Home  /  Zápasy  /  Dorost  /  Soutěž dorostu 2020  /  2. dorostenecká liga 2020  /  Zápasy a pořadí
Všechny soutěže

Výsledky - Základní část, 1. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
6.9. 12:00 Ostrava Steelers - Brno Alligators 14 : 0 Poruba
6.9. 13:15 Brno Alligators - Pilsen Patriots 18 : 42 Poruba
6.9. 14:30 Pilsen Patriots - Ostrava Steelers 6 : 14 Poruba

Výsledky - Základní část, 2. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
12.9. 12:00 Brno Alligators - Ostrava Steelers 0 : 33 Řečkovice
12.9. 13:15 Ostrava Steelers - Pilsen Patriots 20 : 12 Řečkovice
12.9. 14:30 Pilsen Patriots - Brno Alligators 35 : 20 Řečkovice

Výsledky - Základní část, 3. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
26.9. 12:00 Pilsen Patriots - Brno Alligators 32 : 6 Bolevec
26.9. 13:15 Brno Alligators - Ostrava Steelers 0 : 44 Bolevec
26.9. 14:30 Ostrava Steelers - Pilsen Patriots 14 : 20 Bolevec
Tabulka 2. dorostenecká liga 2020
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Ostrava Steelers Ostrava Steelers 5 0 1 130:38 .833
Pilsen Patriots Pilsen Patriots 4 0 2 147:92 .667
Brno Alligators Brno Alligators 0 0 6 44:191 .000
Během probíhající základní části se tabulky počítají automaticky a nemusí zohledňovat veškerá pomocná kritéria pro určení pořadí týmů.

Program zápasů - Základní část, 4. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
11.10.2020 12:00 Ostrava Steelers - Pilsen Patriots   Poruba
11.10.2020 13:15 Pilsen Patriots - Brno Alligators   Poruba
11.10.2020 14:30 Brno Alligators - Ostrava Steelers   Poruba

Program zápasů - Základní část, 5. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
17.10.2020 12:00 Pilsen Patriots - Ostrava Steelers   Bolevec
17.10.2020 13:15 Ostrava Steelers - Brno Alligators   Bolevec
17.10.2020 14:30 Brno Alligators - Pilsen Patriots   Bolevec

Program zápasů - Základní část, 6. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
24.10.2020 12:00 Brno Alligators - Pilsen Patriots   Řečkovice
24.10.2020 13:15 Pilsen Patriots - Ostrava Steelers   Řečkovice
24.10.2020 14:30 Ostrava Steelers - Brno Alligators   Řečkovice

Program zápasů - Finále

Datum Soupeři
TBA #1 - #2