Home  /  Zápasy  /  Muži  /  Soutěž mužů 2019  /  2.Liga 2019  /  Zápasy a pořadí
Všechny soutěže

Výsledky - Základní část, 1. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
20.4. 13:00 Hradec Králové Dragons - Příbram Bobcats 6 : 21 Lízátka
20.4. 14:00 Prague Mustangs - Přerov Mammoths 0 : 7 Uhelné sklady
20.4. 14:00 Třinec Sharks - Prague Black Panthers 13 : 34 Stadion Lesní
Tabulka 2.Liga 2019
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Prague Black Panthers Prague Black Panthers 1 0 0 34:13 1.000
Příbram Bobcats Příbram Bobcats 1 0 0 21:6 1.000
Přerov Mammoths Přerov Mammoths 1 0 0 7:0 1.000
Prague Mustangs Prague Mustangs 0 0 1 0:7 .000
Hradec Králové Dragons Hradec Králové Dragons 0 0 1 6:21 .000
Třinec Sharks Třinec Sharks 0 0 1 13:34 .000

Program zápasů - Základní část, 2. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
28.4.2019 15:00 Prague Black Panthers - Hradec Králové Dragons   Čelákovice
28.4.2019 14:00 Přerov Mammoths - Třinec Sharks   Spartak
28.4.2019 14:00 Příbram Bobcats - Prague Mustangs   Marila

Program zápasů - Základní část, 3. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
4.5.2019 14:00 Třinec Sharks - Hradec Králové Dragons   Stadion Lesní
8.5.2019 16:00 Prague Mustangs - Prague Black Panthers   Uhelné sklady
15.6.2019 13:00 Příbram Bobcats - Přerov Mammoths   Marila

Program zápasů - Základní část, 4. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
18.5.2019 15:00 Prague Black Panthers - Příbram Bobcats   Čelákovice
19.5.2019 14:00 Přerov Mammoths - Prague Mustangs   Spartak
26.5.2019 13:00 Hradec Králové Dragons - Třinec Sharks   Lízátka

Program zápasů - Základní část, 5. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
1.6.2019 15:00 Prague Black Panthers - Prague Mustangs   Uhelné sklady
1.6.2019 16:00 Třinec Sharks - Příbram Bobcats   Stadion Lesní
2.6.2019 14:00 Přerov Mammoths - Hradec Králové Dragons   Spartak

Program zápasů - Základní část, 6. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
8.6.2019 15:00 Příbram Bobcats - Prague Black Panthers   Marila
8.6.2019 14:00 Třinec Sharks - Přerov Mammoths   Stadion Lesní
9.6.2019 13:00 Hradec Králové Dragons - Prague Mustangs   Lízátka

Program zápasů - Základní část, 7. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
11.5.2019 13:00 Hradec Králové Dragons - Přerov Mammoths   Lízátka
23.6.2019 15:00 Prague Black Panthers - Třinec Sharks   Čelákovice
23.6.2019 16:00 Prague Mustangs - Příbram Bobcats   Uhelné sklady

Program zápasů - Základní část, 8. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
29.6.2019 16:00 Prague Mustangs - Třinec Sharks   Uhelné sklady
29.6.2019 14:00 Příbram Bobcats - Hradec Králové Dragons   Marila
30.6.2019 14:00 Přerov Mammoths - Prague Black Panthers   Spartak

Program zápasů - Silver Bowl XIV

Datum Soupeři
TBA #1 po základní části - #2 po základní části