Home  /  Zápasy  /  Flag U15  /  Flagová soutěž žáků 2020  /  Zápasy a pořadí
Všechny soutěže

Výsledky - Základní část, 1. kolo

Výsledky - Základní část, 3. kolo

Výsledky - Základní část, 5. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
3.10. 11:00 Prague Black Panthers - Ústí nad Labem Blades 33 : 25 Kačerov
3.10. 11:00 Vysočina Gladiators - Brno Sígrs 12 : 6 Kačerov
3.10. 12:20 Prague Black Panthers - Vysočina Gladiators 50 : 12 Kačerov
3.10. 12:20 Brno Sígrs - Ústí nad Labem Blades 19 : 26 Kačerov
3.10. 13:40 Prague Black Panthers - Brno Sígrs 39 : 6 Kačerov
3.10. 13:40 Ústí nad Labem Blades - Vysočina Gladiators 22 : 44 Kačerov
3.10. 11:00 Příbram Bobcats 1 - Pilsen Patriots 56 : 49 Marila
3.10. 12:20 Příbram Bobcats 1 - Ostrava Steelers 82 : 33 Marila
3.10. 13:40 Pilsen Patriots - Ostrava Steelers 40 : 25 Marila
3.10. 11:00 Příbram Bobcats 2 - Prague Lions 21 : 44 Marila
3.10. 11:00 Trutnov Rangers - Brno Alligators 18 : 70 Marila
3.10. 12:20 Příbram Bobcats 2 - Trutnov Rangers 20 : 13 Marila
3.10. 12:20 Brno Alligators - Prague Lions 37 : 51 Marila
3.10. 13:40 Příbram Bobcats 2 - Brno Alligators 6 : 51 Marila
3.10. 13:40 Prague Lions - Trutnov Rangers 30 : 6 Marila

Výsledky - Základní část, 6. kolo

Tabulka Flagová liga U15 2020
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Prague Lions Prague Lions 13 0 2 549:346 .867
Příbram Bobcats 1 Příbram Bobcats 1 12 0 2 625:375 .857
Prague Black Panthers Prague Black Panthers 11 0 3 519:273 .786
Vysočina Gladiators Vysočina Gladiators 9 0 4 442:264 .692
Brno Alligators Brno Alligators 9 0 4 460:357 .692
Ústí nad Labem Blades Ústí nad Labem Blades 7 0 7 479:415 .500
Brno Sígrs Brno Sígrs 5 0 10 347:427 .333
Pilsen Patriots Pilsen Patriots 4 0 8 283:357 .333
Ostrava Steelers Ostrava Steelers 3 0 9 247:427 .250
Příbram Bobcats 2 Příbram Bobcats 2 2 0 12 109:431 .143
Trutnov Rangers Trutnov Rangers 1 0 15 163:551 .063
Bratislava Monarchs Royal Bratislava Monarchs Royal 0 0 0 0:0 .000
Bratislava Monarchs Gold Bratislava Monarchs Gold 0 0 0 0:0 .000
Během probíhající základní části se tabulky počítají automaticky a nemusí zohledňovat veškerá pomocná kritéria pro určení pořadí týmů.

Program zápasů - Základní část, 7. kolo

Program zápasů - Semifinále

Datum Soupeři
TBA #1 - #4  
TBA #2 - #3  

Program zápasů - Zápas o 3. místo

Datum Soupeři
TBA Poražený ze semifinále - Poražený ze semifinále  

Program zápasů - Finále

Datum Soupeři
TBA Vítěz semifinále - Vítěz semifinále