Home  /  Zápasy  /  Flag Ženy  /  Flagové mistrovství 2015  /  Zápasy a pořadí
Všechny soutěže

Výsledky - Zápasy ve skupinách

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
15.8. 10:30 Panthers 30+ - Knights Pardubice 48 : 6 Poruba
15.8. 10:30 Ostrava Steelers - Brno Gators 51 : 7 Poruba
15.8. 10:30 Fighting Hussites - Pirates Pardubice 31 : 7 Poruba
15.8. 10:30 Smolenice Eagles - Brno Alligators 24 : 27 Poruba
15.8. 11:30 Pilsen Patriots - Panthers 30+ 8 : 39 Poruba
15.8. 11:30 Air Force - Ostrava Steelers 8 : 13 Poruba
15.8. 11:30 Prague Mustangs - Fighting Hussites 52 : 0 Poruba
15.8. 11:30 Prague Amigos - Smolenice Eagles 20 : 8 Poruba
15.8. 12:30 Knights Pardubice - Pilsen Patriots 12 : 39 Poruba
15.8. 12:30 Brno Gators - Air Force 7 : 33 Poruba
15.8. 12:30 Pirates Pardubice - Prague Mustangs 6 : 44 Poruba
15.8. 12:30 Brno Alligators - Prague Amigos 35 : 6 Poruba
Tabulka Skupina A
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Panthers 30+ Panthers 30+ 2 0 0 87:14 1.000
Pilsen Patriots Pilsen Patriots 1 0 1 47:51 .500
Knights Pardubice Knights Pardubice 0 0 2 18:87 .000
Tabulka Skupina B
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Ostrava Steelers Ostrava Steelers 2 0 0 64:15 1.000
Air Force Air Force 1 0 1 41:20 .500
Brno Gators Brno Gators 0 0 2 14:84 .000
Tabulka Skupina C
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Prague Mustangs Prague Mustangs 2 0 0 96:6 1.000
Fighting Hussites Fighting Hussites 1 0 1 31:59 .500
Pirates Pardubice Pirates Pardubice 0 0 2 13:75 .000
Tabulka Skupina D
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Brno Alligators Brno Alligators 2 0 0 62:30 1.000
Prague Amigos Prague Amigos 1 0 1 26:43 .500
Smolenice Eagles Smolenice Eagles 0 0 2 32:47 .000

Výsledky - Čtvrtfinále

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
15.8. 13:30 Panthers 30+ - Air Force 28 : 13 Poruba
15.8. 13:30 Ostrava Steelers - Fighting Hussites 38 : 0 Poruba
15.8. 14:00 Prague Mustangs - Prague Amigos 32 : 12 Poruba
15.8. 14:00 Brno Alligators - Pilsen Patriots 22 : 27 Poruba

Výsledky - Zápasy o 9.-12. místo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
15.8. 13:15 Pirates Pardubice - Knights Pardubice 8 : 54 Poruba
15.8. 13:15 Smolenice Eagles - Brno Gators 32 : 0 Poruba

Výsledky - Zápasy o 5.-8. místo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
15.8. 15:00 Prague Amigos - Air Force 6 : 42 Poruba
15.8. 15:00 Brno Alligators - Fighting Hussites 26 : 13 Poruba

Výsledky - Semifinále

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
15.8. 15:15 Panthers 30+ - Prague Mustangs 34 : 7 Poruba
15.8. 15:15 Ostrava Steelers - Pilsen Patriots 40 : 0 Poruba

Výsledky - Zápas o 11. místo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
15.8. 14:30 Brno Gators - Pirates Pardubice 28 : 26 Poruba

Výsledky - Zápas o 9. místo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
15.8. 14:30 Smolenice Eagles - Knights Pardubice 12 : 26 Poruba

Výsledky - Zápas o 7. místo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
15.8. 16:00 Prague Amigos - Fighting Hussites 0 : 7 Poruba

Výsledky - Zápas o 5. místo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
15.8. 16:00 Air Force - Brno Alligators 18 : 19 Poruba

Výsledky - Zápas o 3. místo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
15.8. 16:15 Pilsen Patriots - Prague Mustangs 0 : 35 kontumace Poruba

Výsledky - Finále

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
15.8. 16:30 Panthers 30+ - Ostrava Steelers 6 : 17 Poruba