Home  /  Zápasy  /  Flag Ženy  /  Flagová soutěž žen 2024  /  Zápasy a pořadí
Všechny soutěže

Výsledky - Základní část, 1. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
13.4. 12:00 ISMM Ostrava Steelers - Prague Harpies 0 : 19 Poruba
13.4. 12:00 Prague Black Panthers - Brno Sígrs 34 : 7 Poruba
13.4. 13:00 ISMM Ostrava Steelers - Prague Black Panthers 0 : 48 Poruba
13.4. 13:00 Brno Sígrs - Prague Harpies 7 : 6 Poruba
13.4. 14:00 ISMM Ostrava Steelers - Brno Sígrs 0 : 12 Poruba
13.4. 14:00 Prague Harpies - Prague Black Panthers 19 : 32 Poruba

Výsledky - Základní část, 2. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
20.4. 16:00 Příbram Bobcats - Jičín Hurricanes 67 : 6 SK Spartak
20.4. 16:00 Prague Harpies - Prague Black Panthers 6 : 34 SK Spartak
20.4. 17:00 Příbram Bobcats - Prague Harpies 34 : 15 SK Spartak
20.4. 17:00 Prague Black Panthers - Jičín Hurricanes 46 : 0 SK Spartak
20.4. 18:00 Příbram Bobcats - Prague Black Panthers 7 : 34 SK Spartak
20.4. 18:00 Jičín Hurricanes - Prague Harpies 0 : 35 SK Spartak

Výsledky - Základní část, 3. kolo

Výsledky - Základní část, 4. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
12.5. 14:00 Jičín Hurricanes - Prague Black Panthers 0 : 33 Jičín
12.5. 14:00 Brno Amazons - ISMM Ostrava Steelers 25 : 6 Jičín
12.5. 15:00 Jičín Hurricanes - Brno Amazons 19 : 20 Jičín
12.5. 15:00 ISMM Ostrava Steelers - Prague Black Panthers 0 : 58 Jičín
12.5. 16:00 Jičín Hurricanes - ISMM Ostrava Steelers 20 : 21 Jičín
12.5. 16:00 Prague Black Panthers - Brno Amazons 27 : 0 Jičín
Tabulka Flagová liga žen
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Prague Black Panthers Prague Black Panthers 9 0 0 299:39 1.000
Brno Amazons Brno Amazons 5 0 1 129:58 .833
Příbram Bobcats Příbram Bobcats 2 0 1 82:55 .667
Brno Sígrs Brno Sígrs 3 0 3 62:102 .500
Prague Harpies Prague Harpies 4 0 5 157:150 .444
ISMM Ostrava Steelers ISMM Ostrava Steelers 1 0 5 27:146 .167
Jičín Hurricanes Jičín Hurricanes 0 0 9 58:264 .000
Během probíhající základní části se tabulky počítají automaticky a nemusí zohledňovat veškerá pomocná kritéria pro určení pořadí týmů.

Program zápasů - Základní část, 5. kolo

Program zápasů - Základní část, 6. kolo

Program zápasů - Základní část, 7. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
16.6.2024 12:00 Prague Black Panthers - Příbram Bobcats   Ragby Sparta
16.6.2024 12:00 Brno Amazons - Brno Sígrs   Ragby Sparta
16.6.2024 13:00 Prague Black Panthers - Brno Amazons   Ragby Sparta
16.6.2024 13:00 Brno Sígrs - Příbram Bobcats   Ragby Sparta
16.6.2024 14:00 Prague Black Panthers - Brno Sígrs   Ragby Sparta
16.6.2024 14:00 Příbram Bobcats - Brno Amazons   Ragby Sparta

Program zápasů - Semifinále

Datum Soupeři
TBA #1 - #4  
TBA #2 - #3  

Program zápasů - Zápas o 3. místo

Datum Soupeři
TBA Poražený ze semifinále - Poražený ze semifinále  

Program zápasů - Finále

Datum Soupeři
TBA Vítěz semifinále - Vítěz semifinále