Home  /  Zápasy  /  Tackle Muži  /  Soutěž mužů 2024  /  3.Liga  /  Zápasy a pořadí
Všechny soutěže

Výsledky - Základní část, 1. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
6.4. 15:00 Šumperk Dietos - Karlovy Vary Warriors 20 : 16 Tyršův stadion
6.4. 14:00 Tábor Foxes - Trutnov Rangers 23 : 11 Stadion Míru
7.4. 14:00 Nymburk Apes - Zlín Golems 12 : 27 Sportovní centrum

Výsledky - Základní část, 2. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
13.4. 15:00 Zlín Golems - Karlovy Vary Warriors 29 : 0 Stadion mládeže
Tabulka 3.Liga
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Zlín Golems Zlín Golems 2 0 0 56:12 1.000
Tábor Foxes Tábor Foxes 1 0 0 23:11 1.000
Šumperk Dietos Šumperk Dietos 1 0 0 20:16 1.000
Trutnov Rangers Trutnov Rangers 0 0 1 11:23 .000
Nymburk Apes Nymburk Apes 0 0 1 12:27 .000
Karlovy Vary Warriors Karlovy Vary Warriors 0 0 2 16:49 .000
Hradec Králové Dragons Hradec Králové Dragons 0 0 0 0:0 .000
Během probíhající základní části se tabulky počítají automaticky a nemusí zohledňovat veškerá pomocná kritéria pro určení pořadí týmů.

Program zápasů - Základní část, 2. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
20.4.2024 13:00 Hradec Králové Dragons - Nymburk Apes   Urbanice
20.4.2024 14:00 Trutnov Rangers - Šumperk Dietos   Trutnov

Program zápasů - Základní část, 3. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
27.4.2024 15:00 Šumperk Dietos - Zlín Golems   Tyršův stadion
27.4.2024 14:00 Tábor Foxes - Hradec Králové Dragons   Stadion Míru
4.5.2024 14:00 Karlovy Vary Warriors - Trutnov Rangers   Hvězda SKP

Program zápasů - Základní část, 4. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
11.5.2024 13:00 Hradec Králové Dragons - Šumperk Dietos   Urbanice
11.5.2024 16:00 Zlín Golems - Tábor Foxes   Stadion mládeže
12.5.2024 14:00 Nymburk Apes - Karlovy Vary Warriors   Sportovní centrum

Program zápasů - Základní část, 5. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
25.5.2024 14:00 Trutnov Rangers - Hradec Králové Dragons   Trutnov
25.5.2024 14:00 Karlovy Vary Warriors - Tábor Foxes   Hvězda SKP
26.5.2024 15:00 Šumperk Dietos - Nymburk Apes   Tyršův stadion

Program zápasů - Základní část, 6. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
1.6.2024 13:00 Hradec Králové Dragons - Zlín Golems   Urbanice
8.6.2024 14:00 Tábor Foxes - Šumperk Dietos   Stadion Míru
9.6.2024 14:00 Trutnov Rangers - Nymburk Apes   Trutnov

Program zápasů - Základní část, 7. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
15.6.2024 15:00 Nymburk Apes - Tábor Foxes   Sportovní centrum
15.6.2024 16:00 Zlín Golems - Trutnov Rangers   Stadion mládeže
15.6.2024 14:00 Karlovy Vary Warriors - Hradec Králové Dragons   Hvězda SKP

Program zápasů - Semifinále

Datum Soupeři
TBA #1 - #4  
TBA #2 - #3  

Program zápasů - Bronze Bowl X

Datum Soupeři
TBA Vítěz semifinále - Vítěz semifinále