Home  /  Zápasy  /  Muži  /  Soutěž mužů 2022  /  3.Liga  /  Zápasy a pořadí
Všechny soutěže

Výsledky - Základní část, 1. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
16.4. 14:00 Tábor Foxes - Hradec Králové Dragons 10 : 13 Komora
16.4. 14:00 Zlín Golems - Bělá Raiders 0 : 35 Radostova
17.4. 15:00 Šumperk Dietos - Jičín Hurricanes 34 : 13 Tyršův stadion

Výsledky - Základní část, 2. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
30.4. 14:00 Jičín Hurricanes - Zlín Golems 14 : 34 Valdice
30.4. 12:00 Hradec Králové Dragons - Bělá Raiders 0 : 47 Urbanice
1.5. 15:00 Šumperk Dietos - Tábor Foxes 38 : 0 Tyršův stadion

Výsledky - Základní část, 3. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
7.5. 13:00 Hradec Králové Dragons - Jičín Hurricanes 22 : 31 Urbanice
7.5. 14:00 Zlín Golems - Šumperk Dietos 19 : 27 Radostova
8.5. 15:00 Bělá Raiders - Tábor Foxes 55 : 0 Bělá pod Bezdězem

Výsledky - Základní část, 4. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
21.5. 13:00 Hradec Králové Dragons - Šumperk Dietos 7 : 35 Urbanice
22.5. 15:00 Bělá Raiders - Jičín Hurricanes 80 : 0 Bělá pod Bezdězem
28.5. 14:00 Tábor Foxes - Zlín Golems 6 : 7 Komora

Výsledky - Základní část, 5. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
4.6. 11:00 Jičín Hurricanes - Tábor Foxes 33 : 30 Valdice
4.6. 14:00 Zlín Golems - Hradec Králové Dragons 39 : 0 Radostova
5.6. 15:00 Bělá Raiders - Šumperk Dietos 35 : 0 Bělá pod Bezdězem

Výsledky - Základní část, 6. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
18.6. 14:00 Tábor Foxes - Bělá Raiders 0 : 35 kontumace Komora
18.6. 13:00 Šumperk Dietos - Zlín Golems 3 : 12 Tyršův stadion
18.6. 14:00 Jičín Hurricanes - Hradec Králové Dragons 41 : 24 Valdice
Tabulka 3.Liga
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Bělá Raiders Bělá Raiders 6 0 0 210:0 1.000
Zlín Golems Zlín Golems 4 0 2 107:85 .667
Šumperk Dietos Šumperk Dietos 4 0 2 134:86 .667
Jičín Hurricanes Jičín Hurricanes 3 0 3 132:179 .500
Hradec Králové Dragons Hradec Králové Dragons 1 0 5 66:187 .167
Tábor Foxes Tábor Foxes 0 0 6 46:158 .000
Během probíhající základní části se tabulky počítají automaticky a nemusí zohledňovat veškerá pomocná kritéria pro určení pořadí týmů.

Program zápasů - Bronze Bowl VIII

Datum Čas Soupeři Areál
2.7.2022 16:00 Bělá Raiders - Zlín Golems   Bělá pod Bezdězem