Home  /  Zápasy  /  Dorost  /  Soutěž dorostu 2021  /  2. dorostenecká liga 2021  /  Zápasy a pořadí
Všechny soutěže

Výsledky - Základní část, 1. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
4.9. 15:30 Prague Lions - Ostrava Steelers 0 : 35 kontumace Ragby Sparta
4.9. 17:50 Vysočina Gladiators - Prague Lions 35 : 0 kontumace Ragby Sparta

Výsledky - Základní část, 2. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
12.9. 13:00 Ostrava Steelers - Příbram Bobcats 35 : 0 kontumace Poruba
12.9. 14:10 Příbram Bobcats - Prague Lions dvojitá kontumace Poruba
12.9. 15:20 Prague Lions - Ostrava Steelers 0 : 35 kontumace Poruba
Tabulka 2. dorostenecká liga 2021
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Ostrava Steelers Ostrava Steelers 3 0 0 105:0 1.000
Vysočina Gladiators Vysočina Gladiators 1 0 0 35:0 1.000
Příbram Bobcats Příbram Bobcats 0 0 2 0:70 .000
Prague Lions Prague Lions 0 0 4 0:140 .000
Během probíhající základní části se tabulky počítají automaticky a nemusí zohledňovat veškerá pomocná kritéria pro určení pořadí týmů.

Program zápasů - Základní část, 3. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
18.9.2021 13:00 Příbram Bobcats - Ostrava Steelers   SK Spartak
18.9.2021 14:10 Příbram Bobcats - Vysočina Gladiators   SK Spartak
18.9.2021 15:20 Ostrava Steelers - Vysočina Gladiators   SK Spartak

Program zápasů - Základní část, 4. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
25.9.2021 17:00 Vysočina Gladiators - Prague Lions   Na Stoupách
25.9.2021 18:10 Prague Lions - Příbram Bobcats   Na Stoupách
25.9.2021 19:20 Příbram Bobcats - Vysočina Gladiators   Na Stoupách

Program zápasů - Základní část, 5. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
3.10.2021 13:00 Ostrava Steelers - Prague Lions   Poruba
3.10.2021 14:10 Prague Lions - Vysočina Gladiators   Poruba
3.10.2021 15:20 Vysočina Gladiators - Ostrava Steelers   Poruba

Program zápasů - Základní část, 6. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
9.10.2021 17:00 Vysočina Gladiators - Ostrava Steelers   Na Stoupách
9.10.2021 18:10 Ostrava Steelers - Příbram Bobcats   Na Stoupách
9.10.2021 19:20 Příbram Bobcats - Vysočina Gladiators   Na Stoupách

Program zápasů - Základní část, 7. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
16.10.2021 11:00 Příbram Bobcats - Vysočina Gladiators   SK Spartak
16.10.2021 12:10 Vysočina Gladiators - Prague Lions   SK Spartak
16.10.2021 13:20 Prague Lions - Příbram Bobcats   SK Spartak

Program zápasů - Základní část, 8. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
24.10.2021 16:00 Prague Lions - Ostrava Steelers   Ragby Sparta
24.10.2021 17:10 Ostrava Steelers - Příbram Bobcats   Ragby Sparta
24.10.2021 18:20 Příbram Bobcats - Prague Lions   Ragby Sparta

Program zápasů - Anulované zápasy

Datum Čas Soupeři Areál
4.9.2021 16:40 Ostrava Steelers - Vysočina Gladiators   Ragby Sparta

Program zápasů - Finále

Datum Soupeři
TBA #1 - #2