Home  /  Zápasy  /  Muži  /  Soutěž mužů 2023  /  3.Liga 2023  /  Zápasy a pořadí
Všechny soutěže

Výsledky - Základní část, 1. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
15.4. 13:00 Jičín Hurricanes - Trutnov Rangers 36 : 0 Valdice
15.4. 14:00 Zlín Golems - Hradec Králové Dragons 21 : 0 Stadion mládeže
1.5. 13:00 Šumperk Dietos - Tábor Foxes 28 : 7 Tyršův stadion

Výsledky - Základní část, 2. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
22.4. 15:00 Teplice Nordians - Šumperk Dietos 17 : 10 Anger
29.4. 13:00 Hradec Králové Dragons - Trutnov Rangers 21 : 0 Urbanice
29.4. 14:00 Zlín Golems - Jičín Hurricanes 6 : 32 Stadion mládeže

Výsledky - Základní část, 3. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
6.5. 14:00 Tábor Foxes - Jičín Hurricanes 12 : 46 Komora
6.5. 15:00 Šumperk Dietos - Hradec Králové Dragons 16 : 26 Tyršův stadion
8.5. 14:00 Trutnov Rangers - Teplice Nordians 20 : 23 Trutnov

Výsledky - Základní část, 4. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
14.5. 15:00 Zlín Golems - Šumperk Dietos 32 : 0 Stadion mládeže
20.5. 15:00 Teplice Nordians - Jičín Hurricanes 6 : 32 Anger
20.5. 13:00 Hradec Králové Dragons - Tábor Foxes 9 : 21 Urbanice

Výsledky - Základní část, 5. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
27.5. 14:00 Tábor Foxes - Teplice Nordians 10 : 6 Komora
28.5. 14:00 Trutnov Rangers - Zlín Golems 0 : 55 Trutnov
3.6. 13:00 Jičín Hurricanes - Hradec Králové Dragons 20 : 3 Valdice

Výsledky - Základní část, 6. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
3.6. 14:00 Tábor Foxes - Zlín Golems 8 : 23 Komora
3.6. 15:00 Šumperk Dietos - Trutnov Rangers 13 : 20 Tyršův stadion
10.6. 13:00 Hradec Králové Dragons - Teplice Nordians 8 : 7 Urbanice

Výsledky - Základní část, 7. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
17.6. 15:00 Teplice Nordians - Zlín Golems 9 : 28 Anger
17.6. 13:00 Jičín Hurricanes - Šumperk Dietos 28 : 6 Valdice
17.6. 14:00 Trutnov Rangers - Tábor Foxes 24 : 33 Trutnov
Tabulka 3.Liga 2023
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Jičín Hurricanes Jičín Hurricanes 6 0 0 193:33 1.000
Zlín Golems Zlín Golems 5 0 1 145:49 .833
Tábor Foxes Tábor Foxes 3 0 3 91:136 .500
Hradec Králové Dragons Hradec Králové Dragons 3 0 3 67:85 .500
Teplice Nordians Teplice Nordians 2 0 4 68:108 .333
Trutnov Rangers Trutnov Rangers 1 0 5 64:160 .167
Šumperk Dietos Šumperk Dietos 1 0 5 73:130 .167

Výsledky - Semifinále

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
1.7. 13:00 Jičín Hurricanes - Hradec Králové Dragons 21 : 0 Valdice
1.7. 14:00 Zlín Golems - Tábor Foxes 43 : 7 Radostova

Výsledky - Bronze Bowl IX

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
8.7. 13:00 Jičín Hurricanes - Zlín Golems 14 : 0 Jičín