Home  /  Zápasy  /  Flag U18  /  Flagová soutěž dorostu 2024  /  Zápasy a pořadí
Všechny soutěže

Výsledky - Základní část, 1. kolo

Výsledky - Základní část, 2. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
21.4. 14:00 Ústí nad Labem Blades - Příbram Bobcats 0 : 45 Olšinky
21.4. 14:00 Prague Mustangs - Brno Alligators 7 : 33 Olšinky
21.4. 15:00 Ústí nad Labem Blades - Prague Mustangs 47 : 6 Olšinky
21.4. 15:00 Brno Alligators - Příbram Bobcats 26 : 28 Olšinky
21.4. 16:00 Ústí nad Labem Blades - Brno Alligators 30 : 32 Olšinky
21.4. 16:00 Příbram Bobcats - Prague Mustangs 57 : 6 Olšinky

Výsledky - Základní část, 3. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
27.4. 11:00 Příbram Bobcats - Ústí nad Labem Blades 49 : 6 SK Spartak
27.4. 11:00 Prague Mustangs - Brno Sígrs 6 : 22 SK Spartak
27.4. 12:00 Příbram Bobcats - Prague Mustangs 55 : 6 SK Spartak
27.4. 12:00 Brno Sígrs - Ústí nad Labem Blades 28 : 14 SK Spartak
27.4. 13:00 Příbram Bobcats - Brno Sígrs 27 : 24 SK Spartak
27.4. 13:00 Ústí nad Labem Blades - Prague Mustangs 32 : 13 SK Spartak

Výsledky - Základní část, 4. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
18.5. 11:00 ISMM Ostrava Steelers - Brno Alligators 13 : 35 Poruba
18.5. 11:00 Brno Sígrs - Prague Mustangs 37 : 13 Poruba
18.5. 12:00 ISMM Ostrava Steelers - Brno Sígrs 0 : 20 Poruba
18.5. 12:00 Prague Mustangs - Brno Alligators 13 : 42 Poruba
18.5. 13:00 ISMM Ostrava Steelers - Prague Mustangs 7 : 33 Poruba
18.5. 13:00 Brno Alligators - Brno Sígrs 12 : 21 Poruba

Výsledky - Základní část, 5. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
26.5. 16:00 Brno Alligators - Brno Sígrs 25 : 22 Ragby Bystrc
26.5. 16:00 ISMM Ostrava Steelers - Příbram Bobcats 12 : 49 Ragby Bystrc
26.5. 17:00 Brno Alligators - ISMM Ostrava Steelers 33 : 19 Ragby Bystrc
26.5. 17:00 Příbram Bobcats - Brno Sígrs 14 : 0 Ragby Bystrc
26.5. 18:00 Brno Alligators - Příbram Bobcats 39 : 48 Ragby Bystrc
26.5. 18:00 Brno Sígrs - ISMM Ostrava Steelers 36 : 0 Ragby Bystrc
Tabulka Flagová liga U18
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Příbram Bobcats Příbram Bobcats 9 0 0 322:119 1.000
Brno Sígrs Brno Sígrs 9 0 3 311:163 .750
Brno Alligators Brno Alligators 8 0 4 357:260 .667
Ústí nad Labem Blades Ústí nad Labem Blades 3 0 6 189:260 .333
Prague Mustangs Prague Mustangs 1 0 8 103:296 .111
ISMM Ostrava Steelers ISMM Ostrava Steelers 0 0 9 102:286 .000
Během probíhající základní části se tabulky počítají automaticky a nemusí zohledňovat veškerá pomocná kritéria pro určení pořadí týmů.

Program zápasů - Základní část, 6. kolo

Program zápasů - Základní část, 7. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
15.6.2024 11:00 Brno Sígrs - Příbram Bobcats   Rudice
15.6.2024 11:00 Ústí nad Labem Blades - ISMM Ostrava Steelers   Rudice
15.6.2024 12:00 Brno Sígrs - Ústí nad Labem Blades   Rudice
15.6.2024 12:00 ISMM Ostrava Steelers - Příbram Bobcats   Rudice
15.6.2024 13:00 Brno Sígrs - ISMM Ostrava Steelers   Rudice
15.6.2024 13:00 Příbram Bobcats - Ústí nad Labem Blades   Rudice

Program zápasů - Semifinále

Datum Soupeři
TBA #1 - #4  
TBA #2 - #3  

Program zápasů - Zápas o 3. místo

Datum Soupeři
TBA Poražený ze semifinále - Poražený ze semifinále  

Program zápasů - Finále

Datum Soupeři
TBA Vítěz semifinále - Vítěz semifinále