Home  /  Zápasy  /  Tackle Muži  /  Soutěž mužů 2024  /  2.Liga  /  Zápasy a pořadí
Všechny soutěže

Výsledky - Základní část, 1. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
6.4. 14:00 Pilsen Patriots - Příbram Bobcats 27 : 23 Bukovec
6.4. 15:00 Třinec Sharks - Brno Alligators 19 : 32 Stadion Lesní
7.4. 15:00 Prague Lions - Jičín Hurricanes 12 : 38 Krč
7.4. 15:00 Bělá Raiders - Brno Sígrs 15 : 0 Bělá

Výsledky - Základní část, 2. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
13.4. 15:00 Příbram Bobcats - Bělá Raiders 21 : 30 SK Spartak
13.4. 13:00 Jičín Hurricanes - Pilsen Patriots 17 : 14 Valdice
13.4. 15:00 Brno Sígrs - Třinec Sharks 8 : 7 Brněnské Ivanovice
14.4. 16:00 Prague Mustangs - Brno Alligators 26 : 25 Čelákovice
Tabulka 2.Liga
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Jičín Hurricanes Jičín Hurricanes 2 0 0 55:26 1.000
Bělá Raiders Bělá Raiders 2 0 0 45:21 1.000
Prague Mustangs Prague Mustangs 1 0 0 26:25 1.000
Brno Alligators Brno Alligators 1 0 1 57:45 .500
Pilsen Patriots Pilsen Patriots 1 0 1 41:40 .500
Brno Sígrs Brno Sígrs 1 0 1 8:22 .500
Příbram Bobcats Příbram Bobcats 0 0 2 44:57 .000
Třinec Sharks Třinec Sharks 0 0 2 26:40 .000
Prague Lions Prague Lions 0 0 1 12:38 .000
Během probíhající základní části se tabulky počítají automaticky a nemusí zohledňovat veškerá pomocná kritéria pro určení pořadí týmů.

Program zápasů - Základní část, 3. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
20.4.2024 15:00 Brno Alligators - Jičín Hurricanes   Ragby Bystrc
20.4.2024 14:00 Pilsen Patriots - Brno Sígrs   Bukovec
21.4.2024 15:00 Bělá Raiders - Prague Lions   Bělá
28.4.2024 16:00 Prague Mustangs - Třinec Sharks   Čelákovice

Program zápasů - Základní část, 4. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
28.4.2024 15:00 Brno Alligators - Bělá Raiders   Ragby Bystrc
4.5.2024 13:00 Jičín Hurricanes - Třinec Sharks   Valdice
4.5.2024 16:00 Prague Lions - Prague Mustangs   Krč
4.5.2024 15:00 Brno Sígrs - Příbram Bobcats   Za Lužánkami

Program zápasů - Základní část, 5. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
11.5.2024 13:00 Jičín Hurricanes - Brno Sígrs   Valdice
11.5.2024 14:00 Pilsen Patriots - Prague Mustangs   Bukovec
12.5.2024 16:00 Prague Lions - Příbram Bobcats   Krč
12.5.2024 16:00 Třinec Sharks - Bělá Raiders   Stadion Lesní

Program zápasů - Základní část, 6. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
18.5.2024 16:00 Brno Alligators - Pilsen Patriots   Ragby Bystrc
18.5.2024 15:00 Příbram Bobcats - Třinec Sharks   SK Spartak
18.5.2024 16:00 Prague Lions - Brno Sígrs   Krč
18.5.2024 17:00 Prague Mustangs - Jičín Hurricanes   Čelákovice

Program zápasů - Základní část, 7. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
25.5.2024 15:00 Příbram Bobcats - Brno Alligators   SK Spartak
25.5.2024 15:00 Brno Sígrs - Prague Mustangs   Za Lužánkami
26.5.2024 15:00 Bělá Raiders - Pilsen Patriots   Bělá
1.6.2024 16:00 Třinec Sharks - Prague Lions   Stadion Lesní

Program zápasů - Základní část, 8. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
8.6.2024 15:00 Příbram Bobcats - Prague Mustangs   SK Spartak
8.6.2024 14:00 Pilsen Patriots - Prague Lions   Bukovec
8.6.2024 16:00 Brno Sígrs - Brno Alligators   Brněnské Ivanovice
9.6.2024 15:00 Bělá Raiders - Jičín Hurricanes   Bělá

Program zápasů - Základní část, 9. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
15.6.2024 13:00 Jičín Hurricanes - Příbram Bobcats   Valdice
15.6.2024 16:00 Prague Mustangs - Bělá Raiders   Čelákovice
15.6.2024 16:00 Třinec Sharks - Pilsen Patriots   Stadion Lesní
16.6.2024 16:00 Brno Alligators - Prague Lions   Ragby Bystrc

Program zápasů - Semifinále

Datum Soupeři
TBA #1 - #4  
TBA #2 - #3  

Program zápasů - Silver Bowl XIX

Datum Soupeři
TBA Vítěz semifinále - Vítěz semifinále