
25.5.2019 13:40 Prague Lions - Brno Sígrs   Řečkovice
26.5.2019 11:00 Pilsen Patriots - Ústí nad Labem Blades   Bolevec
26.5.2019 11:00 Příbram Bobcats - Prague Black Panthers   Bolevec
26.5.2019 12:20 Pilsen Patriots - Příbram Bobcats   Bolevec
26.5.2019 12:20 Prague Black Panthers - Ústí nad Labem Blades   Bolevec
26.5.2019 13:40 Pilsen Patriots - Prague Black Panthers   Bolevec
26.5.2019 13:40 Ústí nad Labem Blades - Příbram Bobcats   Bolevec
1.6.2019 11:00 Brno Sígrs - Brno Alligators   Jedovnice
1.6.2019 11:00 Trutnov Rangers - Ostrava Steelers   Jedovnice
1.6.2019 12:20 Brno Sígrs - Trutnov Rangers   Jedovnice
1.6.2019 12:20 Ostrava Steelers - Brno Alligators   Jedovnice
1.6.2019 13:40 Brno Sígrs - Ostrava Steelers   Jedovnice
1.6.2019 13:40 Brno Alligators - Trutnov Rangers   Jedovnice
2.6.2019 11:00 Ústí nad Labem Blades - Příbram Bobcats   Olšinky
2.6.2019 11:00 Prague Lions - Pilsen Patriots   Olšinky
2.6.2019 12:20 Ústí nad Labem Blades - Prague Lions   Olšinky
2.6.2019 12:20 Pilsen Patriots - Příbram Bobcats   Olšinky
2.6.2019 13:40 Ústí nad Labem Blades - Pilsen Patriots   Olšinky
2.6.2019 13:40 Příbram Bobcats - Prague Lions   Olšinky
8.6.2019 11:00 Brno Alligators - Pilsen Patriots   Řečkovice
8.6.2019 11:00 Trutnov Rangers - Brno Sígrs   Řečkovice
8.6.2019 12:20 Brno Alligators - Trutnov Rangers   Řečkovice
8.6.2019 12:20 Brno Sígrs - Pilsen Patriots   Řečkovice
8.6.2019 13:40 Brno Alligators - Brno Sígrs   Řečkovice
8.6.2019 13:40 Pilsen Patriots - Trutnov Rangers   Řečkovice
16.6.2019 11:00 Příbram Bobcats - Ústí nad Labem Blades   Marila
16.6.2019 11:00 Pilsen Patriots - Trutnov Rangers   Marila
16.6.2019 12:20 Příbram Bobcats - Pilsen Patriots   Marila
16.6.2019 12:20 Trutnov Rangers - Ústí nad Labem Blades   Marila
16.6.2019 13:40 Příbram Bobcats - Trutnov Rangers   Marila
16.6.2019 13:40 Ústí nad Labem Blades - Pilsen Patriots   Marila
16.6.2019 11:00 Ostrava Steelers - Brno Alligators   Poruba
16.6.2019 11:00 Prague Black Panthers - Brno Sígrs   Poruba
16.6.2019 12:20 Ostrava Steelers - Prague Black Panthers   Poruba
16.6.2019 12:20 Brno Sígrs - Brno Alligators   Poruba
16.6.2019 13:40 Ostrava Steelers - Brno Sígrs   Poruba
16.6.2019 13:40 Brno Alligators - Prague Black Panthers   Poruba
23.6.2019 11:00 Ústí nad Labem Blades - Prague Black Panthers   Olšinky
23.6.2019 11:00 Pilsen Patriots - Brno Sígrs   Olšinky
23.6.2019 12:20 Ústí nad Labem Blades - Pilsen Patriots   Olšinky
23.6.2019 12:20 Brno Sígrs - Prague Black Panthers   Olšinky
23.6.2019 13:40 Ústí nad Labem Blades - Brno Sígrs   Olšinky
23.6.2019 13:40 Prague Black Panthers - Pilsen Patriots   Olšinky
23.6.2019 11:00 Prague Lions - Příbram Bobcats   Kačerov
23.6.2019 11:00 Trutnov Rangers - Ostrava Steelers   Kačerov
23.6.2019 12:20 Prague Lions - Trutnov Rangers   Kačerov
23.6.2019 12:20 Ostrava Steelers - Příbram Bobcats   Kačerov
23.6.2019 13:40 Prague Lions - Ostrava Steelers   Kačerov
23.6.2019 13:40 Příbram Bobcats - Trutnov Rangers   Kačerov
29.6.2019 11:00 Prague Black Panthers - Brno Alligators   Malešice
29.6.2019 11:00 Prague Lions - Trutnov Rangers   Malešice
29.6.2019 12:20 Prague Black Panthers - Prague Lions   Malešice
29.6.2019 12:20 Trutnov Rangers - Brno Alligators   Malešice
29.6.2019 13:40 Prague Black Panthers - Trutnov Rangers   Malešice
29.6.2019 13:40 Brno Alligators - Prague Lions   Malešice

Program zápasů - Semifinále

Datum Soupeři
TBA #1 po základní části - #4 po základní části  
TBA #2 po základní části - #3 po základní části  

Program zápasů - Zápas o 3. místo

Datum Soupeři
TBA Poražený semifinalista - Poražený semifinalista  

Program zápasů - Finále

Datum Soupeři
TBA Vítěz semifinále - Vítěz semifinále