Home  /  Zápasy  /  Junioři  /  Soutěž juniorů 2022  /  Zápasy a pořadí
Všechny soutěže

Výsledky - Základní část, 1. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
4.9. 16:00 Prague Lions - Přerov Mammoths 40 : 7 Hostivař
4.9. 14:30 Prague Black Panthers - ISMM Ostrava Steelers 49 : 25 Ragby Sparta
4.9. 15:00 Vysočina Gladiators - Brno Sígrs 15 : 10 Luka

Výsledky - Základní část, 2. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
17.9. 11:00 ISMM Ostrava Steelers - Přerov Mammoths 47 : 6 Poruba
18.9. 16:00 Prague Lions - Vysočina Gladiators 49 : 45 Hostivař
18.9. 15:00 Brno Sígrs - Prague Black Panthers 20 : 42 Brněnské Ivanovice

Výsledky - Základní část, 3. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
24.9. 15:00 Prague Black Panthers - Prague Lions 52 : 14 Malešice
25.9. 15:00 Vysočina Gladiators - ISMM Ostrava Steelers 35 : 49 Na Stoupách
25.9. 14:00 Přerov Mammoths - Brno Sígrs 23 : 13 TJ Spartak
Tabulka Juniorská liga
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Prague Black Panthers Prague Black Panthers 3 0 0 140:59 1.000
ISMM Ostrava Steelers ISMM Ostrava Steelers 2 0 1 115:90 .667
Prague Lions Prague Lions 2 0 1 103:101 .667
Vysočina Gladiators Vysočina Gladiators 1 0 2 95:108 .333
Přerov Mammoths Přerov Mammoths 1 0 2 36:94 .333
Brno Sígrs Brno Sígrs 0 0 3 43:80 .000
Během probíhající základní části se tabulky počítají automaticky a nemusí zohledňovat veškerá pomocná kritéria pro určení pořadí týmů.

Program zápasů - Základní část, 4. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
1.10.2022 16:00 Brno Sígrs - Prague Lions   Brněnské Ivanovice
2.10.2022 14:30 Prague Black Panthers - Vysočina Gladiators   Ragby Sparta
2.10.2022 14:00 Přerov Mammoths - ISMM Ostrava Steelers   TJ Spartak

Program zápasů - Základní část, 5. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
8.10.2022 16:00 Prague Lions - Prague Black Panthers   Hostivař
8.10.2022 15:00 ISMM Ostrava Steelers - Brno Sígrs   Poruba
9.10.2022 15:00 Vysočina Gladiators - Přerov Mammoths   Na Stoupách

Program zápasů - Základní část, 6. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
22.10.2022 15:00 Brno Sígrs - Vysočina Gladiators   Brněnské Ivanovice
22.10.2022 15:00 ISMM Ostrava Steelers - Prague Lions   Poruba
23.10.2022 14:00 Přerov Mammoths - Prague Black Panthers   TJ Spartak

Program zápasů - Junior Bowl XXII

Datum Soupeři
TBA #1 - #2