Home  /  Zápasy  /  Dorost  /  Soutěž dorostu 2022  /  2. dorostenecká liga  /  Zápasy a pořadí
Všechny soutěže

Výsledky - Základní část, 1. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
4.9. 11:00 Brno Alligators - Brno Sígrs 0 : 48 Ragby Bystrc
4.9. 12:00 Brno Sígrs - Pardubice Stallions 34 : 0 Ragby Bystrc
4.9. 13:00 Pardubice Stallions - Brno Alligators 24 : 26 Ragby Bystrc

Výsledky - Základní část, 2. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
11.9. 15:00 Příbram Bobcats - Pardubice Stallions 26 : 0 SK Spartak
11.9. 16:00 Pardubice Stallions - Brno Alligators 47 : 27 SK Spartak
11.9. 17:00 Brno Alligators - Příbram Bobcats 6 : 43 SK Spartak

Výsledky - Základní část, 3. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
17.9. 14:30 Brno Sígrs - Brno Alligators 26 : 0 Kotvrdovice
17.9. 15:30 Brno Alligators - Příbram Bobcats 14 : 34 Kotvrdovice
17.9. 16:30 Příbram Bobcats - Brno Sígrs 27 : 24 Kotvrdovice

Výsledky - Základní část, 4. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
24.9. 13:00 Pardubice Stallions - Příbram Bobcats 0 : 40 Pamako
24.9. 14:00 Příbram Bobcats - Brno Sígrs 36 : 6 Pamako
24.9. 15:00 Brno Sígrs - Pardubice Stallions 21 : 12 Pamako
Tabulka 2. dorostenecká liga
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Příbram Bobcats Příbram Bobcats 6 0 0 199:50 1.000
Brno Sígrs Brno Sígrs 4 0 2 146:75 .667
Pardubice Stallions Pardubice Stallions 1 0 5 83:169 .167
Brno Alligators Brno Alligators 1 0 5 73:207 .167
Během probíhající základní části se tabulky počítají automaticky a nemusí zohledňovat veškerá pomocná kritéria pro určení pořadí týmů.

Program zápasů - Základní část, 5. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
1.10.2022 11:00 Brno Alligators - Brno Sígrs   Řečkovice
1.10.2022 12:00 Brno Sígrs - Příbram Bobcats   Řečkovice
1.10.2022 13:00 Příbram Bobcats - Brno Alligators   Řečkovice

Program zápasů - Základní část, 6. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
8.10.2022 13:00 Pardubice Stallions - Příbram Bobcats   Pamako
8.10.2022 14:00 Příbram Bobcats - Brno Alligators   Pamako
8.10.2022 15:00 Brno Alligators - Pardubice Stallions   Pamako

Program zápasů - Základní část, 7. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
15.10.2022 13:00 Brno Sígrs - Brno Alligators   Kotvrdovice
15.10.2022 14:00 Brno Alligators - Pardubice Stallions   Kotvrdovice
15.10.2022 15:00 Pardubice Stallions - Brno Sígrs   Kotvrdovice

Program zápasů - Základní část, 8. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
23.10.2022 10:00 Příbram Bobcats - Pardubice Stallions   SK Spartak
23.10.2022 11:00 Pardubice Stallions - Brno Sígrs   SK Spartak
23.10.2022 12:00 Brno Sígrs - Příbram Bobcats   SK Spartak

Program zápasů - Finále

Datum Soupeři
TBA #1 - #2