Home  /  Zápasy  /  Flag U18  /  Flagová soutěž dorostu 2022  /  Zápasy a pořadí
Všechny soutěže

Výsledky - Základní část, 1. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
1.5. 11:00 ISMM Ostrava Steelers - Příbram Bobcats 32 : 40 Šoupalova
1.5. 11:00 Trutnov Rangers - Brno Alligators 6 : 38 Šoupalova
1.5. 12:00 ISMM Ostrava Steelers - Trutnov Rangers 35 : 42 Šoupalova
1.5. 12:00 Brno Alligators - Příbram Bobcats 13 : 34 Šoupalova
1.5. 13:00 ISMM Ostrava Steelers - Brno Alligators 25 : 13 Šoupalova
1.5. 13:00 Příbram Bobcats - Trutnov Rangers 47 : 6 Šoupalova

Výsledky - Základní část, 2. kolo

Výsledky - Základní část, 3. kolo

Výsledky - Základní část, 4. kolo

Výsledky - Základní část, 5. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
12.6. 11:00 Ústí nad Labem Blades - Příbram Bobcats 6 : 16 Olšinky
12.6. 11:00 Trutnov Rangers - Brno Alligators 18 : 22 Olšinky
12.6. 12:00 Ústí nad Labem Blades - Trutnov Rangers 45 : 0 Olšinky
12.6. 12:00 Brno Alligators - Příbram Bobcats 0 : 38 Olšinky
12.6. 13:00 Ústí nad Labem Blades - Brno Alligators 35 : 13 Olšinky
12.6. 13:00 Příbram Bobcats - Trutnov Rangers 45 : 0 Olšinky
Tabulka Flagová liga U18
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Příbram Bobcats Příbram Bobcats 12 0 0 413:125 1.000
Ústí nad Labem Blades Ústí nad Labem Blades 8 0 4 334:197 .667
ISMM Ostrava Steelers ISMM Ostrava Steelers 6 0 6 280:337 .500
Brno Alligators Brno Alligators 3 0 9 202:343 .250
Trutnov Rangers Trutnov Rangers 1 0 11 160:387 .083

Výsledky - Semifinále

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
19.6. 11:00 ISMM Ostrava Steelers - Ústí nad Labem Blades 25 : 36 Poruba
19.6. 11:00 Příbram Bobcats - Brno Alligators 33 : 13 Poruba

Výsledky - Zápas o 3. místo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
19.6. 12:00 ISMM Ostrava Steelers - Brno Alligators 20 : 13 Poruba

Výsledky - Finále

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
19.6. 12:20 Příbram Bobcats - Ústí nad Labem Blades 21 : 28 Poruba
Během probíhající základní části se tabulky počítají automaticky a nemusí zohledňovat veškerá pomocná kritéria pro určení pořadí týmů.